pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Чим можна швидко роздратувати колег

 Для цього, треба пам’ятати, які речі та поведінка дратують оточуючих більш за все. Пам’ятати та уникати цих речей

• докладніше

"Робочі завали" - розгрібаємо ефективно

 Розподілить свої сили та чесно зрозумійте що ви зможете встигнути зробити

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Анонс CareerFactory 2015!


Зупинись на хвилину! І задумайся: Яких кар'єрних вершин Тидосягнув на сьогоднішній день? Спробуй просто проаналізувати: чи отримуєш насолоду від роботи, від зарплатні, від професійного розвитку. Якщо ти хочеш бути кращим, то що саме Ти робиш аби стати фінансово незалежним та успішним?Поміркуй: як інші створюють власний бізнес, працюють на високих посадах у великих компаніях та отримують високі доходи? Що вони роблять і чого не робиш ти?

Центр працевлаштування «Імпульс» спільно з Академією ДТЕК пропонують здійснити прорив у власному розвитку завдяки проекту «CareerFactory. Summer–2015». Проходить у форматі сучасних практичних тренінгів, роботи в команді, відвідування TOP-компаній України та розв'язання практичних кейсів. Протягом місяця учасники пройдуть 5 модулів з акцентом на практику від успішних бізнес-тренерів, коучів, керівників міжнародних проектів, Лідерів маркетингу, управлінців ТОР-брендів, експертів з фінансових питань, досвідчених HR-ів та ін.

Проект «CareerFactory» являється унікальним та першим у своєму форматі. Потужний акцент на практичній частині навчання дозволить підготувати учасників на керівні позиції та лідерські посади. По-перше, це допоможе в успішному працевлаштуванні. По-друге, це корисно для тих, хто прагне запустити власний бізнес. По-третє, кожен учасник значно розширить світогляд у сфері бізнесу таотримає ліцензійний сертифікат від Академії ДТЕК.

Приємним десертом для учасників послугує Турнір! Кожен бажаючий зможе презентувати себе і своє резюме 20-ти компаніям з відомими брендами. Там роботодавці будуть розглядати учасників з метою набору молодого персоналу. Ти маєш шанс стати одним із них! Із кращих! Участь у«CareerFactory» - це вагомий крок, що проводить молодих людей до успішного життя.

Детальну інформацію (зручний графік навчання, мікро-MBA освіта, перелік компаній, дискусійний клуб та ін.) можна знайти тут: www.CareerFactory.com.ua,vk.com/careerfactory, fb.com/CareerFactory.ua

Відчуй цінність лідера вже зараз!
Реєстрація:https://goo.gl/zclqzO

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2020 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту