pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Що не прощає Google

 Дійсно, припустившись хоча єдиної помилки у цих пунктах вимог, можна не сподіватися на запрошення до інтерв’ю

• докладніше

Що таке "бути сучасним"?

 Думаєте, що вмієте користуватися пошуком в інтернеті? Узнайте про те, про що ви навіть не здогадувалися й використайте нові можливості, випереджаючи інших

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Статистика працевлаштування випускників 2014 року


 Кожен випускник ВНЗ рано чи пізно стикається із проблемою працевлаштування. Не секрет, що декому допомагають зв’язки батьків, рідних або друзів. Згідно опитувань, кожен третій випускник отримав місце «по блату». Близько 40% знаходять роботу, відправляючи своє резюме роботодавцям, ще 10% - після стажування або практики.

Важливою альтернативою для активних та цілеспрямованих студентів може стати стажування у міжнародній компанії із подальшим працевлаштуванням. Таких програм достатньо і вони стають все більш популярними. Як приклад можна навести наступні компанії, що ввели таку практику: Nestle, JTI, Samsung, Procter&Gamble, Philip Morris, Ernst&Young та інші. Але окрім цього існують центри працевлаштування, такі як «Імпульс». ЦП «Імпульс» співпрацює із університетами і проводить активну роботу в організаціях та проведенні корисних та важливих заходів для молоді.

На думку представників компаній, ВНЗ не готують студентів до сучасних бізнес-реалій. По даним досліджень, 59% випускників не беруть на роботу через низький рівень практичної підготовки, 40% - очікувань високого заробітку та кар’єрного росту і 37% через відсутність досвіду роботи. Щоб знизити рівень безробіття серед молоді і підвищити її конкурентоздатність потрібно налагоджувати партнерські зв’язки між ВНЗ та роботодавцями. Це і є основною сферою діяльності ЦП «Імпульс». Організація проводить багато освітніх заходів, які сприяють працевлаштуванню студентів. Яскравим прикладом може стати проект CareerFactory.Summer 2015. Він допоможе студентам поринути у світ самовдосконалення, реального практичного досвіду і ефективних комунікацій.

Цього року сталися важливі зміни, що вплинуть на працевлаштування випускників 2015 року. Кабінетом Міністрів України з метою приведення чинних нормативно-правових актів у відповідність до законодавства прийнято постанову від 15 квітня 2015 року № 216 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 р. № 992». Із Порядку працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням, виключено пункт 8, яким було передбачено, що випускники, які уклали угоду з вищим навчальним закладом після зарахування на навчання, повинні відпрацювати за місцем призначення не менше трьох років. Дія зазначеного Порядку тепер поширюється тільки на осіб, що навчаються за спеціальностями медичного профілю.

Політика сприяння зайнятості випускників є стратегічним напрямком молодіжної політики в більшості розвинених країн. Вирішення проблеми працевлаштування має велике значення і є важливою умовою економічного зростання. Ось головні причини, які впливають на знаходження першого місця роботи випускником: відсутність досвіду роботи, інфантильність у пошуках, невідповідність між попитом та пропозицією на ринку праці, недостатня поінформованість та незнання власних можливостей та прав у пошуках роботи. 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту