pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как вернуть энтузиазм к работе?

 Психологи считают, что у каждого человека есть свои способы мотивировать себя на продуктивную работу и результат. Но если они перестали работать или у вас нет выработанных рекомендаций по самомотивации, можете воспользоваться следующими советами.

• докладніше

Конкурент АТБ – Lidl – може незабаром з’явитися в Україні

  Які виклики це принесе для найбільшої продуктової мережі України АТБ (і не тільки АТБ), і як німецька мережа супермаркетів позиціонуватиме себе в Україні – читайте нижче в статті.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Стабільний і прибутковий бізнес


СТАБІЛЬНИЙ І ПРИБУТКОВИЙ БІЗНЕС


Нову в Україні професію «Флорист» було внесено до Державного класифікатора професій у квітні 2000 року згідно Наказу Комітету з питань стандартизації, метрології та сертифікації. Код професії «Флорист» — 7331.1 Флористика — вид декоративно-прикладного мистецтва. В процесі роботи флорист створює композиції з рослинних та природних матеріалів: живі квіти, сухоцвіти, каміння, мушлі, декор.
Стабільний і прибутковий бізнес


Асортимент витворів флориста вражає: букети та композиції, картини, сувеніри та обереги, фундаментальні інтер’єрні композиції... Постійні оголошення роботодавців про набір флористів дивують, адже творча і цікава робота, виявляється, має недолік — плинність кадрів. Про проблеми працевлаштування флористів на ринку праці України розповідає Ксенія ВВЕДЕНСЬКА, директор авторської майстерні «Етносвіт», ПП «Верес».


Попит на професійних флористів пояснюється передусім тим, що сьогодні більшість претендентів — це люди із самоосвітою, тобто професійної освіти флориста не мають. Тому рівень їхньої роботи — оформлення букетів у відділі роздрібної торгівлі квітами. Безперечно, це працівники, які мають художній смак і певні здібності в оформленні квіткових композицій. Але це аматори. Подібна робота оцінюється в середньому в 100 у.о. на місяць плюс відсотки від продажу. Рівень же справжнього професіонала вимагає багатьох знань: стилів та видів композицій, інструментів та допоміжних матеріалів, основ колористики, комбінування тощо. Професійний флорист виконує замовлення не лише святкової тематики, а й персональні замовлення на оформлення інтер’єру та настінної композиції, це може бути й авторська робота в народному стилі. Такий високий рівень та майстерність і оцінюється в 300 і більше у.о. на місяць. Українська школа флористики практично тільки починає свій розвиток і тому має незначну кількість навчальних закладів, що мають ліцензію на навчання, видання сертифікатів, затверджених Міністерством освіти і науки України. А тим, хто насправді хоче стати висококваліфікованим флористом, можна порадити вчитись і працювати, набуваючи досвіду.

Ви можете влаштуватись учнем до майстра-флориста, піти на курси чи до школи флористики. Особливість цієї роботи — постійна інформованість, адже флористика має як і власні традиції, так і нові тенденції в моді. Професіоналу однаково мають бути відомі специфіка створення бансай і настінного гобелену. Тому без постійного підвищення рівня кваліфікації ваші прибутки лише зменшуватимуться. І навпаки, відвідування спеціалізованих виставок, майстер-класів із флористики допоможуть посісти гідне місце серед професіоналів. Оскільки в деяких країнах світу флористика досягла масштабів прибуткової національної галузі, тому і в Україні флористика повинна не лише розвиватися, а й мати стабільну позицію на ринку працевлаштування наших громадян. А плинність кадрів — явище тимчасове для всіх професій, де спостерігається обмаль професіоналів. Уявіть, «Спілці флористів Німеччини» виповнилося 100 років... Щодня, крім святкових і вихідних, у Голландії з 6.30 до 10.30 ранку проходять торги на відомих «Об’єднаних квіткових аукціонах Аалсмейра» (VBA). Щодня в найбільшому торговому приміщенні світу, площею понад 120 футбольних майданчиків, продається понад 14 млн штук квітів... Отже, більшість країн світу вже визначилися, яким чином зробити квіти стабільним і прибутковим бізнесом. Тепер черга за Україною.
 
Марина ДОЛИНЕЦЬ
Фото: Олександр ІВАНОВЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту