pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Роботодавці потурбуються про осіб з особливими вимогами

 За новими положеннями, роботодавці повинні забезпечити робочі місця осіб з інвалідністтю інклюзивними властивостями

• докладніше

Не дайте шахраям ошукати себе на ринку праці: актуальні поради

  З початком повномасштабного вторгнення росії на територію нашої країни близько третини українців втратили роботу. Цією ситуацією скористалося чимало шахраїв, які вміло грають на бажанні людей працевлаштуватися. Як вберегтися від цього, читайте актуальні поради від порталу «Пропоную роботу».

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Робота з квітами, особливості та перспективи


РОБОТА З КВІТАМИ, особливості та перспективи

О ЦВЕТОЧНОМ ЭТИКЕТЕ

Флористи, агрономи, озеленювачі...Професій, що пов’язані безпосередньо з квітами, сьогодні багато. Та чи відчувають спеціалісти цієї сфери діяльності фінансову стабільність та впевненість при працевлаштуванні? Питання коментує Олег ЧУПРИНА, директор магазину компанії «Ваш Сад».
Робота з квітами, особливості та перспективи


СИТУАЦІЯ СЬОГОДНІ

Інтерес населення до квітів за останні кілька років значно зріс. Причин кілька: по-перше, змінюються економічні умови для розвитку бізнесу, відкриваються нові офіси і філії приватних організацій; по-друге, зростають обсяги будівництва житла. Разом із цими змінами підвищився життєвий рівень населення, а отже, з’явилася можливість більше витрачати коштів на створення комфорту в оселі чи на робочому місці. При доборі персоналу до квіткового магазину необхідно враховувати здібності претендента як продавця і консультанта-агронома одночасно. Тобто, під час продажу певної рослини кожен працівник нашої організації дає практичні поради покупцеві: в якому місці кімнати розташувати рослину, якими засобами і в який спосіб доглядати за нею, яким чином оформити тощо. Особливість нашого асортименту в тому, що всі рослини знаходяться у торфі, тому кожен покупець обов’язково стикається з такими проблемами, як підібрати відповідний ґрунт і правильно пересадити рослину. Щоб надати професійну консультацію, а за потреби продемонструвати практично необхідні дії, бажано мати закінчену спеціальну освіту. Але з досвіду зазначу, що за бажанням багато претендентів проходять курс навчання безпосередньо під час роботи. Так, щотижня агроном фірми «Квіти України» для наших співробітників проводить спеціальні заняття.

На мою думку, квіти — це живі організми, які потребують піклування і любові. Тому навіть протягом першого тижня роботи я впевнено можу визначити: зможе людина працювати з рослинами, чи ні. Захоплення квітами іноді змушує людей змінювати професію. Нещодавно я прийняв на роботу двох наших постійних клієнток, які вирішили присвятити себе квітам. Варто зазначити, що особливістю нашого магазину є догляд не лише за здоровими рослинами, а й вивчення і способи лікування хворих.

Щодо заробітної плати, вона складає приблизно 700 грн за місяць. Робота — за графіком, а основний критерій якості — показники продажів. У процесі роботи людина, набираючи максимальну кількість знань і досвіду, стає спеціалістом і може займатися оформленням інтер’єрів, створенням складних квіткових композицій. Отже, ми сприяємо і кар’єрному росту. А чи стане вона керівником, відкриє приватну справу, чи працюватиме в нашій організації — це особиста справа кожного. Хочу зауважити, що попит на таких спеціалістів зростає, залишаючись гарантом і працевлаштування, і стабільного матеріального стану. Погодьтеся, важко знайти професію, яка б могла приносити ще й таке емоційне задоволення! Це відчувають і продавці-консультанти, і вантажники, і водії-перевізники. Квіти — це щось особливе! Те, що робить наше життя яскравішим, а роботу цікавішою і відповідальнішою.
 
Марина ДОЛИНЕЦЬ
Фото Олександра ІВАНОВАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту