pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Вакансія - перкладач для американських військових

 Вакансію вже встигли переглянути близько 1 500 шукачів.

• докладніше

Як сім’я киян, яка живе в Словаччині і має там бізнес, допомагає ЗСУ

  Багатьох українців доля розкидала по світу не лише за останні пів року: це відбувалося в минулому неодноразово. На жаль, або на щастя, між іншим. Адже сотні тисяч українців, які перебувають за кордоном – маємо на увазі тих, які не в статусі біженців, а володіють своїм бізнесом чи мають високооплачувану роботу – отримали можливість не словом, а реальними справами допомагати своїм співгромадянам, які опинилися в біді.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Робота з квітами, особливості та перспективи


РОБОТА З КВІТАМИ, особливості та перспективи

О ЦВЕТОЧНОМ ЭТИКЕТЕ

Флористи, агрономи, озеленювачі...Професій, що пов’язані безпосередньо з квітами, сьогодні багато. Та чи відчувають спеціалісти цієї сфери діяльності фінансову стабільність та впевненість при працевлаштуванні? Питання коментує Олег ЧУПРИНА, директор магазину компанії «Ваш Сад».
Робота з квітами, особливості та перспективи


СИТУАЦІЯ СЬОГОДНІ

Інтерес населення до квітів за останні кілька років значно зріс. Причин кілька: по-перше, змінюються економічні умови для розвитку бізнесу, відкриваються нові офіси і філії приватних організацій; по-друге, зростають обсяги будівництва житла. Разом із цими змінами підвищився життєвий рівень населення, а отже, з’явилася можливість більше витрачати коштів на створення комфорту в оселі чи на робочому місці. При доборі персоналу до квіткового магазину необхідно враховувати здібності претендента як продавця і консультанта-агронома одночасно. Тобто, під час продажу певної рослини кожен працівник нашої організації дає практичні поради покупцеві: в якому місці кімнати розташувати рослину, якими засобами і в який спосіб доглядати за нею, яким чином оформити тощо. Особливість нашого асортименту в тому, що всі рослини знаходяться у торфі, тому кожен покупець обов’язково стикається з такими проблемами, як підібрати відповідний ґрунт і правильно пересадити рослину. Щоб надати професійну консультацію, а за потреби продемонструвати практично необхідні дії, бажано мати закінчену спеціальну освіту. Але з досвіду зазначу, що за бажанням багато претендентів проходять курс навчання безпосередньо під час роботи. Так, щотижня агроном фірми «Квіти України» для наших співробітників проводить спеціальні заняття.

На мою думку, квіти — це живі організми, які потребують піклування і любові. Тому навіть протягом першого тижня роботи я впевнено можу визначити: зможе людина працювати з рослинами, чи ні. Захоплення квітами іноді змушує людей змінювати професію. Нещодавно я прийняв на роботу двох наших постійних клієнток, які вирішили присвятити себе квітам. Варто зазначити, що особливістю нашого магазину є догляд не лише за здоровими рослинами, а й вивчення і способи лікування хворих.

Щодо заробітної плати, вона складає приблизно 700 грн за місяць. Робота — за графіком, а основний критерій якості — показники продажів. У процесі роботи людина, набираючи максимальну кількість знань і досвіду, стає спеціалістом і може займатися оформленням інтер’єрів, створенням складних квіткових композицій. Отже, ми сприяємо і кар’єрному росту. А чи стане вона керівником, відкриє приватну справу, чи працюватиме в нашій організації — це особиста справа кожного. Хочу зауважити, що попит на таких спеціалістів зростає, залишаючись гарантом і працевлаштування, і стабільного матеріального стану. Погодьтеся, важко знайти професію, яка б могла приносити ще й таке емоційне задоволення! Це відчувають і продавці-консультанти, і вантажники, і водії-перевізники. Квіти — це щось особливе! Те, що робить наше життя яскравішим, а роботу цікавішою і відповідальнішою.
 
Марина ДОЛИНЕЦЬ
Фото Олександра ІВАНОВАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту