pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Пражский торг

Богемский хрусталь, Карловы Вары, «Стобашенная» Прага, две тысячи феодальных замков, всемирно известное пиво… Как минимум, «пять причин», чтобы посетить Чехию. Но не только осмотр местных достопримечательностей привлекает тысячи украинцев в этот «Рим Севера, сердце Европы и самый драгоценный камень в короне мира», — как живописал страну великий Гете. Многие наши соотечественники уезжают в Чехию, привлеченные возможностью трудоустройства и открытия малого бизнеса. И в этом ракурсе стоит присмотреться к сказочной стране повнимательнее.

• докладніше

А, чи не конфліктна ви людина?

 Звичайно, до такої інформації краще додати те, що ви розумієте як поводитися серед колег й тому свою роздратованість демонструвати не збираєтесь

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Робота з квітами, особливості та перспективи


РОБОТА З КВІТАМИ, особливості та перспективи

О ЦВЕТОЧНОМ ЭТИКЕТЕ

Флористи, агрономи, озеленювачі...Професій, що пов’язані безпосередньо з квітами, сьогодні багато. Та чи відчувають спеціалісти цієї сфери діяльності фінансову стабільність та впевненість при працевлаштуванні? Питання коментує Олег ЧУПРИНА, директор магазину компанії «Ваш Сад».
Робота з квітами, особливості та перспективи


СИТУАЦІЯ СЬОГОДНІ

Інтерес населення до квітів за останні кілька років значно зріс. Причин кілька: по-перше, змінюються економічні умови для розвитку бізнесу, відкриваються нові офіси і філії приватних організацій; по-друге, зростають обсяги будівництва житла. Разом із цими змінами підвищився життєвий рівень населення, а отже, з’явилася можливість більше витрачати коштів на створення комфорту в оселі чи на робочому місці. При доборі персоналу до квіткового магазину необхідно враховувати здібності претендента як продавця і консультанта-агронома одночасно. Тобто, під час продажу певної рослини кожен працівник нашої організації дає практичні поради покупцеві: в якому місці кімнати розташувати рослину, якими засобами і в який спосіб доглядати за нею, яким чином оформити тощо. Особливість нашого асортименту в тому, що всі рослини знаходяться у торфі, тому кожен покупець обов’язково стикається з такими проблемами, як підібрати відповідний ґрунт і правильно пересадити рослину. Щоб надати професійну консультацію, а за потреби продемонструвати практично необхідні дії, бажано мати закінчену спеціальну освіту. Але з досвіду зазначу, що за бажанням багато претендентів проходять курс навчання безпосередньо під час роботи. Так, щотижня агроном фірми «Квіти України» для наших співробітників проводить спеціальні заняття.

На мою думку, квіти — це живі організми, які потребують піклування і любові. Тому навіть протягом першого тижня роботи я впевнено можу визначити: зможе людина працювати з рослинами, чи ні. Захоплення квітами іноді змушує людей змінювати професію. Нещодавно я прийняв на роботу двох наших постійних клієнток, які вирішили присвятити себе квітам. Варто зазначити, що особливістю нашого магазину є догляд не лише за здоровими рослинами, а й вивчення і способи лікування хворих.

Щодо заробітної плати, вона складає приблизно 700 грн за місяць. Робота — за графіком, а основний критерій якості — показники продажів. У процесі роботи людина, набираючи максимальну кількість знань і досвіду, стає спеціалістом і може займатися оформленням інтер’єрів, створенням складних квіткових композицій. Отже, ми сприяємо і кар’єрному росту. А чи стане вона керівником, відкриє приватну справу, чи працюватиме в нашій організації — це особиста справа кожного. Хочу зауважити, що попит на таких спеціалістів зростає, залишаючись гарантом і працевлаштування, і стабільного матеріального стану. Погодьтеся, важко знайти професію, яка б могла приносити ще й таке емоційне задоволення! Це відчувають і продавці-консультанти, і вантажники, і водії-перевізники. Квіти — це щось особливе! Те, що робить наше життя яскравішим, а роботу цікавішою і відповідальнішою.
 
Марина ДОЛИНЕЦЬ
Фото Олександра ІВАНОВАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Personal.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту