pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Украинский рынок труда реформируют

 Реформа рассчитана на пять лет и проводится при содействии отечественного Министерства социальной политики, Международной организации труда и правительства Дании. О старте этого серьезного мероприятия информирует пресс-служба украинского Министерства.

• докладніше

Новини цієї осені

 Ще одна гарна новина – це реальне зниження рівня безробіття

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Освіта – формальність чи необхідність?


Освіта – формальність чи необхідність?


Вибираючи, куди піти вчитися, завжди думаєш, що навчальний заклад, який ти обираєш, відкриває нову сторінку твого життя. Цікавить будь-яка інформація, яку майбутній абітурієнт «висмикує» з Інтернету, періодики, досвіду своїх друзів. Найчастіше прислухаємося до порад друзів, знайомих, співробітників, родичів. І «виводимо» свою формулу успіху: потрібно вибирати ВНЗ, в якому невеликий набір, тоді можна поступити «не напружуючись»...
Освіта –  формальність чи необхідність?

А кілька років пізніше, озираючись назад, розуміємо, що просто стати студентом у 17 і отримати диплом у 22 – це далеко ще не все. Навчання повинне приносити моральне задоволення, надавати впевненості у завтрашньому дні. Хочеться тримати в руках диплом, який підтверджує справжні знання. Не кожен роботодавець візьме до себе на підприємство «свіжоспеченого» фахівця. Куди не кинься, потрібні навички практичної роботи чи зв’язки. Зіштовхнувшись з реаліями життя, сприймаєш процес своєї освіти інакше.

З усіх відомих професій і спеціальностей є небагато тих, за допомогою яких можна швидко знайти гарну роботу. А вже тих, котрі дозволять поєднати улюблену справу з гідною зарплатою, так просто можна по пальцях перерахувати. Але ж вони існують!

Наприклад, ні для кого не секрет, що наймолодші та високооплачувані працівники в усьому світі — це комп’ютерні фахівці. Вони міцно стоять на ногах, адже вони — незамінні та невід’ємні співробітники кожної компанії. От тільки отримати висококласну комп’ютерну освіту в наших рідних навчальних закладах досить складно, а головне, довго.

Єдина у своєму роді можливість стати програмістом, web-розроблювачем або фахівцем у галузі IT-технологій, отримавши глибокі знання і практичні навички усього за 2 — 2,5 року навчання, з’явилася завдяки Комп’ютерній Академії «Шаг».

За майже 6-річну історію свого існування Комп’ютерна Академія «Шаг» відкрила 12 філій по всій Україні. Більше п’яти тисяч випускників пишаються своєю освітою, адже завдяки їй знайшли гідну роботу чи відкрили власний бізнес. Заняття в Комп’ютерній Академії «Шаг» на найвищому рівні проводять кращі комп’ютерні фахівці України, що підтверджується срібною медаллю, яку отримала Академія на конкурсі Міністерства освіти та науки України за розробку і використання методики комплексної підготовки фахівців.

В даний час закінчується набір в Академію і кількість вільних місць з кожним днем зменшується!

Якщо у Вас виникли питання — телефонуйте в приймальну комісію Комп’ютерної Академії «Шаг» і Ви отримаєте найповнішу інформацію.

НАША АДРЕСА:
м. Київ, вул. Андріївська, 15
Тел.: (044) 537-22-60, 425-02-31
www.itstep.org


 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Personal.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту