pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Есть ли жизнь после отпуска?

Легко и непринужденно настроиться на рабочий лад в первые дни после отдыха удается немногим. Большинство, окунувшись в атмосферу трудовых будней, поначалу пребывает в легкой прострации, и лишь спустя некоторое время начинает полноценно трудиться. По мнению психологов, подобная «раскачка» вполне естественна: отпускнику после длительной и приятной паузы ничегонеделанья необходимо адаптироваться в рабочих условиях. Но руководитель ждет от него прилива энтузиазма. А его нет и в помине. Как быть?

• докладніше

Як мінімізувати шкоду здоров’ю, якщо подовгу працюєте чи навчаєтеся сидячи

  Чимало часу навчаєтеся чи працюєте, сидячи на одному місці? Статистика свідчить, що тривале сидіння на одному місці по 7-9 годин призводить до проблем зі здоров’ям. Але мінімізувати шкоду здоров’ю за тривалим сидінням на одному місці можна і треба. Розглянемо, які зміни відбуваються в тілі під час тривалого сидіння за комп’ютером чи кермом, і як мінімізувати шкоду здоров’ю.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Школа англійської мови


Школа англійської мови


Обдарована людина може володіти кількома іноземними мовами краще, ніж бездарна власною М.Чернишевський
Школа англійської мови

Як свідчить статистика, за останній час зацікавлення населення у вивченні іноземних мов значно зросло. Адже на сьогоднішній день для успішної кар’єри та ділового спілкування знання іноземної мови, переважно англійської, — необхідна умова. Не дивно, що на ринку освітніх послуг — безліч навчальних центрів, шкіл, курсів. Як же зорієнтуватися серед великої кількості пропозицій?


Чому саме DNA-school?

Школа англійської мови DNA-school — це професійний навчальний заклад, головним завданням якого є надання високоякісних кваліфікованих послуг у вивченні англійської мови. Це завдання досить успішно впроваджується в життя викладачами школи — висококваліфікованими спеціалістами провідних українських та британських вищих навчальних закладів, які є не лише першокласними лінгвістами, а й успішними методистами-педагогами, що вміють передавати свої знання іншим.

Навчання в DNA-school — один із прикладів наукового підходу у вивченні анг-лійської мови. Іноземну мову викладають за авторською методикою, розробленою викладачами Національного університету імені Тараса Шевченка та філологами Британії, Канади, США. Методика інтенсивного вивчення англійської мови дає можливість слухачам школи засвоїти досить великий обсяг граматичного та лексичного матеріала за відносно короткий термін навчання.


У чому ж полягає унікальність авторського методу?
Чим він відрізняється від інших?

Перш за все, в DNA-school англійську вивчають не за рівнями чи семестрами, як прийнято традиційно. Школа використовує якісно новий підхід до вивчення англійської мови у вигляді логічно вибудованої системи, що суттєво спрощує процес сприймання та опрацювання інформації людиною. Слухачі школи засвоюють матеріал без нудного заучування, починаючи з базових знань та закінчуючи найскладнішими структурами мови. Важливо, що слухачі школи вчаться висловлювати свої думки англійською мовою, причому це їм вдається практично без помилок.

Крім того, в школі впроваджено достатньо цікавий ефективний метод сприйняття лексики, а саме найуживаніших слів сучасної англійської мови. Завдяки методиці аудіювання (прослуховування аудіокасет), студенти школи засвоюють близько 2000 лексичних одиниць (слів) в активному варіанті та вчаться використовувати їх у мовленні.

Варто відзначити, що методика DNA-school — це синтез прогресивних західних та вітчизняних технологій. Кожне заняття курсу розроблене залежно від рівня підготовки групи з використанням різноманітних вправ, мовних ігор, лексико-граматичних завдань комунікативного характеру. Кінцева мета курсу — навчити слухачів школи спілкуватися англійською на високому рівні.


Як стати слухачем DNA-school?

Кожен слухач школи спочатку проходить тестування та співбесіду, за результатами яких розподіляються до відповідних груп. Слухачі школи безплатно отримують авторський навчальний комплект, що складається з трьох книг та 4-х аудіокасет.

Слухачами DNA-school можуть бути як дорослі, так і діти, як приватні особи, так і підприємства (комерційні структури та навчальні заклади), які зацікавлені в навчанні своїх співробітників. Заняття можуть також проводитись на території замовника. За бажанням клієнта школа вводить до основного курсу спеціальні програми з будь-яких напрямків: міжнародні відносини, бізнес, мистецтво, медицина тощо. Існує індивідуальна форма навчання. Новинка школи — родинне навчання. Кожен слухач може стати членом дисконтного клубу школи DNA-school, що дає знижку на навчання до 50%. У школі комплектуються ранкові, денні та вечірні групи з режимом роботи два чи три рази на тиждень. С кожним слухачем укладається письмовий договір.


 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту