pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как представить себя начальнику с лучшей стороны

 Представить себя начальнику с лучшей стороны – задача не из легких. Во-первых, должен быть весомый повод. Во-вторых, подходящий момент. В-третьих, уведомить начальника о своих профессиональных успехах необходимо таким образом, чтобы это не показалось хвастовством. Иными словами, место, время, повод должны быть подходящими.

• докладніше

Якщо збільшення МЗП, то лише радикальне

 За суворими підрахунками у поточному 2020 році, рівень бідності в Україні досягне показника у 45%.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Дарувати хороший настрій


Дарувати хороший настрійМи постійно прагнемо змін. Намагаючись наздогнати наймодніші тренди, шукаємо «свій» колір волосся і форму зачіски. Головний помічник у таких пошуках — перукар.


На наші питання люб’язно погодилась відповісти Наталя РУБАНИК, директор салону «Экстрим», що на Подолі.
Дарувати хороший настрій

-
Наталю, яким, на вашу думку, має бути перукар?
-
В першу чергу, здобувач повинен мати професійну підготовку. Добротні інструменти — власні ножиці, гребінці, фени тощо — відразу «видають» майстра. Чарівність, ввічливість, урівноваженість, усмішка і доброзичливе ставлення до відвідувачів — невід’ємні якості спеціаліста. Перукар — це і психолог, адже спілкуючись із відвідувачем він має визначити характер клієнта, аби правильно дібрати не лише форму, а й колір фарби для волосся (звісно, за бажанням клієнта). Суттєвими є акуратність і старанність. Навряд чи клієнт захоче сісти у крісло до перукаря, який має недоглянуте волосся. А утримання робочого місця в зразковому порядку і чистоті — це безумовна вимога, показовий рівень майстра.


-
Які вимоги висуваються до стажу і віку здобувачів?
-
Колектив у нас молодий, вік співробітників — від 20 до 35 років. У такому колективі працювати комфортно, адже молоді швидше реагують на нововведення й зміни в моді. Щодо стажу роботи то як роботодавець, насамперед, звертаю увагу на те, як саме майстер працює. Якщо здобувач і має стаж роботи , але відсутні певні навички — не відчуває форми, не вміє запропонувати клієнтові зачіску до лиця, або недбало виконує роботу, — то сенсу брати стаж до уваги немає. Але коли до колективу приходить майстер без досвіду, а під час випробувального терміну (2 місяці) демонструє родзинки свого хисту, такий перукар залишається у салоні. Саме такі майстри працюють у нас, і вже досягли високого професійного рівня.


-
Чим заохочуєте своїх працівників до професійного росту?
-
Майстри салону беруть участь у різноманітних професійних конкурсах перукарського мистецтва і посідають призові місця. Участь у конкурсах — це, насамперед, підвищення фахового рівня.

Значну увагу приділяємо спеціальній періодичній літературі з перукарського мистецтва, стежимо за новинками моди. Заохочуємо майстрів підвищувати свій професійний рівень на курсах, адже від цього залежить і зарплата.

Майстри з високою категорією заробляють зазвичай більше: майстер вищого класу — від $300, перукарі 1-2 категорій — від $150-200. До того ж, працюють перукарі через день по 12 годин, від 9.00 до 21.00.

Отже, якщо у вас є відповідні професійні навички, ви творча людина і вмієте дарувати хороший настрій відвідувачам, то ця професія саме для вас.


 
Оксана ПЕРМІНЬОВАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту