pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как быть строгим начальником, но справедливым

 Директивный стиль руководства требует от руководителя централизации руководства вокруг своей личности. Полный контроль за каждым отделом при этом он закрепляет за собой. Очень часто при этом руководитель ставит свои интересы выше людей, тем самым формирую не всегда благоприятную рабочую атмосферу.

• докладніше

Как ужиться с коллективом, если все идет "не так"

 Всегда оставайтесь собой (в хорошем понимании этого) и будьте честны с окружающими.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Дарувати хороший настрій


Дарувати хороший настрійМи постійно прагнемо змін. Намагаючись наздогнати наймодніші тренди, шукаємо «свій» колір волосся і форму зачіски. Головний помічник у таких пошуках — перукар.


На наші питання люб’язно погодилась відповісти Наталя РУБАНИК, директор салону «Экстрим», що на Подолі.
Дарувати хороший настрій

-
Наталю, яким, на вашу думку, має бути перукар?
-
В першу чергу, здобувач повинен мати професійну підготовку. Добротні інструменти — власні ножиці, гребінці, фени тощо — відразу «видають» майстра. Чарівність, ввічливість, урівноваженість, усмішка і доброзичливе ставлення до відвідувачів — невід’ємні якості спеціаліста. Перукар — це і психолог, адже спілкуючись із відвідувачем він має визначити характер клієнта, аби правильно дібрати не лише форму, а й колір фарби для волосся (звісно, за бажанням клієнта). Суттєвими є акуратність і старанність. Навряд чи клієнт захоче сісти у крісло до перукаря, який має недоглянуте волосся. А утримання робочого місця в зразковому порядку і чистоті — це безумовна вимога, показовий рівень майстра.


-
Які вимоги висуваються до стажу і віку здобувачів?
-
Колектив у нас молодий, вік співробітників — від 20 до 35 років. У такому колективі працювати комфортно, адже молоді швидше реагують на нововведення й зміни в моді. Щодо стажу роботи то як роботодавець, насамперед, звертаю увагу на те, як саме майстер працює. Якщо здобувач і має стаж роботи , але відсутні певні навички — не відчуває форми, не вміє запропонувати клієнтові зачіску до лиця, або недбало виконує роботу, — то сенсу брати стаж до уваги немає. Але коли до колективу приходить майстер без досвіду, а під час випробувального терміну (2 місяці) демонструє родзинки свого хисту, такий перукар залишається у салоні. Саме такі майстри працюють у нас, і вже досягли високого професійного рівня.


-
Чим заохочуєте своїх працівників до професійного росту?
-
Майстри салону беруть участь у різноманітних професійних конкурсах перукарського мистецтва і посідають призові місця. Участь у конкурсах — це, насамперед, підвищення фахового рівня.

Значну увагу приділяємо спеціальній періодичній літературі з перукарського мистецтва, стежимо за новинками моди. Заохочуємо майстрів підвищувати свій професійний рівень на курсах, адже від цього залежить і зарплата.

Майстри з високою категорією заробляють зазвичай більше: майстер вищого класу — від $300, перукарі 1-2 категорій — від $150-200. До того ж, працюють перукарі через день по 12 годин, від 9.00 до 21.00.

Отже, якщо у вас є відповідні професійні навички, ви творча людина і вмієте дарувати хороший настрій відвідувачам, то ця професія саме для вас.


 
Оксана ПЕРМІНЬОВАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту