pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Риси працівників, які дратують роботодавців найбільше

 Безумовно, кожен начальник має свою думку щодо того, яким повинен бути ідеальний підлеглий. І кожен з них буде готовий закрити очі на якісь дрібні порушення з боку працівників. Але риси працівників дратують роботодавців найбільше? Давайте з’ясуємо, бо це важливо знати особливо молодим людям, які поки що навчаються і тільки планують іти на свою першу роботу.

• докладніше

Працюємо без посередників – як оформити самозайнятість в Україні в 2023 році

  Найкращий варіант для роботи з клієнтами і замовниками без посередників – це оформити самозайнятість. Такий варіант зайнятості найкраще підійде для творчих та артистичних професій, які воліють працювати на фрілансі і самому виходити на замовників. Читайте в цій статті, як оформити самозайнятість в Україні в 2023 році.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Образование в Германии может стать платным


Образование в Германии может стать платным


В Германии каждый житель может рассчитывать на получение бесплатного первого высшего образования. Как долго студенты немецких вузов будут иметь такую привилегию?

Уже в течение нескольких лет над студентами Германии витает угроза введения платного высшего образования. В последнее время эта идея приобрела конкретные очертания. Согласно различным опросам, 67% немцев поддерживают введение обязательного образовательного взноса в размере 500 евро за семестр. «Рано или поздно выпускник, устроившись на работу, будет иметь достаточно средств, чтобы возместить расходы на учебу», — считает данная часть населения.

Президент Федерального союза немецкой промышленности поддержал идею платного образования: «У платного образования есть ряд преимуществ — оно создаст конкуренцию среди вузов. Студенты, оплачивающие свое обучение, смогут настаивать на практической направленности обучения».

«Но с введением платы за обучение необходимо выдавать гораздо больше стипендий, чтобы только знания, а не кошелек родителей студента решали, кто имеет право на получение высшего образования», — развивают идею платного обучения его сторонники.

И все же, за 2003 — 2004 учебный год по Германии прокатилась волна студенческих забастовок протеста. Учащиеся пытались отстоять право на бесплатное высшее образование.

«Нет» введению платного образования высказала также федеральный министр образования и научных исследований Э. Бульманн: «Право на первое бесплатное образование должно остаться нашим культурным завоеванием».

 
По информации chemodan.com.uaЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту