pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Дефіцит українських заробітчан у Польщі – які професії найбільше затребувані?

  В цьому році попит на українські робочі руки в наших західних сусідів очікується на рекордному рівні. Ми неодноразово писали про те, що польська економіка розвивається швидкими темпами, і що навіть попри пандемію в минулому році (2021 р.) поляки відчували значну потребу в українських заробітчанах. Давайте з’ясуємо, у яких професіях буде спостерігатися найбільший попит на українських заробітчан у 2022-му році.


• докладніше

За підтримку агресора пропонують звільняти: деталі нового законопроєкту

  У Верховній Раді на початку вересня було затверджено проєкт закону, який встановлює додаткову підставу для звільнення з ініціативи роботодавця. А саме за колабораціонізм, тобто співпраця з агресором і вчинення дій, які завдають шкоду державі та її національній безпеці.


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Украинским вузам поможет интеграция предпринимателей


Украинским вузам поможет интеграция предпринимателей


«Большинство украинских экономических вузов ориентируются на программы Министерства образования и науки, а не на реальные требования рынка, ведь большинство преподавателей экономики и менеджмента не являются практиками», — заявил в ходе заседания «Пресс-клуба реформ» в Одессе председатель Украинского фонда «Менеджмент» (г. Киев) Владимир Заболотный. По его словам, изучая экономику лишь по книгам, стать конкурентоспособным специалистом невозможно. Господин Заболотный предлагает создать в Украине профессиональные организации, которые могли бы разрабатывать соответствующие стандарты качества обучения международного уровня. Он подчеркнул, что одна такая организация — «Украин-ская ассоциация развития менеджмента и бизнес-образования» — уже создана. Ее миссия — интеграция общих усилий учебных заведений и предпринимателей для внедрения в стране учебных и управленческих технологий в сфере менеджмента и бизнес-образования. Представители 44 вузов и бизнес-школ на данное время являются членами этой органи-зации.
 
По информации «Бизнеса»Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту