В наш час мало хто заробляє виключно тією професією, яку отримав в юності. За даними соціологічного опитування, що було проведено в минулому році Державним інститутом проблем сім’ї та молоді, рівнем отриманої освіти незадоволені 40% населення. Значна кількість незатребуваних спеціалістів йдуть найкоротшим шляхом, для більш-менш гідного працевлаштування обирають курси ( бухгалтерів або масажистів). Проте, якщо ваші життєві запити не може задовольнити курсове навчання, наприклад, ви вже працюєте на солідному виробництві або заснували власну справу — доцільно подумати про другу вищу економічну освіту.
Вже більше року думки про пандемію викликають ностальгічні спогади, бо в реаліях війни потрібно постійно адаптовуватися до надскладних викликів. Долати цей шлях як компаніям, так і їхнім працівникам легше, якщо присутня згуртованість і взаємна підтримка. Пропонуємо вам дізнатися, як працівники Київстару долають щоденні виклики війни.
Немецкий журнал Studentspiegel на основе опроса 80 тысяч студентов (по интернету) составил рейтинг немецких университетов. Были разработаны 50 параметров оценки, в числе которых — уровень преподавания, в частности, таких предметов, как экономика, биология, химия, электротехника, германистика, информатика, право, математика, медицина, физика, политология, психология, социология.
Первая десятка рейтинга выглядит следующим образом:
Технический университет Мюнхена (Technische Universitaet Muenchen)
Университет Фрайбурга (Freiburg Universitaet)
Университет Лейпцига (Leipzig Universitaet)
Берлинский университет им. Гумбольдта (Humboldt Universitaet zu Berlin)
Университет Констанца (Konstanz Universitaet)
Университет Мюнхена (Muenchen Universitaet)
Университет Гейдельберга (Heidelberg Universitaet)