pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Витрати та результати фінансової допомоги на карантині

 Наприклад, станом на 31 грудня на такі програми було направлено 3,43 мільярдів гривень

• докладніше

Шукаєте роботу в Європі чи Україні? Будьте обачними та уникайте шахраїв

  Поки найкращі сини та доньки України обороняють нашу країну на передовій, в тилу з’являються ті, хто охоче нагріє руки на людському горі та біді. Тож будьте обачними, шукаючи роботу в умовах війни, щоб не натрапити на шахраїв, про яких піде мова нижче.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

ДРУГА ВИЩА — НА ВИЩОМУ РІВНІ


ДРУГА ВИЩА — НА ВИЩОМУ РІВНІ
ДРУГА ВИЩА — НА ВИЩОМУ РІВНІ
 
В наш час мало хто заробляє виключно тією професією, яку отримав в юності. За даними соціологічного опитування, що було проведено в минулому році Державним інститутом проблем сім’ї та молоді, рівнем отриманої освіти незадоволені 40% населення. Значна кількість незатребуваних спеціалістів йдуть найкоротшим шляхом, для більш-менш гідного працевлаштування обирають курси (   бухгалтерів або масажистів). Проте, якщо ваші життєві запити не може задовольнити курсове навчання, наприклад, ви вже працюєте на солідному виробництві або заснували власну справу — доцільно подумати про другу вищу економічну освіту.
 
 
Безумовний лідер в цій області — Інститут підготовки кадрів промисловості, головний навчальний заклад Мінпромполітики України ІІІ рівня акредитації, добре відомий читачам наших попередніх публікацій.
Другу вищу освіту тут надають за спеціальностями:
·        Фінанси (спеціаліст з фінансів)
·        Облік і аудит (спеціаліст з обліку і аудиту)
Форми навчання — денна, заочна і очно-заочна. Готують також молодих спеціалістів. Інститут, що відсвяткував у минулому році своє 56-річчя, багатий традиціями і славною історією, є лауреатом міжнародного академічного рейтингу популярності і якості «Золота фортуна», внесений до «Золотої книги української еліти».
Основне наше завдання — підвищення кваліфікації державних службовців, керівників і провідних спеціалістів (фінансистів, бухгалтерів, економістів, юристів, маркетологів, кадрових працівників, спеціалістів з охорони праці) підприємств України, що підпорядковані Мінпромполітики, — розповідає проректор інституту з навчально-методологічної роботи Тетяна Василівна Бичек. — Працюємо, враховуючи конкретні потреби підприємств, у тісному зв’язку з виробничим процесом. Другий важливий напрямок — перепідготовка фахівців із закінченою вищою освітою — це близько 80% слухачів. Наприклад, сьогодні до нас із задоволенням звертаються дипломовані викладачі математики, інформатики, спеціалісти з технічною освітою. Засновані ними 10-15 років тому малі підприємства перетворилися на солідні фірми, ефективно керувати якими неможливо без економічних знань та чіткого розуміння суті економічних процесів.
Специфіка роботи висуває особливі вимоги до професорсько-викладацького складу. З фахівцями, які мають певний життєвий досвід, повинні працювати професіонали найвищого рівня, які знають відповіді не лише на питання з навчальних дисциплін... Лекції читають виключно висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом практичної та науково-методичної діяльності. Залучаємо також кращих викладачів з інших ВНЗ, зокрема, Податкової академії, Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Особливості навчального процесу в системі контролю знань. Програми перепідготовки формуються відповідно до потреб ринку праці і затверджуються МОНУ. Обравши очно-заочну форму навчання, слухачі відвідують заняття двічі на тиждень, що дає можливість повноцінно засвоювати навчальну програму практично без відриву від виробництва. До послуг студентів — велика бібліотека, фонди якої щороку поповнюються, два комп’ютерних класи з доступом до мережі інтернет, конференц-зал. Сесії призначаються тільки у вільний від фінансово-бухгалтерської звітності період. Індивідуальний графік консультацій складається з урахуванням побажань студентів. До речі, ми сприяємо і працевлаштуванню наших випускників: проводимо відповідні зустрічі з керівниками підприємств, понад 15 років продуктивно співпрацюємо з міським та обласним центрами зайнятості.
Дружелюбна атмосфера — невід’ємне реноме інституту. Ми, викладачі, сприймаємо слухачів як колег, адже у нас спільна справа. Тим більше, що серед них зустрічаються надто цікаві, солідні та поважні люди, спілкування з якими корисне і повчальне. Відносно невисока вартість курсу навчання, плату за яку можна вносити поетапно. Для іногородніх студентів є гуртожиток з хорошими умовами проживання. Взагалі навчальний процес налагоджений так, щоб слухачі почували себе максимально комфортно і повністю були зосереджені на заняттях. Мабуть, саме тому майже 80% слухачів поступають до інституту за рекомендаціями випускників.
 
Ласкаво просимо до інституту!
 

417-2010, 417-4155
м. Київ, вул. Лук’янівська 65/67
Е-mail: mailto:ipk-prom@kievweb.com.ua
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту