pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Обережно, "дистанційка" викликає звикання

 Світові компанії, одна за одною схиляються до намірів не поспішати повертати співробітників назад до офісів

• докладніше

Який ринок праці чекає на українців

 Чимало експертів пророкують майбутнє за такими професіями, як інтернет-маркетолог та фахівець з СММ просування

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Вернісаж зачісок


Вернісаж зачісок


Захищати кваліфікаційну роботу можна по-різному. Наприклад, створити чарівливу зимову казку. Саме казковий шлях обрали випускниці курсу підвищення кваліфікації перукарів при Інституті підготовки кадрів промисловості. На захисті не було ані суворих облич, ані студентського переляку...
Вернісаж зачісок
Підготовка до свят в Інституті ніколи не закінчується...

Державна комісія вирішила не збирати величезні слухацькі натовпи під аудиторіями, натомість запросили гостей та влаштували справжнє свято. Гості, комісія, випускники, слухачі опинилися на вернісажі зачісок, адже саме ретельно продумані образи моделей, примхливі форми зачарованих локонів, втілений у життя перукарський сюжет і стали головним лейтмотивом кваліфікаційних робіт майстринь-випускниць. Імпровізованим подіумом дефілювали дівчата з вишуканими, фантазійними, екстравагантними та сучасними зачісками. Назви зачісок були красномовніші за слова: «Подорож у часі», «Пристрасть», «Жіноча душа», «Біла Ніч», «Анжеліка», «Орхідея», «Кармен». І у кожній була якась таємниця, щось незабутнє. Ведуча оголошує зачіску «Чорна магія» і ти вже відчуваєш лоскіт невловимих згубних чарів! Але ось за кілька хвилин на подіум виходить дівчина — «Ніжність», і зачіска залишає приємне тепло та зачарованість у погляді.

Створивши фантастичний світ краси, дівчата підтвердили право на здобуття найвищих кваліфікацій в перукарському мистецтві: перукар першого класу, перукар-модельєр. Вручення державних документів відбулося одразу після феєричного дефіле. Ректор Інституту ПАЛІЙ Інна Петрівна особисто привітала кожну випускницю, побажавши професійних успіхів та загальнолюдського щастя. Багато теплих слів викладачі Інституту почули і з боку самих випускниць. Дівчата приїхали з різних міст України (Ніжин, Донецьк, Київ, Одеса, Чернігів, Черкаси, Бердянськ, Рівно, Полтава) аби відточити власні вміння та підвищити свою кваліфікацію. А педагогічний колектив Інституту підготовки кадрів промисловості добре їм у цьому допоміг. Дівчата дякували викладачам за розуміння та терпіння, за сприяння у професійному рості.

Крім свідоцтв державного зразка випускниці отримали електронний навчально-методичний посібник з перукарського мистецтва — на пам’ять, а також журнали з перукарської моди. Не залишилися забутими і комісія та викладачі — їм студенти подарували невеличке шоу з віршами-одами та піснями під гітару.

Іспит закінчився, але розходитися ніхто не поспішав. Хотілося поспілкуватися, сфотографуватися... А поки тривало свято, я вирішила прогулятися коридорами Інституту...

Інститут підготовки кадрів промисловості — вищий навчальний заклад післядипломної освіти. У вузі можна здобути другу вищу освіту за спеціальностями «Облік та аудит», «Фінанси». Також інститут готує молодших спеціалістів за напрямами «Бухгалтерський облік», «Фінанси», «Перукарське мистецтво та декоративна косметика». За короткий термін, від 2 до 6 місяців можна отримати нову спеціальність на курсах: секретар керівника, офіс-менеджер, перукар-універсал, косметик-візажист-стиліст, спеціаліст з лікувально-фізичної культури та масажу, кухар-кондитер, бармен-офіціант, метрдотель, продавець та ін. Випускники отримують свідоцтва та сертифікати державного зразка і допомогу у працевлаштуванні і ... Звичайно ж можливість вчитися далі — на курсах підвищення кваліфікації, які працюють для перукарів (перукар II клас, перукар I клас, перукар-модельєр), кухарів (кухар IV — VI розряд) та майстрів з моделювання та нарощування нігтів.

До послуг студентів навчально-методичні аудиторії, бібліотека, аудіотехніка, конференц-зал, комп’ютерний клас.

Інституту вже 55 років — за цей час у навчального закладу з’явилися авторські освітні методики, власні культурні надбання та незмінні традиції.


Ласкаво просимо до Інституту!


 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту