pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

«На аптеку работать будешь…»

Мало кто из нынешнего поколения приверженцев «железобетонного» выбора кока-колы вспомнит киношедевр Геннадия Полоки «Интервенция» с гениальным Высоцким в главной роли. В картине был любопытный эпизод. Киногерой талантливого Золотухина спрашивает у старика-аптекаря: «Возьмет ли меня курарэ?». Мудрый фармацевт с непоколебимой уверенностью отвечает: «Об чем речь? Конечно! И вообще, где старые добрые болезни: понос, ангина?» Спросите, какое отношение все это имеет к теме номера? Самое прямое — всем, не только провизорам, полезно помнить «аптечную» киноклассику. Здоровее будем!

• докладніше

Одна страва "до ефективності"

 Дослідження у вигляді опитування довело, що у роботі колективу, на працездатність, мотивацію та здоров’я колег суттєво впливає їх організоване харчування

 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Казка про красу


Казка про красу
Казка про красу
 
В одному з київських коледжів оселилася казка. Аби переконатися у цьому, досить зазирнути в аудиторію під час пари. Кого тільки не зустрінеш у звичайному, здавалося б, навчальному кабінеті! Тендітні, наче зіткані з повітря, феї та хеллоуїнські відьми, розкішні дами часів Людовіка XIV й модерні жінки-вамп, єгипетські жриці та срібнокосі мавки з Диканьки… Вмілі руки юних стилістів, перукарів і візажистів, керовані сміливою фантазією й тонким смаком, творять справжні дива перевтілення.
 
«Академія мистецтва краси» - так називають цю «школу чаклунства». І недарма. За дванадцять років свого існування вона випустила у світ сотні «фахівців із краси»: косметологів, перукарів-модельєрів, стилістів-візажистів. До речі, Академія першою в Україні одержала від Міністерства освіти і науки України ліцензію на підготовку візажистів і візажистів-стилістів. Більше того, кваліфікаційні характеристики та державні стандарти з підготовки цих спеціальностей було розроблено саме у цих стінах.
 
Навчання у коледжі за спеціальністю «перукар-модельєр» триває 3 роки на базі 9-го класу, 2 роки на базі 11-го, «візажист-стиліст» - 2 роки на базі 11-го класу. Випускникам коледжу видається диплом державного зразка. А для тих, хто бажає зекономити час та гроші або зробити перший крок до навчання в коледжі, працюють професійні курси перукарської та візажної справи, косметології, манікюру та педикюру. Учням старших класів надаються 50% знижки.
«Высшее» общество
 
Під керівництвом досвідчених і талановитих викладачів майстрині проходять складний, але захоплюючий шлях: від звичайної укладки до справжніх «ікебан» із волосся, від повсякденного макіяжу до боді-арту. Та розвивають тут не лише практичні вміння. Адже Академія прагне виховати не просто вмілого майстра, а й усебічно розвинуту творчу особистість.
Виробнича практика старшокурсників проходить у престижних салонах краси, театральних, кіно- та фотостудіях, модельних агентствах. Крім того, Академія регулярно влаштовує конкурси, свята та фестивалі, у яких творча молодь бере найактивнішу участь. Зокрема новорічний фестиваль «Зимова феєрія» завжди збирає силу-силенну гостей. Це той час, коли казкові герої виходять із кабінетів і заповнюють коридори, подвір’я, сцену, немовби справжня жива виставка шедеврів мистецтва. Увіковічнити стильні та неповторні витвори молодих чарівниць завжди готові у фотостудії, яка працює у Академії.
Викладачі намагаються дати молоді якомога більше творчих стимулів. Студенти відвідують практично всі профільні виставки та конкурси, що відбуваються у столиці (а у багатьох самі беруть участь, і досить успішно), знайомляться з новинками косметики, вивчають нові ідеї, тенденції та напрями. Педагоги навчають їх працювати з усіма доступними матеріалами, використовувати у своїй творчості стилістичні образи різних часів, вигадують безліч вільних завдань у межах опанованого матеріалу. Водночас намагаються не нав’язувати свою думку, не втручатися зайвий раз у творчий процес, адже це майже священнодійство. Учень має навчитися об’єктивно оцінювати свою працю, помічати й виправляти помилки.
Всі випускники Академії успішно працевлаштовуються. Їх помічають на практиці, конкурсах. Керівництво міських салонів краси добре обізнане про рівень підготовки в закладі, тож запрошення на роботу не змушують себе чекати. Багато хто вже на другому курсі коледжу поєднує навчання з роботою. Викладачі й адміністрація ставляться до цього з розумінням: адже улюблена й престижна робота, власне, і є метою навчання. Працюючим майстриням встановлюють графік індивідуального відвідування, призначають години консультацій. Загалом, особливий підхід до кожного учня - основоположний принцип діяльності Академії.
Щорічно лави професіоналів в галузі краси поповнюються новими яскравими іменами випускників «Академії мистецтва краси». Можливо, наступне ім’я Ваше?!
 
День відкритих дверей – 11 травня о 15.00.
Адреса “Академії мистецтва краси”:
02121 м. Київ, вул. Вакуленчука, 1 (метро “Вирлиця”)
Телефон для довідок: (044) 576-06-56, 560-22-21.
 
 
Академія мистецтва красиЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту