pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Почему австралийцы не платят за воду?

 Несколько интересных фактов о ЖКХ в разных странах 

• докладніше

«Найгрошовитіші» вакансії Київського міського центру зайнятості

 Звичайно, сюрпризом ні для кого не стане той факт, що найвищими зарплатами можуть похвалитися ті вакансії Київського центру зайнятості, які можна віднести до сфери ІТ. Інженери з програмного забезпечення, розробники комп’ютерних програм та мобільних додаток навіть з вакансій столичного центру зайнятості можуть отримати пропозиції розміром в 100 тис. (і більше) гривень/місяць.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Казка про красу


Казка про красу
Казка про красу
 
В одному з київських коледжів оселилася казка. Аби переконатися у цьому, досить зазирнути в аудиторію під час пари. Кого тільки не зустрінеш у звичайному, здавалося б, навчальному кабінеті! Тендітні, наче зіткані з повітря, феї та хеллоуїнські відьми, розкішні дами часів Людовіка XIV й модерні жінки-вамп, єгипетські жриці та срібнокосі мавки з Диканьки… Вмілі руки юних стилістів, перукарів і візажистів, керовані сміливою фантазією й тонким смаком, творять справжні дива перевтілення.
 
«Академія мистецтва краси» - так називають цю «школу чаклунства». І недарма. За дванадцять років свого існування вона випустила у світ сотні «фахівців із краси»: косметологів, перукарів-модельєрів, стилістів-візажистів. До речі, Академія першою в Україні одержала від Міністерства освіти і науки України ліцензію на підготовку візажистів і візажистів-стилістів. Більше того, кваліфікаційні характеристики та державні стандарти з підготовки цих спеціальностей було розроблено саме у цих стінах.
 
Навчання у коледжі за спеціальністю «перукар-модельєр» триває 3 роки на базі 9-го класу, 2 роки на базі 11-го, «візажист-стиліст» - 2 роки на базі 11-го класу. Випускникам коледжу видається диплом державного зразка. А для тих, хто бажає зекономити час та гроші або зробити перший крок до навчання в коледжі, працюють професійні курси перукарської та візажної справи, косметології, манікюру та педикюру. Учням старших класів надаються 50% знижки.
«Высшее» общество
 
Під керівництвом досвідчених і талановитих викладачів майстрині проходять складний, але захоплюючий шлях: від звичайної укладки до справжніх «ікебан» із волосся, від повсякденного макіяжу до боді-арту. Та розвивають тут не лише практичні вміння. Адже Академія прагне виховати не просто вмілого майстра, а й усебічно розвинуту творчу особистість.
Виробнича практика старшокурсників проходить у престижних салонах краси, театральних, кіно- та фотостудіях, модельних агентствах. Крім того, Академія регулярно влаштовує конкурси, свята та фестивалі, у яких творча молодь бере найактивнішу участь. Зокрема новорічний фестиваль «Зимова феєрія» завжди збирає силу-силенну гостей. Це той час, коли казкові герої виходять із кабінетів і заповнюють коридори, подвір’я, сцену, немовби справжня жива виставка шедеврів мистецтва. Увіковічнити стильні та неповторні витвори молодих чарівниць завжди готові у фотостудії, яка працює у Академії.
Викладачі намагаються дати молоді якомога більше творчих стимулів. Студенти відвідують практично всі профільні виставки та конкурси, що відбуваються у столиці (а у багатьох самі беруть участь, і досить успішно), знайомляться з новинками косметики, вивчають нові ідеї, тенденції та напрями. Педагоги навчають їх працювати з усіма доступними матеріалами, використовувати у своїй творчості стилістичні образи різних часів, вигадують безліч вільних завдань у межах опанованого матеріалу. Водночас намагаються не нав’язувати свою думку, не втручатися зайвий раз у творчий процес, адже це майже священнодійство. Учень має навчитися об’єктивно оцінювати свою працю, помічати й виправляти помилки.
Всі випускники Академії успішно працевлаштовуються. Їх помічають на практиці, конкурсах. Керівництво міських салонів краси добре обізнане про рівень підготовки в закладі, тож запрошення на роботу не змушують себе чекати. Багато хто вже на другому курсі коледжу поєднує навчання з роботою. Викладачі й адміністрація ставляться до цього з розумінням: адже улюблена й престижна робота, власне, і є метою навчання. Працюючим майстриням встановлюють графік індивідуального відвідування, призначають години консультацій. Загалом, особливий підхід до кожного учня - основоположний принцип діяльності Академії.
Щорічно лави професіоналів в галузі краси поповнюються новими яскравими іменами випускників «Академії мистецтва краси». Можливо, наступне ім’я Ваше?!
 
День відкритих дверей – 11 травня о 15.00.
Адреса “Академії мистецтва краси”:
02121 м. Київ, вул. Вакуленчука, 1 (метро “Вирлиця”)
Телефон для довідок: (044) 576-06-56, 560-22-21.
 
 
Академія мистецтва красиЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту