pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Богемская учеба

Получение высшего образования в Чехии по праву считается одним из самых приемлемых вариантов обучения за границей. Ведь именно здесь находятся старейшие вузы Европы, а студентам предоставляются солидные льготы и скидки. К тому же учтите легкий для изучения язык, невысокую стоимость жилья и продуктов, низкий уровень преступности, доброжелательное отношение к украинцам, богатую культуру и историю… И все равно получите далеко не полный список преимуществ обучения в этой славянской стране. Впрочем, обо всем по порядку…

• докладніше

"Не те" рабочие привычки

 Вполне возможно, что не в вашу пользу играет одна из выработанных вами привычек построения своего рабочего процесса. Причем, «привычка» может казаться, на первый взгляд, вполне такой «рабочей», однако, именно она будет истолкована, что называется, "наоборот".

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Ейджизм, брак досвіду та гроші: чому відмовляють деяким шукачам


«Ейджизм» - термін, який з’явився на вітчизняному ринку праці, відносно недавно, проте, вже встиг стати цілком «своїм» серед низки інших проблем у таких відношеннях, як «роботодавець-шукач».

Цим терміном називають певне утискання прав тих шукачів, які на думку рекрутерів чи під впливом інших «вікових трендів», не підходять на зазначені вакансії саме за віком. До речі, мова не йде про «пенсійний вік». Ейджизмом не можна вважати відмову шукачу віком «пенсійний плюс» в обійманні посади, яка передбачає активність та відмінне здоров’я. Проте, останнім часом, в умовах нестачі достатньої кількості робочих місць, роботодавці все частіше відмовляють шукачам, які на їх думку «за старі», щоб обійняти запропоновані у вільному доступі вакансії.

Дослідження, яке проводив один з відомих торгівельних та соціальних онлайн майданчиків України, продемонструвало певні ускладнення, з якими зіткаються шукачі віком понад сорок років.

Результати дослідження показали, що значна кількість українських шукачів віком старше сорока років (майже дві третини опитаних респондентів – 64%) останнім часом мали перешкоди у працевлаштуванні, саме через свій вік.

Також, серед найчастіших причин відмов кандидатам у працевлаштуванні, окрім вікових факторів, завадою в отриманні роботи ставали наявність неповнолітніх дітей та будь-яких груп інвалідності.

Щодо «головних», на думку шукачів-респондентів дослідження, причин за якими їм було відмовлено у працевлаштуванні, названі наступні:

  • бажаний шукачем рівень зарплати, який не відповідає можливостям роботодавця;
  • вік, який передбачений роботою на певних робочих напрямках;
  • недостатній рівень освіти та досвіду в шукачів.

В свою чергу, опитані роботодавці, склали власний перелік причин, за якими вони відмовляють шукачам у працевлаштуванні. До нього увійшли:

  • недостатній для зайняття вакансії рівень освіти шукачів;
  • нерелевантні досвід та знання, які демонструють кандидати;
  • не збігання реальних можливостей оплати труда із бажаним рівнем зарплати з боку шукачів.

При всьому цьому, респонденти, як з боку шукачів, так й представники роботодавців погодилися, що сьогодні, більш за інші фактори, на вибір людиною місця роботи впливає саме рівень заробітної плати та графік й об’єм роботи.

Також, в умовах обмеженого руху, останнім часом шукачі зазначали, що серед важливих факторів, які впливають на вибір працевлаштування та робочого місця, є й близьке розташування роботи до помешкання, можливість поєднувати віддаленку із оф лайн-роботою, й наявність інших варіантів «гнучких графіків».

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2021 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту