pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

А, ви задоволені своїм керівником?

 Настільки задоволені шефом, що бажають брати з нього приклад, трохи більш ніж 8%

• докладніше

Чи варто повертати дітей за парти з 1-го вересня?

 Екс-міністерка освіти і науки України (2016-2019) Лілія Гриневич вважає, що дітей варто повернути за парти з вересня цього року. А ви як вважаєте, шановні батьки? Також згадаємо у статті про призначення стипендії для найобдарованіших дітей Києва.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Люди в білих халатах


Люди в білих халатахЯКИМИ ОЧИМА МИ ДИВИМОСЬ НА ЛІКАРІВ?

Здебільшого переляканими. Цей острах сидить у нашій свідомості ще з дитинства, з викриття першої підступності лікаря, коли замість запевнення матусі: «зовсім не боляче» ви отримуєте перший у житті укол або щеплення. Далі підступна натура лікарів виявляється в тому, що обіцяні «зовсім не гіркі» таблетки виявляються повною гидотою.
Люди в білих халатах

Дитині важко зрозуміти, що все це робиться їй на користь, і тому, при появі в полі зору людини в білому халаті, довкілля оголошується таким ревом, якому б позаздрила здорова білуга. Бо що ж хорошого можна від них ще чекати?

Ми зростаємо, а ці спогади надовго лишаються в нашій пам’яті. Ось і відтягуємо до останнього візит до лікаря. Адже хто з нас не обіцяв собі у «найближчий вільний час» заглянути до стоматолога, а опинявся там лише тоді, коли біль ставав нестерпним?


ЯКИМИ БАЧАТЬ НАС ЛІКАРІ?

Лікарям із нами працювати важко, бо основну кількість пацієнтів (тобто нас) назвати дисциплінованими можна лише з великою часткою умовності. Звертаємось до лікарів тоді, коли хвороба у повному розпалі (ні щоб раніше, коли легше лікувати), не виконуємо або частково виконуємо приписаний режим, несвоєчасно приймаємо ліки... Деякі з нас за візит вивантажують на голову медиків величезну кількість інформації, аж ніяк не пов’язаної з захворюванням (сам винен, нащо казав: «я вас уважно слухаю»). Деякі самі вчать лікарів, як потрібно лікувати, бо напередодні перечитували Велику медичну енциклопедію. Тому при появі деяких пацієнтів у лікарів починається нервове тремтіння.


ЯКИМИ Ж БАЖАЮТЬ БАЧИТИ МАЙБУТНІХ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ РОБОТОДАВЦІ?

вимоги роботодавців до медичного персоналу

Як видно з першої діаграми, побажання до віку медиків висловлюють 11% пропозицій. Переважна більшість із них бачить кандидата не старшим за 35 років: час навчання у лікарів довгий, та необхідно ще придбати досвід роботи і не втратити здатність далі навчатися новітнім технологіям. Люди старшого віку вважаються досвідченішими, але менш лабільними, тому кожний роботодавець обирає підлеглих згідно зі своїми прагненнями. Стать працівника має значення для 7,4%, це пошук жінок-медсестер. Обов’язкове знання ПК для 3% зазначених вакансій, необхідне це для центрів, де застосовується комп’ютерна діагностика та для ведення документації. Вказується у 2% пропозицій, що лікарі повинні мати вищу освіту, таким чином роботодавці бажають остаточно виключити з претендентів студентів останніх курсів. Привабливий зовнішній вигляд (1,8%) важливий для персоналу косметичних лікарень та медсестер медичних центрів. Рекомендації з попереднього місця роботи попросять представити менше ніж 1% від загальної кількості оголошень. У більшості оголошень (38%) вказується лише вакансія без певних вимог до кандидата, швидше за все, вимоги до спеціаліста вважаються апріорі. Більш детальний розгляд вимог до досвіду роботи представлений у другій діаграмі.

вимоги роботодавців до досвіду роботи

Різний термін досвіду зумовлений різними підходами до питання: деякі роботодавці віддають перевагу спеціалістам із великим досвідом. Інші орієнтуються на енергійність та творчий підхід до справи, що, в свою чергу, більш притаманне спеціалістам із невеликим досвідом.
 
Ганна КРУПКОЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту