pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Співбесіда: про що не слід питати одразу

Слід розуміти, що не всі питання здатні зробити правильний внесок до ваших заслуг в очах опонента. 

• докладніше

Помилки, які призводять до вигорання

 Давайте розглянемо типові помилки, які можуть призвести до того, що ви охолонете навіть до улюбленої роботи.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Вирішальний термін: Бути чи не бути?


Вирішальний термін: Бути чи не бути?Нарешті підписаний довгоочікуваний контракт, і ви вже привітали себе з перемогою, але попереду випробувальний термін. Строки цього терміну мають бути зафіксовані в контракті і становити від 1 до 3-х місяців. Саме за цей час вам необхідно довести, що ви найкращий працівник у Всесвіті, тобто продемонструвати себе як кваліфікованого спеціаліста і влитися у сформований колектив.
Вирішальний термін: Бути чи не бути?

Добре, якщо на фірмі чи підприємстві існує відділ персоналу, і менеджер з персоналу (психолог) допоможе вам адаптуватися на новому робочому місці. На жаль, не всі організації піклуються про своїх працівників, або просто заощаджують на цьому кошти. Тому потрібно мобілізувати свої зусилля й зробити крок до свого успіху.


По-перше, необхідно створити бездоганний діловий імідж. У цьому, крім високих професійних якостей (не дарма обрали на роботу саме вас), вам допоможе працелюбність, пунктуальність, організованість, творчий підхід до розв’язання питань. Від вас чекають істотних результатів, і ви повинні їх досягнути: ніхто не схоче тримати на посаді, наприклад, менеджера з продажу, який не зміг нічого продати.


Цікавтеся історією організації, її традиціями, висувайте пропозиції щодо поліпшення роботи, навіть якщо вони не здаються вам досить істотними: головне — залишиться позитивне враження. Про запізнення, не своєчасно підготовлені документи, неохайне робоче місце та зовнішній вигляд можна навіть не говорити. Вашого керівника не зацікавить запізнення через те, що вам довелося добиратися до роботи на оленях чи одягнені ви в брудну сорочку, бо були викраденими прибульцями з космосу, а ваш фінансовий звіт з’їв сусідський собака. Краще потурбуйтеся про те, щоб мати деякий стратегічний запас часу для непередбачених обставин, тому не робіть все в останній момент. До того ж, це стане у нагоді і після закінчення випробувального терміну.


І якщо шеф не дивиться на вас весь час, це не означатиме, що він забув про ваше існування. Він обов’язково поцікавиться, як просуваються справи у нового працівника й отримає відповідь у ваших колег. Щоб ця відповідь не була суб’єктивною, а, головне, щоб ви змогли стати частиною колективу, теж доведеться докласти зусиль.


Для вирішення другої стратегічної задачі вам стануть у нагоді комунікативні здібності. Не розраховуйте на те, що появу на роботі нового працівника сприймуть з квітами та повітряними кульками. Будь-якому колективу притаманне неприйняття новачків, згадайте лише, як часто дістається школярам, що прийшли в клас посеред навчального року. Однак вас оточують дорослі та освічені люди, тому потрібно лише налагодити з ними контакт. Вітайтеся до людей першим, більше посміхайтеся, не соромтеся питати те, що не зрозуміло, даруйте компліменти (головне, аби вони були щирими, інакше вас вважатимуть підлабузником).


Пам’ятайте народну мудрість: «зі своїм уставом в чужий монастир не ходять», тому не намагайтесь одразу змінити корпоративну культуру, вона створювалась набагато більший час, ніж ви працюєте в цій установі, а тому не важко передбачити, на якому боці перевага. Краще пізнайте цю культуру: як прийнято вдягатися, чи користуються макіяжем та прикрасами, як поводитися, які існують традиції... Для цього пильно придивляйтеся, прислуховуйтеся, навіть нюхайте. Саме так, бо один генеральний директор компанії звільнив нову робітницю через те, що вона користувалась різкими та неприємними парфумами, що на його думку, не давало змоги конструктивно працювати. А можливо, якби вона звернула увагу на те, що її досвідченіші колеги взагалі не користуються парфумами, цього б не сталося...


Не говоріть погано про колишніх колег, не розповідайте брутальних анекдотів: це не сприятиме формуванню позитивного іміджу. І коли, нарешті ви отримаєте перше запрошення на корпоративну вечірку чи інше свято, то можете бути впевненим, що випробувальний термін для вас скінчився, ви прийняті в команду. З чим вас і поздоровляємо.
 
Ганна КрупкоЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту