pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Высокооплачиваемые вакансии в «Лайм Такси Киев»: гарантия успешного трудоустройства

 Специфика работы в службе такси предусматривает ряд качеств, которые должны быть присущи кандидату. Коммуникабельность, стрессоустойчивость, доброжелательность и вежливость — важные отличия профессионала. Чтобы устроиться на работу водителем, потребуется стаж, наличие удостоверения, хорошее знание города, умение пользоваться навигационной техникой.

• докладніше

Стажування, його нюанси та відмінності від випробувального терміну

  Розглянемо, які є нюанси, пов’язані із стажуванням, а також з’ясуємо принципові відмінності між стажуванням та випробуванням (багато людей плутають ці два поняття).

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Кордон на замку?


Кордон на замку?

Кордон, як відомо, повинен бути на замку. Незалежність нашої держави призвела до різкого збільшення кількості таких замків. Бурхливий розвиток зовнішньоекономічних зв’язків не тільки збільшив навантаження на контрольно-пропускні пункти, але став причиною того, що тепер ключ від кордону знаходиться не у доблесних прикордонників, а у прискіпливих митників. Саме тому виникла необхідність у людях, що розмовляють однією з ними професійною мовою. Інтерв’ю з директором Всеукраїнської Асоціації «Об’єднання підприємств митних брокерів і власників митних ліцензійних складів» Олегом Георгійовичем Стрелковським є цілком актуальним.

-
Хто ж такий митний брокер і які його функції?
-
Обов’язки митного брокера і декларанта полягають у наступному:
1. Правильне заповнення вантажно-митної декларації на відповідний імпорт або експорт.
2. Проведення митних процедур, оформлення платежів, статистичних даних, а також проставлення необхідних відміток інспектора митниці про завершення митних процедур.
Тому кваліфікований, обізнаний фахівець з відповідною підготовкою, що здійснює всі ці операції, завжди потрібен на митниці. Адже навіть незначна помилка призводить до переоформлення. Втрачається дорогоцінний час, спричиняючи штрафні санкції і інші неприємні речі.


-
Правильно заповнити — це добре. А комп’ютер для чого?
-
Часто до нас приходять люди, які з комп’ютером ніколи не працювали. Вони починають вчитися з найпростішого. Якщо для ефективного засвоєння необхідні додаткові години, ми надаємо їх абсолютно безкоштовно і в зручний для слухачів час. Як правило, всі досить швидко вчаться за нашою спеціальною програмою, що має назву «Митний брокер». За її допомогою проводяться як заповнення декларації, так і звернення до бази даних за законодавчими актами та нормативними документами. Ця програма робить усі розрахунки за всіма необхідними пунктами. Електронно-обчислювальна машина — незмінний помічник, але не більше.


-
Скільки коштує, і як проходить навчання?
-
На сьогодні — 600 гривень за місяць щоденних вечірніх занять від 18.30 до 21.10, крім суботи і неділі. Отже, графік досить щільний, лекції надто насичені, плюс самостійна робота, обов’язкові домашні завдання. Основна увага під час навчання приділяється практиці. Підручники, методичні матеріали і учбова версія програми «Митний брокер» входять у вартість навчання, і всім, хто вчиться, їх обов’язково видають. Це один з найважливіших етапів навчання і значна допомога у подальшій роботі, особливо спочатку.


-
Якість навчання залежить від рівня викладання. Хто проводить заняття на курсах?
-
Викладачі — працівники державної митної служби. Це найпідготовленіші, найкваліфікованіші фахівці Київської регіональної митниці. У вільний від служби час вони читають лекції, і свої обов’язки виконують бездоганно. Отже, це не перший ліпший митник, а спеціально відібрані професіонали. І ті знання законів, норм і нормативів, які необхідно виконувати, наші слухачі отримують безпосередньо з перших вуст.


-
Які шанси, що після закінчення курсів людина знайде собі роботу?
-
Стовідсоткової гарантії ми нікому не даємо. Чому? Багато що залежить від самої людини. Але ми надаємо активну допомогу у працевлаштуванні, сприяємо цьому і допомагаємо. У чому це виражається? Ми, як Всеукраїнська Асоціація митних брокерів, маємо списки підприємств, їхні адреси і телефони. З ними вже встановлені тісні контакти, і до нас регулярно надходять замовлення. Багато хто працевлаштується сам. Спеціальність необхідна, навчаємо ми добре. Не треба обманювати, мовби, є досвід роботи. І так приймуть. Брокер зі стажем знає собі ціну і заробляє досить багато грошей, його ще треба вмовити змінити місце роботи. Тому саме життя примушує роботодавця ухвалювати компромісне рішення: запрошувати на випробувальний термін випускників наших курсів.


-
І останнє, де знаходяться курси?
-
Наші курси митних брокерів знаходяться за адресою: вул. Саксаганського, 64, школа № 21, 2 поверх, 210 кімната. Тел. 289-6227, моб. 8-066-332-1227 (від 12.00 до 18.00).


 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту