pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Знания на экспорт

Вывоз продукции за границу и закупка товаров у зарубежных производителей — сегодня это значительная статья доходов многих отечественных компаний, сумевших наладить связи с иностранными партнерами. Но получать гарантированную прибыль за пределами страны невозможно без расширения горизонтов общеобразовательной и профильной подготовки «специальных» кадров — менеджеров внешнеэкономической деятельности, компетенция которых не ограничивается знанием законов импорта и экспорта.

• докладніше

"Короткий" червень "довгого" літа

 Тільки меньш, ніж половина працюючих українців збирається відпочити влітку, А, світ все активніше впроваджує тренд на чотириденний робочий тиждень

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Сходинками кар’єрного росту


Сходинками кар’єрного росту
Сходинками кар’єрного росту


Кажуть, щоб легко досягти чогось у житті, зробити суперкар’єру треба опинитися в потрібний момент у потрібному місці або народитися в певній сім’ї. Ну, а якщо тобі не пощастило ні з вдалим збігом обставин, ні з багатими батьками, що ж тоді доведеться лізти по драбині вгору самому. Аби вирушити в далекі мандри, треба зробити перший крок. І крок цей для багатьох найважчий, бо він визначає шлях, яким людина йтиме.

Лоренс Пітер говорив: «Хто не знає куди йти, можливо, прийде не туди...». Влаштовуючись на роботу не потрібно йти за течією, ніби як «за компанію», чи на «модну посаду» — рано чи пізно все одно прийде розчарування. Професія — це вибір, якщо не на все життя, то на половину точно.

Найперше, що людина має зробити — це визначитися «чого вона хоче». Не зайвим буде посидіти і подумати, можливо, та сама математика чи фізика зовсім і не приваблюють. Урешті-решт навіщо витрачати час на вивчення того, що найближчим часом і не знадобиться. Переконайтеся, що завдання поставлене і сформульоване таким чином, що його втілення залежатиме не від інших, а саме від вас. «Я стану менеджером і для цього мені потрібно зробити те, те і те: подзвонити Василю Петровичу, зібрати необхідну інформацію, з’являтися на «тусовках» тощо.

Наступне — визначення критеріїв, за якими можна було б побачити реальні досягнення та успіхи. Наприклад, робота в офісі, власний кабінет, повага колег. Підтвердженням хороших результатів можуть бути слова найріднішої людини: «Я тобою пишаюся».

На третьому етапі слід уважніше придивитися до людей, які вас оточують, можливо хтось допоможе у підкоренні кар’єрної вершини. Це може бути науковий керівник, знайомий хлопець чи дівчина з іншого вищого навчального закладу або, навіть сусід по поверху. Якщо у вас багато друзів, знайомих — легше знайти роботу і свій шлях у новому оточенні. Отже, розширюйте коло спілкування.

Четвертий крок — перепони. Якщо нічого не перешкоджає кар’єрному росту (маленька дитина; чоловік, який вважає, що дружина має бути лише домогосподаркою; немічні батьки тощо), тоді все чудово, можна йти вперед. Якщо все ж таки існують проблеми, спробуйте знайти спосіб для їх усунення.

На заключному етапі час спитати себе «а що я можу?» Ви напевно вмієте щось робити дуже добре, наприклад, спілкуватися. Тепер цей ресурс варто застосувати. Що ще маєте в запасі? Згадайте і запишіть усі свої здібності та вміння. Слід зрозуміти, що ви вже готові для отримання приємних відчуттів досягнутого бажання. Трохи терпіння... і результат буде видно. Це лише п’ять етапів, що символізують фундамент, який ви закладаєте для кар’єрного росту: «чого я хочу?», «як я знаю, що досяг успіху?», «де я, коли і з ким?», «що заважає?», «що яможу?» А знання, терпіння, старанність, товариськість, цілеспрямованість, оптимізм — цеглинки твоєї професійної кар’єри.
 
Софія ЖУРАВСЬКАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту