pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как быстро понять, что с предлагаемой работой "что-то не так"

 Потратив немного своего времени, вы легко сможете обезопасить себя от грядущих напрягов и неприятных ситуаций

• докладніше

У якому стані ринок праці України закінчує 2020 рік

Кожна четверта об’ява про появу робочого місця була присвячена торгівельній сфері, пропонуючи кандидатам середню заробітну платню у 10 000 гривень на місяць

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Війна позбавила роботи більше половини українців


 Право на безпечну працю – невід’ємне демократичне право кожної людини в світі, якого нас зараз позбавляє сусідня держава, що розв’язала на території нашої країни кровопролитну війну. Як свідчать результати нещодавно проведеного опитування, 53% українців, які мали роботу до війни, наразі не працюють. Щодо решти українців, тільки 22% з них виконують робочі обов’язки у звичайному режимі, ще 21% наших громадян працюють віддалено (або частково). І тільки два відсотки українців знайшли собі нову роботу.

Якщо проаналізувати статистику безробіття з декількох інших позицій, то виявиться, що найбільша кількість безробітних – це мешканці східної України (74%), молодь до 35-ти років – 60%. Рівень безробіття серед внутрішньо переміщених осіб сягає 66%.
Насправді це досить невтішні цифри, адже люди, які мають можливість працювати повноцінно, можуть похвалитися більш стабільним емоційним станом. Крім цього, їм властивий найнижчий рівень апатії. Що цікаво, те саме можна сказати стосовно людей, які працюють лише частково. Стан розпачу чи песимізму теж їм менше властивий.
Якщо говорити про економічне становище українців, під час війни не погіршився добробут лише у 18% громадян. Значно погіршилося фінансове становище у 52% громадян України, а 28% відповіли в опитуванні, що «скоріше погіршилося, аніж ні». Близько 40% респондентів зізналися, що фінансових заощаджень вистачить на місяць вперед.
Що українці планують робити після війни?
Таке питання теж було в опитуванні. Що цікаво, 55% опитаних українців мають намір ближче познайомитися з рідною країною після війни, активно подорожуючи. Серед інших важливих справ після війни, яким планують приділяти час та зусилля 49% українців, є питання професійного розвитку і отримання нових знань; 38% респондентів навіть виявили бажання опанувати нову професію.
І попри всі труднощі, які випали на нашу долю, майже половина українців (47%) заявили про свою активну життєву позицію. Зауважимо, що більш активною позицією відзначаються ті люди, які мають змогу працювати повноцінно (60%) чи дистанційно (66%).
Нагадуємо, що портал з пошуку роботи та працевлаштування Jobs.ua пропонує підбірку актуальних вакансій в різних містах України. Окрім того, в розділі Публікації завжди можете ознайомитися з інформативними статтями на актуальну тематику.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту