pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Коронавірусні" наслідки для економіки: тримаймося разом

 Сумні звістки з усіх країн вже сьогодні демонструють те, наскільки змінився звичний нам світ.

• докладніше

Друга пенсія 2021

 Ця пенсія має бути сформована з тих відрахувань із заробітної плати працівника, які здійснюються протягом його трудової діяльност

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Школа для дорослих


ШКОЛА ДЛЯ ДОРОСЛИХ


Великою проблемою для агенцій, що працюють у сфері послуг для населення став добір висококваліфікованого персоналу. Для організацій, що працюють більше п’яти років, це не проблема, адже до них повертаються їхні співробітники з досвідом роботи і власною базою клієнтів. Для тих, хто нещодавно розпочав працювати, не залишається нічого іншого, окрім виховання і навчання своїх кадрів самостійно.
Школа для дорослих
Ірина Дидескуль, психолог агенції «Ближайший круг»

Про «Школу для нянь та гувернанток», яку відкрито в агенції «Ближайший круг» розповідає Ірина Дидескуль, психолог та менеджер:

— Під час набору персоналу, навіть і з педагогічною освітою та досвідом роботи, ми звертаємо увагу на вимоги роботодавців. Для більшості з них освіта няні чи гувернантки не має особливого значення, але бажана. Запровадивши тренінги для претендентів ми дійшли висновку, що вони розраховані лише на людей з освітою. Але ж серед бажаючих працювати чимало осіб без освіти і досвіду роботи. Так виникла ідея відкрити школу, де б ми змогли готувати кваліфіковані кадри.

Упродовж місяця слухачі школи поглиблено вивчають новітні педагогічні та психологічні методики. Під час навчання кожна людина може проявити свої якості і здібності. З урахуванням цього тренер визначає, з дітьми якого віку краще всього претенденту працювати. При цьому враховуються і особисті психологічні портрети. Вартість навчання у подібних школах няні —300 грн (місяць). Та головне, що об’єднує випускників цієї школи, і чого тут не вчать, а розуміють апріорі, — любов до дітей.

Для домогосподарок теж проводиться навчання упродовж 2-х тижнів Вартість складає 200 грн. До програми входять: психологічна адаптація в родині, сервіровка столу, кваліфікація і способи застосування сучасних миючих засобів, схема раціонального прибирання приміщення, види сучасної побутової техніки та інструктаж щодо користування нею.

Хотілося б зазначити, що дорослій людині психологічно важко зважитися на сам термін — іти вчитися до школи, але якщо ви маєте бажання працювати і заробляти гроші, — необхідно зважитися.

Ринок сфери послуг для населення України розширюється, так само збільшується потреба у спеціалістах цієї галузі. Саме професії сфери домашніх послуг є стабільними і високооплачуваними. Сьогодні няні та гувернантки отримують від 200 — 400 у.о. на місяць (із різними графіками роботи). Деякі родини пропонують претендентам безкоштовне проживання та харчування. Частими стали замовлення на поєднані вакансії, наприклад, гувернантка-домогосподарка.

Робочий тиждень частіше за все — 5 днів + 2 вихідні, але тривалість робочого дня може складати не 8, а 10 робочих годин. Усі ці нюанси з’ясовуються під час працевлаштування.

Робота у сфері послуг користується сьогодні величезним попитом і популярністю. Зазначу лише такий факт: у нашій школі вчаться два юнаки, що планують зробити кар’єру гувернера, які прийшли до нас у пошуках майбутньої кар’єри.

 
Автор: Марина ДОЛИНЕЦЬ
Фото: Олексій ІВАНОВЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту