pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Локдаун минулого року VS січневий карантин: найбільш затребувані

 Умовний «рейтинг найбільш затребуваних» роботодавцями професій та фахівців, зокрема, його «перша десятка», розподілився наступним чином 

• докладніше

Працівників тепер звільнятимуть без причин?

 Нещодавно в першому читанні був ухвалений проєкт закону, який вносить зміни в певні форми трудових відносин. Кому від цього стане краще, а кому ні – давайте з’ясовувати.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Увага: професіонали!


Увага: професіонали!


В останні роки українські компанії приймають на роботу дедалі більше спеціалістів в галузі інформаційних технологій (ІТ). За даними київських кадрових агентств частина замовлень на ІТ-спеціалістів від некомп’ютерних компаній сьогодні складає близько 40%.
Увага: професіонали!

Український бізнес настільки швидко розширює свої інформаційні потреби, що кадрова пропозиція не встигає за попитом. Бо ІТ-спеціалісти потрібні як невеликим компаніям, що мають у своєму розпорядженні кілька комп’ютерів, так і великим підприємствам, перед якими постала нагальна потреба в автоматизації бізнесу. Сьогодні керівник будь-якої фірми воліє бачити у себе в штаті співробітників з непоганою теоретичною і практичною підготовкою і його не турбує вік спеціаліста. Скажете: молодість і професіоналізм, вік і прогрес не поєднуються? Правильно, але ... тільки не в комп’ютерних технологіях.

У цій сфері є місце для будь-якого віку. А тому починати вчити комп’ютер ніколи не пізно! Але де ж отримати комп’ютерну освіту? Це вже не проблема.

Сьогодні на ринку професійної комп’ютерної освіти залишаються і розвиваються тільки сильніші. Вони створюють пропозиції для наших та закордонних компаній, і зацікавлені у якісній підготовці спеціалістів. Яскравий приклад тому — Комп’ютерна Академія «ШАГ». Один із найбільших комп’ютерних навчальних закладів з філіями у 12 містах України. В Академії створені всі умови для підготовки професійних спеціалістів. Тут є програми для початківців і впевнених користувачів. Набір дисциплін змінюється залежно від попиту на ринку і узгоджується з потенційними роботодавцями. В Академії якісні теоретичні знання підкріплюються практичним досвідом. Усі заняття проходять за комп’ютером. Викладачі мають міжнародну сертифікацію, пройшли ретельний відбір і допоможуть будь-якому бажаючому отримати освіту за одним із трьох основних напрямків навчання: «Розробка програмного забезпечення», «Комп’ютерна графіка і web-технології», «Мережеві технології і системне адміністрування». Вік студентів Комп’ютерної Академії «ШАГ» від 15 до 55 років. А для школярів 10 — 14 років пропонується спеціально розроблена програма в Малій комп’ютерній Академії. Заняття проходять 2-3 рази на тиждень у зручний для учнів час.

Детальну інформацію про Комп’ютерну Академію «ШАГ» можна отримати за тел.: 537-2260, 425-0231 або в приймальній комісії за адресою: вул. Андріївська, 15 (http://www.itstep.org).

Поспішайте, набір до Академії закінчується і кількість місць з кожним днем зменшується!
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту