pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Багатозадачність чи неуважність до головного?

 Треба розуміти на що ви погоджуєтесь та наскільки це «робота для вас»

• докладніше

Україна готується до локдауну

 Посилений карантин буде триватиме з 8 до 24 січня, що на думку уряду має суттєво змінити ситуацію із поширенням хвороби COVSD-19 країною

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Професія флориста - людини, яка прикрашає життя


Аматори продають квіти, професіонали – створюють інтер’єр

      Одна дівчина дорікала долі за те, що курси флористики ніяк не допомогли їй зробити кар’єру. Хоча вона, викладач біології за фахом, зналася на квітах бодай краще, ніж звичайний дизайнер. Для того, щоб такого лиха не трапилося з вами, слід ретельно підійти до вибору місця навчання.
      Директор дизайн-студії «Етоіль» Людмила Балановська також починала з курсів: «Після закінчення курсів я деякий час працювала дизайнером в приватній фірмі. Відкрити власну дизайн-студію та організувати при ній навчальні курси з професії флориста та дизайнера вирішила тому, що побачила великі перспективи. Багато тих, з ким я вчилася на курсах за півтора роки встигли зробити стрімку кар’єру. Можу з упевненістю сказати: дизайнери та флористи дуже затребувані спеціалісти в наш час. Сьогодні, маючи навіть невеличкі навички, можна влаштуватися на роботу. Звичайно, спочатку розраховувати на велику заробітну платню не варто, але за умови поступового підвищення свого професійного рівня та творчого потенціалу можна досягти значних успіхів».
      Великий попит на професійних флористів пояснюється тим, що сьогодні у цій сфері багато аматорів. Рівень їхньої роботи – оформлення букетів для роздрібної торгівлі квітами. Безперечно, вони мають художній смак і певні здібності, але без професійної освіти їм не вистачає знання багатьох стилів, композицій, колористики, вміння працювати з інструментами та допоміжними матеріалами.

      Ласкаво просимо до флористики! Перші кроки
      Починати варто з захоплення флористикою, з бажання створювати прекрасне – прикрашати світ.
      «Не пропускайте жодного заняття, – порадила господарка студії, – у нас навчання складається лише із практичних занять. Необхідну теоретичну інформацію викладач «начитує» невеличкими порціями під час роботи над композиціями».
      Професійний флорист повинен навчитися виконувати як святкову тематику, так і персональні замовлення щодо оформлення інтер’єру, настінної композиції. Йому підвладна авторська робота в будь-якому заданому стилі. Справжній професіонал завжди може запропонувати своє бачення оформлення приміщення. В наш час це дуже актуально – не всі власники роблять євроремонт. Багато хто обмежується фіто-дизайном.
      Головне для початківців - вивчити основи професії. Починати треба з ботаніки, адже знання з будови квітки так само необхідні, як знання композиції. Погодьтеся, буде соромно, якщо клієнт запитає, до якого класу належить вербена, а ви не зможете відповісти. Але й соромно, якщо композиції будуть схожі на школярські роботи.
      Основні знання ви отримаєте за три місяці (саме стільки триває стандартний нав-чальний курс). Наступним кроком має стати продовження навчання. Є кілька варіантів: вивчати професію на роботі, ставши учнем у досвідченого флориста, на спеціальних майстер-класах, займатися самоосвітою, або вступити до Академії флористики.

      Станьте володарем квітів
      І наостанок, про переваги цієї професії. Перш за все, ваше життя проходитиме серед прекрасного, серед квітів, а це – неабиякий фактор для душевного спокою та здоров’я. Ставши гарним фахівцем, можна вчити інших, передавати свої знання, мати учнів, і, в решті решт, зробити собі ім’я та здобути непоганий соціальний статус. І ніколи не буде боліти голова з приводу того, що подарувати рідним і друзям на день народження чи Новий рік. Знаючи вдачу кожного з рідних, ви зможете зробити індивідуальні композиції, що будуть якнайкраще відображати основні риси близької вам людини.

Адреса студії дизайну:
м. Київ, вул. Гарматна, 32, офіс 21.
Тел. 408-83-82
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту