pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Коли робота дійсно "погана"

 Зараз, існує багато можливостей отримати гідне та ефективне працевлаштування

• докладніше

Чергове збільшення мінімальної зарплати в Україні

 З 1 січня 2021 року, розмір мінімальної заробітної плати має збільшитися на 1 000 (одну тисячу) гривень

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Думка експерта: «легалізовувати» деякі професії потрібно, але касові апарати – це зайве


 У попередній статті під назвою Таксистам та репетиторам незабаром доведеться сплачувати податки: що відомо? ми розповідали про деякі моменти податкової реформи, які стосуються представників певних професій. До деталей тієї статті повертатися не будемо, ви можете ознайомитися за вказаним вище посиланням. 

Вам цікаво, що говорять про таке рішення експерти? Думка Бориса Кушнірука, голови експертної ради УАЦ (Українського аналітичного центру) така: багато видів професійної діяльності в нашій країні перебувають у тіні, і виводити їх у легальний бізнес потрібно. Але не вдаватися до встановлення касових апаратів, бо це абсурд. Пільгові ставки податків – ось вихід із ситуації. Навіщо, приміром, художнику чи письменнику касовий апарат, якщо цей апарат знадобиться їм за рік чи нехай навіть за місяць – усього лиш кілька разів? Або як уявити касовий апарат у машині таксиста? Як змусити водія встановити його у своїй машині та «проганяти» через нього робочі поїздки?
Борис Кушнірук в ефірі телеканалу Еспресо.TV, у програмі «Про гроші» зокрема зауважив, що подібні зміни в податковому законодавстві намагаються проштовхнути виробники комп’ютерних програм для здійснення подібних операцій. Принаймні, складається таке враження.
Голова Українського аналітичного центру також зазначив, що для більшості художників та представників інших творчих професій такі підробітки є не основним доходом, а всього лиш тимчасовими підробітками. Якщо хтось із них заробляє на своєму творчому ремеслі, він може працювати легально, послуговуючись наявною спрощеною системою з пільговим оподаткуванням.
Нагадаємо, про реформу у податковій політиці наприкінці минулого року заявив Данило Гетманцев, глава комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики. Йшлося, зокрема, про намагання вивести «з тіні» заробітки багатьох видів професійної діяльності – творчих і не тільки (здача в оренду житлових приміщень, дресирування собак, фотографування урочистих подій тощо).
Хоча за словами Данила Гетманцева, і за словами речників Міністерства фінансів, наразі такий стан справ тільки обговорюється, адже потрібно шукати інші способи компенсувати потенційні бюджетні втрати від застосування системи пільгового оподаткування до неофіційних доходів представників багатьох професій.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту