pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Як спілкуватися комфортно

 В такі напружені моменти життя та роботи, люди здатні до випадкових проявів всілякого «негативу»

• докладніше

Накопичувальна пенсійна система в Україні – наскільки це реально?

  Цікава і, безперечно, важлива інформація прозвучала з вуст міністерки соцполітики Оксани Жолнович. Так, в інтерв’ю виданню «Інтерфакс-Україна» вона повідомила, що накопичувальна пенсійна система в Україні може запуститися вже з 2024-го року.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Перспективи ринку нерухомості


ПЕРСПЕКТИВИ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ


Аналіз ситуації ринку фахівців столичної нерухомості передбачає врахування ряду чинників: по-перше, перспектив розвитку цього виду діяльності, по-друге, попиту на вакансії, по-третє, рівня оплати, а отже, і престижності, і, нарешті, вимог, що висувають роботодавці до претендентів.
Перспективи ринку нерухомості

Про перспективи можна говорити, зважаючи на стан будівельної галузі і зміни, що очікуються у законодавстві (введення 13% податку з вартості проданого житла). Будівельний бум у столиці триває, адже тут акумулюються величезні матеріальні ресурси. Зокрема, у Києві щороку зводиться приблизно 1,5 млн м2 нового житла. Середня ціна 1 м2 житлової площі в 2004 році становила майже 6000 грн. А якщо додати сюди величезний ринок вторинного житла, нежитловий фонд, оренду нерухомості і землі, то можна зробити висновок, що перспектива займатись нерухомістю є стабільно високою.

Ринок нерухомості динамічно розвивається (останні кілька років приріст становив 11–16%), отже, виникає дефіцит персоналу (причому, фахівців як високої, так і низької кваліфікації).

Згідно чинного законодавства в нашій країні люди, що працюють з нерухомістю, поділяються на фахівців і провідних фахівців (градація відбувається на основі досвіду та успішної діяльності). Усі інші вакансії (див. діаграму) — данина моді і бажання адаптувати вітчизняний ринок до світових стандартів.

Агенти з нерухомості і маклери — посади початкового рівня. На цих спеціалістів припадає найменш кваліфікована і найбільш рутинна робота (підбір варіантів житла та організація переглядів, розповсюдження реклами, обробка інформації, що надійшла, технічна робота щодо оформлення документів для підписання угоди купівлі-продажу тощо). Попит на них, як бачимо, найбільший — майже 47% усіх оголошень про вакансії. Із набуттям досвіду вони можуть перейти на наступну сходинку (хоч і не назавжди) — це брокери та ріелтори (28%) та експерти з нерухомості (13%). Сумарне співвідношення не на користь досвідчених. А це ще одна ознака того, що ринок є перспективним і динамічним. Вимоги до новачків стандартні: комунікабельність, активність, бажання і здатність до навчання, вища освіта, домашній телефон. Заробітна платня — від 120 до 330 у.о. і вища.


структура ринку праці з нерухомого майна

Отож, шановні претенденти, зважте всі «за» і «проти», оцініть свої можливості. І, якщо чітко відчуваєте, що виникло бажання спробувати — в добру путь! Вам обов’язково пощастить, а в цій справі це дуже важливо.

 
Микола МАЙСТРУКЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту