pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Повышение зарплаты: разговариваем правильно

 Будьте готовы к отказу. При этом задайте вопрос, что необходимо сделать, чтобы в будущем получить положительный ответ

• докладніше

ДСЗ відзвітувала за поточний період роботи

 Серед «затребуваних», можна назвати представників наступних професій

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Вакцинація згортає дистанційну роботу?


Дистанційна або віддалена робота знову потрапляє у певний «тренд сперечань», викликаючи чимало суперечок у своїй … ефективності.

Здавалося б, ще на так вже й давно, найпопулярніші компанії світу радили за просування «гнучкого графіку» та віддаленої форми роботи, як найбільш ефективного типу зайнятості, який дозволяє працівникам більш вдало керувати власним часом, водночас демонструючи результативну працю.

Цей рух швидко набув тренду й був остаточно «затвердженим» в сучасному суспільстві завдяки початку пандемії коронавірусу, яка унеможливила виконання численних видів робіт традиційним способом.

Проте, з часом думки щодо віддаленої форми праці почали змінюватися, як й у працівників, так й в роботодавців, все більш схиляючись до обережнішого ставлення до таких робочих умов. У той час, коли працівники скаржилися на проблеми пристосування до робочих умов в себе в оселях, роботодавці швидко стали помічати зниження ефективності праці таких віддалених працівників.

Наразі, незважаючи на початок чергової хвилі агресивності COVID-19, так само відомі та популярні корпорації, починають поступове, але впевнене повертання працівників у власні офіси.

Так, вже навесні поточного року, доволі відомі в світі корпорації та компанії розпочнуть повертати працівників до офісів, видячи поступово свій штат з режиму дистанційної чи віддаленої праці.

Вже з кінця минулого березня, відома компанія Microsoft закликає повертатися до офісів власних співробітників. При цьому, для деяких спеціалістів в компанії пропанують зберігати можливість гнучкого графіку роботи.

Відома корпорація Facebook планує повернути до класичного типу роботи близько 10% власного персоналу, а ще до початку осені в компанії збираються побачити на робочих місцях й всі 50% робітничого колективу.

Той самий Google, який стояв на початку популярності віддаленої праці, наразі просто зараз розпочинає повернення більшості працівників  до власних офісів. У планах компанії зробити такі умови, щоб всі працівники хоча би частково відмовилися від дистанційної співпраці та поверталися до роботи в офісах вже до кінця цього літа.

Компанія Amazon вже цього літа також розпочне масове повернення власних працівників на свої робочі місця.

Щодо причин такого сміливого кроку, то окрім більш ефективної праці «з офісу» всі роботодавці називають й стрімку вакцинацію населення, як проходить наразі у Сполучених Штатах Америки.

 

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту