pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

А ви задумувались над тим, чому за все цінне доводиться в житті платити?

 Наш інформаційно-пошуковий портал «Пропоную роботу» не схильний публікувати статті на такі, здавалося б, сумнівні теми. Але чи справді тема, винесена в заголовок статті, така сумнівна?

• докладніше

Як уряд намагається підтримати одиноких матерів, які шукають роботу?

  Український уряд шукає партнерів для реалізації низки програм, спрямованих на підтримку жінок, які шукають роботу, чи хочуть спробувати себе в підприємництві. Про це нещодавно заявила міністр економіки Юлія Свириденко, в рамках зустрічі із Сабін Гюнеш, представницею ООН Жінки в Україні.


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Квартирне питання


КВАРТИРНЕ ПИТАННЯ


«Люди, как люди — квартирный вопрос испортил их ...»
Михайло Булгаков

Перед кожним із нас хоча б раз у житті поставала проблема квартирного питання: продати, купити, здати чи орендувати житло, роз’їхатися або з’їхатися... Хто це пережив, той знає, який це клопіт, бо недарма кажуть: «Двічі переїхав, ніби погорів». Тому більшість із нас перекладає ці турботи на плечі посередників — агенції з продажу та оренди нерухомості. Саме вони беруть на себе тягар рутинної паперово-бюрократичної роботи, отримуючи за послуги від 3% —5% комісійних. Враховуючи, що нині ціна на нерухомість досягла фактично захмарних висот, пропорційно зросла і відповідальність посередників перед власниками житла і ризик власників отримати невідповідний рівень послуг від агенцій (іншими словами, збільшився ризик втратити і гроші, і квартиру).
Квартирне питання


Спробуємо проаналізувати ситуацію у сфері нерухомості. Насамперед спектр послуг, що надаються на ринку нерухомості, формується діяльністю трьох видів суб’єктів.

Перший — це великі агенції (на них припадає майже 35% від усього ринку послуг), у них солідний офіс (переважно в центрі міста), розгалужена мережа агентів і маклерів, послуги високопрофесійних фахівців у галузі нерухомості, велика база клієнтів і об’єктів, що постійно поповнюється, робота з солідними квартирами. Крім цього, тісна партнерська співпраця з провідними спеціалізованими періодичними виданнями: контроль за надходженням нових даних до клієнтської бази, гарантії надання оперативних висококваліфікованих послуг. Провідні агенції надають суттєвого значення навчанню та вдосконаленню персоналу.

Другий і третій суб’єкти ринку нерухомості можна об’єднати, адже працюють вони, як правило, в тісній взаємодії (на них припадає 60% усіх наданих послуг). Це середні і невеликі агенції, що залучають до роботи різних брокерів. У чомусь вони схожі на великі, але мають слабшу матеріальну базу.

Аналізуючи стан справ на ринку нерухомості за останні 3 роки, можна зробити висновок, що в Україні відбуваються еволюційні перетворення. Зокрема, завдячуючи змінам у законодавстві, малі та середні агенції виходять із «тіні» і намагаються конкурувати з провідними. Здорова конкуренція якісно змінює обличчя всього бізнесу: намагаючись наздогнати провідні агенції, малі неминуче підвищують рівень роботи та кваліфікацію співробітників, матеріальну базу, і найголовніше, — рівень обслуговування клієнтів. Тому можна зробити висновок, що через деякий час певна кількість середніх агенцій (при вмілому менеджменті) досягне рівня провідних, а малі — рівня середніх (хоча не всі). Отже, ринок цих послуг динамічно розвивається.

І все ж, можна запропонувати деякі рекомендації тим, хто хоче скористатись послугами агенцій:

1. Оскільки відсоток посередницьких за угодами однаковий, вибираючи агенцію, варто звертати увагу не лише на презентабельність офісу, а й на внутрішнє «наповнення»: кваліфікацію персоналу, наявність юриста, повний «фарш» оргтехніки.

2. Прислуховуйтеся до порад друзів, рідних, які вже користувались послугами конкретних фірм.

3. Уважно читайте запропоновані вам для підпису угоди купівлі-продажу, бо можна заплатити посередницькі, і втратити і гроші, і житло.

Окрема порада пошукачам, яких значні комісійні зваблюють працевлашткватися до різного роду агенцій. Ростуть ціни на житло, ростуть і комісійні — це і приваблює. Але бажано визначитися з пріоритетами: або лише заробляти правдами-неправдами, або навчитись працювати і стати кваліфікованим фахівцем. Потенційні фахівці з нерухомості, мають зробити вибір: працюючи у великих агенціях, ви набуватимете достатнього фахового рівня (хоча існує жорстка конкуренція, і хто перший спрацював, той і отримав гонорар), у малих агенціях значно нижчий рівень вимог, і відповідно і рівень підготовки спеціалістів, але обсяг продаж більший, а відповідно, і більший заробіток.

Врешті-решт, вибір за вами.

 
Микола МАЙСТРУКЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту