pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

«На аптеку работать будешь…»

Мало кто из нынешнего поколения приверженцев «железобетонного» выбора кока-колы вспомнит киношедевр Геннадия Полоки «Интервенция» с гениальным Высоцким в главной роли. В картине был любопытный эпизод. Киногерой талантливого Золотухина спрашивает у старика-аптекаря: «Возьмет ли меня курарэ?». Мудрый фармацевт с непоколебимой уверенностью отвечает: «Об чем речь? Конечно! И вообще, где старые добрые болезни: понос, ангина?» Спросите, какое отношение все это имеет к теме номера? Самое прямое — всем, не только провизорам, полезно помнить «аптечную» киноклассику. Здоровее будем!

• докладніше

Как повысить свою квалификацию без затрат

 Квалификация без затрат чаще всего основывается на самообучении, саморазвитии, ведь специалист должен самостоятельно без лишних затрат подобрать себе ресурсы для этих целей. Где искать ресурсы для саморазвития и повышения квалификации и как выбрать подходящий?

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Термін навчання в інтернатурі скорочено


Термін навчання в інтернатурі скорочено

Міністерство охорони здоров’я України припинило дію свого наказу №81 від 23 лютого «Про затвердження переліку спеціальностей і термінів навчання в інтернатурі випускників медичних і фармакологічних вищих учбових закладів, медичних факультетів університетів», яким передбачено збільшення терміну навчання в інтернатурі до 3 років і звуження переліку спеціальностей. Про це заявив міністр охорони здоров’я Юрій Поляченко. «Ми припинили дію наказу №81... на заміну йому виданий наказ №621», — коментує міністр охорони здоров’я. За словами Поляченка, новим наказом міністерство розширює кількість базових спеціальностей з 17 до 29 (додані такі спеціальності, як терапія, акушерство і гінекологія, офтальмологія, отоларингологія, травматологія, онкологія, неврологія, дитяча хірургія, інфекційні хвороби).
Також скорочені терміни навчання в інтернатурі до 2 років — терапія, загальна практика, педіатрія, ортопедія; до 1—1,5 року — патологічна анатомія, медична психологія, судово-медична експертиза, пульмонологія і фтизіатрія, радіологія. Навчання в інтернатурі впродовж 3 років проходитимуть хірурги, нейрохірурги, гінекологи.
 
Підготувала Софія ЖУРАВСЬКАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту