pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

О дружбе с коллегами

 Дружественные отношения с коллегами помогают создать успешную Dream Team. Она поможет создать внутри коллектива доверительные отношения и сблизит сотрудников. Можно держаться и обособленно, не строя отношений внутри коллектива, но тогда необходимо быть высоко квалифицированным специалистом, чтобы никак не взаимодействовать с коллективом и не просить помощи и поддержки.

• докладніше

Новые пенсии 2019 и наличие дефицита ПФ

 В отличии от пересчета прошлого года, который «выравнивал» показатель зарплаты с реальными цифрами, будущий перерасчет должен увеличить показатель, увеличивая при этом, и сам размер новых пенсий

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Термін навчання в інтернатурі скорочено


Термін навчання в інтернатурі скорочено

Міністерство охорони здоров’я України припинило дію свого наказу №81 від 23 лютого «Про затвердження переліку спеціальностей і термінів навчання в інтернатурі випускників медичних і фармакологічних вищих учбових закладів, медичних факультетів університетів», яким передбачено збільшення терміну навчання в інтернатурі до 3 років і звуження переліку спеціальностей. Про це заявив міністр охорони здоров’я Юрій Поляченко. «Ми припинили дію наказу №81... на заміну йому виданий наказ №621», — коментує міністр охорони здоров’я. За словами Поляченка, новим наказом міністерство розширює кількість базових спеціальностей з 17 до 29 (додані такі спеціальності, як терапія, акушерство і гінекологія, офтальмологія, отоларингологія, травматологія, онкологія, неврологія, дитяча хірургія, інфекційні хвороби).
Також скорочені терміни навчання в інтернатурі до 2 років — терапія, загальна практика, педіатрія, ортопедія; до 1—1,5 року — патологічна анатомія, медична психологія, судово-медична експертиза, пульмонологія і фтизіатрія, радіологія. Навчання в інтернатурі впродовж 3 років проходитимуть хірурги, нейрохірурги, гінекологи.
 
Підготувала Софія ЖУРАВСЬКАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту