pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

З бородою чи без неї?

 Борода та вуса можуть завадити людині у побудові власної кар’єри

• докладніше

Для цьогорічних абітурієнтів стартують вебінари з підготовки до тестування

  Від сьогодні, тобто з 12-го травня 2022-го року, ЮНІСЕФ разом із Громадською спілкою «Освіторія» запускають щоденні вебінари з підготовки до національного мультипредметного тесту. Вебінари – безкоштовні, вступники можуть переглядати їх на платформі iLearn.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Де навчають Біллів Гейтсів?


Де навчають Біллів Гейтсів?


Професія IT-спеціаліста своєю масовістю навряд чи поступається інженерній. І це не дивно, як і зростаючий читацький інтерес: де вчитися, як досягти вершин у сфері програмування, системного адміністрування і web-дизайну? На питання відповідає Іван Довгаль – директор київської філії Комп’ютерної Академії «ШАГ».

Де навчають Біллів Гейтсів?

-
Які професійні перспективи у IT-спеціалістів сьогодні?
-
Зростання комп’ютерного ринку викликало підвищення попиту на комп’ютерників, що набагато перевищує пропозицію. Як наслідок – постійна «гонка зарплат». Приміром, рівень зарплати в деяких фірмах зріс до 1500 у.о. і більше на місяць.


-
Комп’ютерним спеціальностям зараз навчають усюди. Чому ж кадрів не вистачає?
-
Річ у тім, що курси дають або поверхові знання, або навчають вузькому колу програм. А у ВНЗ найбільша увага протягом 5-6 років навчання приділяється загальноосвітнім дисциплінам. І якщо колишній студент приходить на роботу, його знань виявляється просто недостатньо або вони вже застарілі.
Бо програма ВНЗ, що затверджується роками, не встигає за комп’ютерними технологіями, що стрімко розвиваються.


-
Намалюйте узагальнений портрет вашого студента.
-
Мабуть, зробити це непросто, адже дуже великий віковий діапазон наших студентів: від 15 до 55 років. Це і школярі, і студенти, і люди, що працюють. Більшість хоче удосконалити навички в рамках своєї спеціальності, деякі прагнуть змінити професію. Тобто обставини та умови у всіх різні, але наш гнучкий графік занять задовольняє практично усіх: стаціонар (вранці, вдень і ввечері) і напівстаціонар – 1 раз на тиждень. Знання закріплюються вдома за спеціально розробленою програмою (електронні уроки тощо). Взагалі, навчання триває 2-2,5 роки.


-
Як Ви оцінюєте шанси своїх випускників у працевлаштуванні?
-
Наша служба працевлаштування постійно співпрацює з роботодавцями, партнерські відносини налагоджені з багатьма компаніями. Їм відомий рівень підготовки, що надається в Академії, прагнення дати студентам конкретні практичні знання. Звичайно, наївно вважати, що ми можемо працевлаштувати усіх, але кращих студентів робота знаходить ще до отримання диплома.


-
Приватні навчальні заклади у роботодавців не на кращому рахунку. Мовляв, якщо платиш, то і диплом отримаєш у будь-якому разі... Чи не так?
-
Ми цінуємо своє ім’я і не видаємо «липових» дипломів. За це нас і поважають. Приміром, компанія Microsoft надала «ШАГу» статус IT-Академії. Це дає право проводити міжнародну сертифікацію – непогана перспектива працевлаштування за кордоном. До речі, нашим випускникам така послуга коштує у 3-4 рази дешевше. Зараз вони працюють у 12 країнах світу.


-
Які умови вступу до Академії?
-
Зарахування здійснюється за результатами співбесіди. Абітурієнт повинен мати базові знання з інформатики і навички роботи з комп’ютером. Можна записатися на підготовчі курси. Зараз триває новий набір до Академії. Чекаємо усіх бажаючих за адресою: вул. Андріївська, 15; тел. 537-2260, 425-0231; http://www.itstep.org. Ласкаво просимо до Комп’ютерної Академії «Шаг»!


 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту