pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Кругообіг кадрів на українському ринку праці

 При тому, є й сфери, що закінчують поточний рік із суттєвим кадровим «плюсом».

• докладніше

Де людині небезпечно працювати?

 Щодо Facebook, то у компанії, слава Богу, ніхто не помер

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Абетка кар’єри страховика


Абетка кар’єри страховика


19 жовтня виповнилося сім років, як ЗАТ «Страхова Група «ТАС» працює на ринку України. Сьогодні вона займає позицію лідера серед страхових компаній країни та є одним із кращих роботодавців. Лише в 2004 році у колектив прийшло майже 1200 агентів-новачків. Усі вони отримали можливість опанувати раніше незнану для себе професію, яка серед інших має суттєві переваги.
Абетка кар’єри страховика
Алла ДВЕРНИЦЬКА, поєднує роботу банківського працівника та страхового агента

Первый этап — адаптация

З метою забезпечення якісного та професійного обслуговування клієнтів усі агенти ЗАТ «Страхова Група «ТАС» проходять курсову підготовку з програми «Страховий консультант». Після навчання кожен з них складає кваліфікаційні іспити та отримує сертифікат і доручення на представлення інтересів компанії.
— Нині у світі працює понад 800 тисяч страхових агентів, тільки в нашій компанії понад 2000 страховиків, — розповідає Людомир РОШИК, керівник проекту ЗАТ «Страхової групи ТАС» з розвитку агентської мережі в Києві та Київській області. — Набір агентів триває весь час, адже в Україні не застрахованими є менше 10% населення. Кадрове питання ми вирішуємо самостійно, в рамках компанії проводимо безкоштовне навчання для всіх бажаючих. Переважна більшість випускників спеціалізованих курсів автоматично працевлаштовується. Втім, про навчання та роботу краще запитати особисто у тих, хто безпосередньо займається нелегкою, але важливою справою.

ДРУГА ОСВІТА ДЛЯ МОЛОДІ

— В моїй родині страхуванням займався батько, тому на курси агентів «Страхової групи «ТАС» я потрапив не випадково, хоча і маю повну вищу освіту,— розповідає Станіслав ТЕЛІЖЕНКО. — За місяць навчання я ознайомився з особливостями професії страхового агента, її основними принципами, методами та прийомами роботи.
Тим, хто ще не визначився з вибором сфери діяльності, я б порадив стати слухачем цих курсів. Переваги очевидні: ви отримуєте нову спеціальність, гарантоване місце роботи і стабільні прибутки. До речі, для молоді цей варіант найефективніший — експрес-навчання плюс робота за вільним графіком. Нині я працюю страховим агентом, але у планах — подальше навчання й підвищення рівня кваліфікації.

НОВА РОБОТА ПІСЛЯ 30...

— Звичайно, був якийсь внутрішній острах, — ділиться власним досвідом Алла ДВЕРНИЦЬКА.— Адже навчатися в моєму віці ризикне не кожна людина. Проте прагнення щось змінити у своєму житті, знайти нове джерело матеріального забезпечення перемогло.
На курси я прийшла з подругою і була вражена сучасними методиками подачі базових знань. Звичайно, спершу ми вивчали теорію, але згодом на практичних заняттях використовували механізми рольових та тренінгових ігор. Успішному навчанню сприяв мій життєвий досвід та знання психології людей. І якщо молодь не завжди може прийняти обдумане рішення, залишитися тактовною і витриманою в різних ситуаціях, то для зрілої людини все навпаки, виважена поведінка цілком природна.
Нині я поєдную роботу в банку з діяльністю страхового агента, до того ж отримала направлення на підвищення кваліфікації, яке, до речі, також проходить на базі компанії «ТАС».
Щодо матеріальних прибутків — я отримую 10–22 % від кожного контракту з клієнтом, залежно від виду страхування. У середньому мій щомісячний заробіток як страхового агента становить 1500 гривень. Взагалі ж є можливість заробити від 1000 до 5000 гривень на місяць. Основна перевага — у вільному плануванні робочого часу, що дозволяє найефективніше заробляти гроші.
Щомісяця ЗАТ «Страхова Група «ТАС» називає своїх кращих агентів. Не без гордості скажу, що мене визнано кращим агентом травня 2005 року. За свою сумлінну роботу я отримала подяку та грошову премію у розмірі 300 гривень.
Абетка кар’єри страховикайму

Станіслав ТЕЛІЖЕНКО, випускник курсів компнаії «ТАС»

Я переконана, що прагнення навчатися чомусь новому цілком нормальне у будь-якому віці, а коли ви до того ж вирішуєте свої нагальні проблеми — вважайте, що вам пощастило.

— Комбіновані кадри, коли в організації працюють штатні й позаштатні працівники, – досить поширене явище в світовому бізнесі. Ви даєте можливість людині обирати вигідний для неї варіант. А якщо співробітник стовідсотково задоволений і роботою, і графіком, і прибутком — ваша справа неодмінно процвітатиме, — підсумовує пан Людомир РОШИК. — І навіть відсутність спеціальної освіти у робітників для розвинених та успішних компаній — не проблема: ми самі навчаємо спеціалістів. Такою є сучасна тенденція вирішення кадрового питання у світовому бізнесі.

 
Підготувала Юлія ДАНКОВАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту