pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как сделать работу на дому максимально комфортной

 Современные соискатели все чаще выбирают работу на дому. Свободный график работы – это основная причина и преимущество такого вида труда. Вы можете самостоятельно планировать свой рабочий день и выделять столько времени на работу, сколько нужно лично вам. Работа на дому отлично подходит для самостоятельных людей, которые могут лично планировать, организовывать свой труд, для женщин в декрете, людей с ограниченными возможностями и тех, кто хочет создать себе возможность дополнительного заработка.

• докладніше

Новий класифікатор професій для IT сфери

 Компанії змушені підбирати для "айтішників" й інших фахівців з діджитал-маркетингу певні «застарілі» назви посад

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Переваги — в поінформованості


Переваги — в поінформованості


Сьогодні, коли темп розвитку суспільства постійно зростає, необхідно орієнтуватися в нововведеннях тієї чи іншої галузі. Ця тенденція стосується й освіти, яка особливо гостро реагує на вимоги часу. З якими ж актуальними питаннями в сфері навчання можна ознайомитися найближчим часом?

Бізнес-освіта: перспективи

3-5 жовтня у Будинку кіно проходить виставка «Бізнес-освіта. Тренінги. EXPO 2005». Її учасниками є бізнес-школи, тренінгові й консалтингові компанії та навчальні центри. Відвідувачам надається інформація про послуги й товари в сфері навчання дорослих та новинки технологій навчання персоналу. Крім того, свою діяльність презентують компанії, що успішно працюють на ринку бізнес-освіти. Основна мета заходу вбачається у скороченні витрат компаній-учасників ви-ставки для просування своїх послуг, товарів, рішень та стимулюванні розвитку ринку бізнес-освіти в Україні.

Поговоримо про особистість

20-21 жовтня в Академії педагогічних наук України відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Нові напрямки творчого розвитку особистості школяра». Присутні на ній спеціалісти обговорюватимуть важливі питання сфери освіти, зокрема роль духовно-морального зростання особистості школяра в процесі розвитку його творчого потенціалу. У конференції візьмуть участь освітяни-управлінці, науковці, керівники, педагоги, учні загальноосвітніх шкіл, а також батьки.

Вчитель + Microsoft

До 31 жовтня триває Другий Всеукраїнський конкурс освітян «Вчитель-новатор», що проводиться компанією «Майкрософт Україна» за сприяння Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України. Даний проект спрямований на підвищення якості навчання учнів та студентів у галузі інформаційно-комунікаційних технологій та на розвиток ініціативи педагогів і науковців у розробці та вдосконаленні навчально-методичних матеріалів для вивчення програмних продуктів Microsoft. Крім того, конкурс передбачає надання практичної допомоги викладачам загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів для оволодіння інноваційними методами навчання та забезпечення вільного доступу освітян до національних освітніх електронних ресурсів. Підсумки конкурсу буде оголошено 1 грудня 2005 року. Дізнатися про умови участі можна на сайті www.itcomp.edu-ua.net.

«Освіта та кар’єра — 2005»

З 17 по 19 листопада у Палаці мистецтв «Український дім» відбудеться виставка «Освіта та кар’єра – 2005», присвячена Міжнародному дню студента.
Її програмою передбачаються круглі столи та семінари з питань науково-дослідної роботи студентів, працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, міжнародного співробітництва та впровадження нових технологій в освітянській галузі, презентація ВНЗ України, висвітлення досвіду співпраці з європейськими країнами у сфері освіти, молодіжних програм, студентських та учнівських обмінів.
Кожен заклад матиме нагоду показати набутий досвід у підготовці фахівців та представити свої можливості щодо надання вищої освіти українським та іноземним громадянам. До того ж в межах проекту відбудеться виставка закордонних навчальних закладів «Ukrainian International Educational Fair — «UIEF UNIversity — 2005».

 
Підготувала Юлія ДанковаЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту