pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как быть строгим начальником, но справедливым

 Директивный стиль руководства требует от руководителя централизации руководства вокруг своей личности. Полный контроль за каждым отделом при этом он закрепляет за собой. Очень часто при этом руководитель ставит свои интересы выше людей, тем самым формирую не всегда благоприятную рабочую атмосферу.

• докладніше

Сумнівні вакансії, на які не варто подаватися

  З проблемою пошуку роботи може зіштовхнутися кожна людина. На жаль, достойне місце роботи не завжди вдається отримати, зважаючи на кількість сумнівних вакансій, які можуть трапитися пошукачу в інтернеті. Студентам теж варто взяти на замітку, як розпізнати сумнівні вакансії і не витрачати на них свій час.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Переваги — в поінформованості


Переваги — в поінформованості


Сьогодні, коли темп розвитку суспільства постійно зростає, необхідно орієнтуватися в нововведеннях тієї чи іншої галузі. Ця тенденція стосується й освіти, яка особливо гостро реагує на вимоги часу. З якими ж актуальними питаннями в сфері навчання можна ознайомитися найближчим часом?

Бізнес-освіта: перспективи

3-5 жовтня у Будинку кіно проходить виставка «Бізнес-освіта. Тренінги. EXPO 2005». Її учасниками є бізнес-школи, тренінгові й консалтингові компанії та навчальні центри. Відвідувачам надається інформація про послуги й товари в сфері навчання дорослих та новинки технологій навчання персоналу. Крім того, свою діяльність презентують компанії, що успішно працюють на ринку бізнес-освіти. Основна мета заходу вбачається у скороченні витрат компаній-учасників ви-ставки для просування своїх послуг, товарів, рішень та стимулюванні розвитку ринку бізнес-освіти в Україні.

Поговоримо про особистість

20-21 жовтня в Академії педагогічних наук України відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Нові напрямки творчого розвитку особистості школяра». Присутні на ній спеціалісти обговорюватимуть важливі питання сфери освіти, зокрема роль духовно-морального зростання особистості школяра в процесі розвитку його творчого потенціалу. У конференції візьмуть участь освітяни-управлінці, науковці, керівники, педагоги, учні загальноосвітніх шкіл, а також батьки.

Вчитель + Microsoft

До 31 жовтня триває Другий Всеукраїнський конкурс освітян «Вчитель-новатор», що проводиться компанією «Майкрософт Україна» за сприяння Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України. Даний проект спрямований на підвищення якості навчання учнів та студентів у галузі інформаційно-комунікаційних технологій та на розвиток ініціативи педагогів і науковців у розробці та вдосконаленні навчально-методичних матеріалів для вивчення програмних продуктів Microsoft. Крім того, конкурс передбачає надання практичної допомоги викладачам загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів для оволодіння інноваційними методами навчання та забезпечення вільного доступу освітян до національних освітніх електронних ресурсів. Підсумки конкурсу буде оголошено 1 грудня 2005 року. Дізнатися про умови участі можна на сайті www.itcomp.edu-ua.net.

«Освіта та кар’єра — 2005»

З 17 по 19 листопада у Палаці мистецтв «Український дім» відбудеться виставка «Освіта та кар’єра – 2005», присвячена Міжнародному дню студента.
Її програмою передбачаються круглі столи та семінари з питань науково-дослідної роботи студентів, працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, міжнародного співробітництва та впровадження нових технологій в освітянській галузі, презентація ВНЗ України, висвітлення досвіду співпраці з європейськими країнами у сфері освіти, молодіжних програм, студентських та учнівських обмінів.
Кожен заклад матиме нагоду показати набутий досвід у підготовці фахівців та представити свої можливості щодо надання вищої освіти українським та іноземним громадянам. До того ж в межах проекту відбудеться виставка закордонних навчальних закладів «Ukrainian International Educational Fair — «UIEF UNIversity — 2005».

 
Підготувала Юлія ДанковаЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту