pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как стать целью для хедхантеров

Не всем специалистам рынка труда дано стать целью №1 для хедхантеров и работодателей в компанию мечты. Конечно, любой соискатель стремиться создать идеальный образ в резюме и на собеседовании, не всегда им это удается. Поэтому мы решили уделить отдельное внимание вопросу о том, как стать настоящей целью для хедхантеров и завоевать доверие работодателей.

• докладніше

"Четыре с половиной миллиарда долларов США..."

 При этом, тревогу вызывает и увеличивающийся миграционный поток, при котором, доля «гостарбайтеров» среди населения возрастной категории 15-70 лет, выросла до 8%

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Де водіям працювати краще?


Де водіям працювати краще?


Багато хто бачив на дорогах рідного міста жовті самоскиди з червоним ведмедем на кузові. Ця принципово нова для України техніка належить ТОВ «БМ Будмеханізація». Працювати з нею можуть тільки справжні професіонали своєї справи. Розповісти про професію водія погодився оператор будівельної техніки ТОВ «БМ Будмеханізація», водій з 25-річним стажем, Микола Миколайович Сергієнко

ДЕ ВОДІЯМ ПРАЦЮВАТИ КРАЩЕ?

-
Чи давно Ви працюєте водієм і чому обрали саме цю професію?
-
Водієм працюю все своє свідоме життя, а професію здобув в армії. Мені вона припала до душі, адже за кермом вантажівки відчуваєш себе якось особливо: ніби міць машини переходить до тебе. Спочатку працював далекобійником: в цьому була особлива романтика і це дало можливість подивитися світ. Проте за сімейних обставин був змушений змінити роботу на більш осілу. Перейшов спочатку на внутрішні рейси, а потім пересів з фури на самоскид.


-
А як давно працюєте в компанії і чому обрали саме «БМ Будмеханізація»?
-
Працюю в компанії з моменту її заснування, вже понад 2 роки. До цього мав справу з технікою для земляних робіт, але вітчизняною: до свого КАМАЗу настільки звик, що вже не помічав, наскільки незручно на ньому працювати. Проте нова техніка ТОВ «БМ Будмеханізація» мені сподобалась набагато більше. Звичайно, трохи хвилювався, що буде важко перевчитися на нову машину. Проте новий самоскид Volvo виявився настільки зручним і легким в користуванні, що я відразу забув про вагання. В цій техніці все зроблено для зручності водія: простора кабіна, значно менша вібрація, вона екологічно чиста, внаслідок чого не доводиться захлинатись вихлопними газами. Навіть такі дрібнички, як магнітола та кондиціонер, передбачені. Особливо вразило, наскільки керівництво піклується про своїх робітників та техніку. На території працює столова (5-6 гривень коштує повноцінний обід), забезпечено страхування, є професійний технічний відділ та власна сервісна станція, — одним словом, передбачені всі умови для спокійної роботи.


-
Після зміни керівництва ТОВ «БМ Будмеханізація» чи відчули Ви зміни на краще?
-
Майже кожен водій відчув, що відбулись зміни. І найголовніше, що вони відбилися на зарплатні та нормах витрат пального.
Зараз норми передивилися, і якщо виникає потреба, то начальник колони виїжджає на маршрут та змінює коефіцієнт його складності. Особисто у мене проблем з перепалом пального давно вже не було. А загалом роботи стільки, що вже не вистачає ні техніки, ні водіїв. Росте підприємство, ростуть доходи — відповідно зросла і заробітна платня.


-
Що б Ви хотіли порадити тим юнакам, що зараз обирають професію, і, можливо, зупиняться на професії водія?
-
Кожен з нас своєю роботою формує престиж професії, яку обрав. Приємно чесно працювати, і бути шанованою людиною. Отже, важливіше те, як людина ставиться до своїх обов’язків, ніж те, яку посаду обіймає.
Водій — це почесна професія. І треба старанно працювати, щоб бути її гідним.Розвиток ТОВ «БМ Будмеханізація» триває.
Компанія запрошує на роботу водіїв самоскидів.
Записатися на співбесіду ви можете за телефоном: (044) 490 15 66
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту