pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Нові широкі повноваження Держпраці

Інспектори Державної інспекції праці мають отримати можливість «безперешкодно та без попереднього повідомлення у будь-який час доби» відвідувати робочі місця

• докладніше

Відвідування співбесід як хобі: досвід одного британця

 Сьогодні ми розкажемо вам про одну цікаву людину, вірніше, про її захоплення. Житель Великобританії чотири місяці ходив на співбесіди… просто так. Ні, йому не була потрібна робота – він перетворив це заняття на хобі. Чому і навіщо? Давайте дізнаємось. А заодно й довідаємося, як збільшити свої шанси на співбесіді.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

«Новая жизнь компьютера»


«Новая жизнь компьютера»
 

Так называется программа, разработанная компанией Microsoft специально для средних школ и учебных заведений среднего профессионального образования стран СНГ. Компания бесплатно предоставит лицензированные операционные системы Microsoft, документацию и компакт-диски для персональных компьютеров, которые должны быть переданы учебным заведениям в подарок и которые ранее работали под управлением операционной системы Windows.
Чтобы стать участником программы, достаточно ознакомиться с условиями на сайте компании: microsoft.com и заполнить онлайн-заявку.
По словам Александра Семененко, менеджера проекта Центра информационных технологий ITC, программа Microsoft «Новая жизнь компьютеру — пиар-акция, рассчитанная на долгосрочное действие: школьники и учащиеся ПТУ привыкают к программному обеспечению определенной компании и впоследствии используют ее и в своей профессиональной деятельности. Например, 10 лет назад в США подобную акцию успешно реализовала компания Apple. В проведении такого мероприятия есть много положительного: государственные учебные заведения пока что не могут покупать дорогие лицензионные продукты, а пиратские — не солидно. Таким образом, использование лицензионных операционных систем на школьных компьютерах формирует у молодого поколения азы законопослушания.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту