pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

О том, как смягчить понедельник

 Многие специалисты твердо убеждены, что понедельник – самый тяжелый день недели. Психологи напротив убеждают, что самым тяжелым днем недели является вторник, так как важные встречи и дела чаще всего просто откладываются с понедельника на вторник, тем самым усложняя второй день недели.

• докладніше

"Запеклий" сезон на ринку праці

Друга половина весни – це час активації більшості його суб’єктів. Саме на цей період припадає зростання числа бажаючих заробити влітку та компанії масово закривають всі існуючи сезонні вакансії.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Наука про чужі гроші


Наука про чужі гроші


«Після отримання диплома ВНЗ навчання не закінчується. За півроку-рік спеціалісту слід відвідати спеціалізовані курси чи тренінги й продовжувати накопичувати знання постійно. Особливість сучасної освіти — безперервне навчання..»

Наука про чужі гроші

Банківська сфера була названа абітурієн-тами однією з найперспективніших щодо кар’єри (соціологічне опитування ЗМІ 2004- 2005 рр.). За твердженням викладачів ВНЗ, більшість дисциплін засвоюється студентами набагато краще, якщо обґрунтовується прикладами зі сфери фінансів. Отже, гроші цікавлять молодь в різних ракурсах: як засіб життєдіяльності, еквівалент винагороди і як товар, з яким можна працювати на сучасних економічних ринках. Але робота з грошима вимагає від спеціаліста професійних знань, причому, не класичних та теоретичних, а сучасних і практичних. Отже, де можна отримати таку освіту в столиці?

-
Українська фінансово-банківська школа при КНЕУ (УФБШ) — вищий навчальний заклад 4-го рівня акредитації, заснований у квітні 1994 р. для підвищення кваліфікації, підготовки і перепідготовки працівників фінансово-кредитних установ та викладачів фінансово-банківських дисциплін, — розповідає Михайло Савлук, директор школи, доктор економічних наук, професор.
— Значну роль у становленні нашої школи відіграла допомога ЄС за програмою ТАСIС

-
Отже, методична програма не вітчизняна, а запозичена ?
-
Два роки викладачі з Англії та Німеччини створювали програмне забезпечення та матеріальну базу нашого закладу, але закордонні програми у чистому вигляді не підійшли українській аудиторії слухачів. Тому більшість наших методик — синтезовані й адаптовані варіанти з різних країн.


-
Які відділення працюють у школі?
-
Школа працює за такими напрямами:
  • навчання фахівців на четвертому освітньому рівні «Магістр» за спеціальністю «Банківська справа» (очно - заочна форма, для осіб з вищою освітою на рівні «Спе-ціаліст», «Бакалавр»);
  • підвищення кваліфікації фахівців банківської справи;
  • навчання фахівців за короткостроковими професійними програмами для підготовки до складання кваліфікаційних іспитів (валютних дилерів, оцінювачів, банківських аудиторів, тимчасових адміністраторів та ліквідаторів банків);
  • підвищення кваліфікації касирів з експертизи грошових знаків, цінних паперів та документів;
  • початкова професійна підготовка молодших банківських службовців (дистан-ційна форма);
  • кваліфікаційні курси з підготовки бухгалтерів на базі загальної освіти;
  • підготовка до складання іспитів за міжнародною програмою «Сертифікований бухгалтер та аудитор», до якої входять два рівні: САР — сертифікований бухгалтер-практик, СІРА — сертифікований міжнародний професійний бухгалтер.


-
Який термін навчання?
-
За магістерською програмою без базової економічної освіти — два роки навчання, з базовою економічною освітою — рік. Другий диплом ВНЗ передбачає чотири роки навчання, а на заочному відділенні без вищої економічної освіти — шість років.


-
Чи змінився соціальний статус ваших учнів за останні роки?
-
Спочатку ми навчали переважно працівників банків, що підвищували рівень кваліфікації. Їх навчання оплачував роботодавець. Сьогодні більша частина — страхові агенти, які навчаються за власний кошт.


-
Як часто спеціалістам банківської справи необхідно підвищувати кваліфікацію?
-
Після отримання диплома навчання не закінчується. За півроку-рік слід відвідати спеціалізовані курси чи тренінги й продовжувати накопичувати знання постійно. Особливість сучасної освіти — безперервне навчання. Але я категорично проти популярного сьогодні «колекціонування дипломів». Професіонал, на мою думку, може поєднувати не більше двох споріднених напрямів вищої освіти, наприклад: юридичну та економічну, психологічну та педагогічну. Найоптималь-ніший варіант — вузька спеціалізація.


-
Проблема української вищої освіти в тому, що ми постійно наздоганяємо реальні процеси сьогодення в навчальних методиках. Чому так відбувається?
-
Економіка, фінансова сфера в Україні переживають етап інтенсивних перетворень та змін, тому будь-які нововведення мають втілитися практично, засвоїтися спеціалістами, а вже потім отримати методичну форму в навчальних програмах. Саме в банківській сфері наздоганяти — не правильний термін, ми обробляємо в науковому контексті нові знання, а потім вже передаємо їх студентам.


-
Кожна професія має свої правила та закони, чи є щось подібне в роботі з грішми?
-
Банківська справа — це робота з чужими грошима. І головне для спеціаліста — розуміння, що вони належать не установі, а конкретній людині, тому цій професії притаманний високий рівень відповідальності. Ризик та азарт може бути присутнім лише в приватному житті.


-
Як ви особисто ставитесь до культу багатства та успіху?
-
Ставлюсь позитивно, адже в економічно розвинутій країні більшість людей приречена стати багатими. Прагнути фінансової стабільності — явище цілком природне та прогресивне, головне, щоб воно реалізовувалося не за будь-якої ціни. Багатство нації має зростати пропорційно до розвитку: моральних цінностей, рівня культури та свідомості.


 
Марина ДОЛИНЕЦЬ
Колаж Катерини Толмачової











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту