pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Онлайн чи оффлайн: остання битва форматів

 З моменту послаблення карантинних вимог, чимала кількість компаній швидко стала повертатися до звичної офф-лайн роботи

• докладніше

Декілька слів про українські ФОПи

 За даними опитування та досліджень, найменша кількість реєстрацій нових фізичних осіб-підприємців була зафіксована рік потому

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Спеціалісти з майбутнього


Спеціалісти з майбутнього


Практично, сьогодні валютний дилер, згідно з чинним законодавством України, не має можливості реалізувати свої навички на валютному ринку. Але тенденції до змін у вітчизняній економіці вказують: незабаром бракуватиме таких спеціалістів. Тому необхідно заздалегідь розпочати підготовку кадрів для цього сектору фінансової діяльності...

Спеціалісти з майбутнього

Валютні дилери — учасники валютного ринку. Головні серед них — комерційні й центральні банки. Вони купують або продають національну та іноземну валюту з метою регулювання курсу національної валюти. Валютний дилер є посередником між окремим трейдером і міжбанківською структурою. Завдання дилера — здійснювати процес торгівлі трейдера, надаючи йому поточні котирування ціни і виконуючи його накази на продаж або купівлю валюти.

-
Якщо відкинути термінологію, то такі спеціалісти — азартні гравці, які професійно спекулюють валютою, — зізнається Михайло Савлук, директор Української фінансово-банківської школи при Київському національному економічному університеті. — Це цілком звичайна сучасна професія, що потребує відповідальності. Особливість навчання — постійна практика в реальних умовах, але в Україні до останнього часу таких умов на внутрішньому ринку не існувало.

-
А як сталося, що фахівців навчають без перспективи працевлаштування?
-
За рішенням Національного банку України після світової валютної кризи 1998 року, торги обмежено для стабілізації вітчизняного валютного ринку. Але ми розпочали підготовку таких спеціалістів, адже сьогодні існують структури, які працюють на світовому валютному ринку, отже вони мають потребу у відповідних спеціалістах. Складність полягає не в отриманні знань, а в умінні їх практично застосовувати. За моїми спостереженнями, лише один з десяти випускників має шанс стати професіоналом.


-
А з чим це пов’язано?
-
З професійною інтуїцією та вдачею. Валютний дилер це та професія, яка вимагає обдарування. Ви можете досконало знати правила гри, але ніколи не виграєте, якщо не усміхнеться пані Фортуна. Везінню не можна навчити: воно або є, або його немає. Сучасна молодь досить прагматична: якщо я не можу працювати, навіщо це вивчати. Але, почавши грати на віртуальній біржі, людина захоплюється, азарт перемагає і втягує у вивчення механізмів роботи з грошима. А ці знання вже змінюють спосіб мислення, психологію, навіть характер.


-
Який термін навчання?
-
80 годин теоретичного матеріалу і 80 годин практичних занять за комп’ютером з участю у валютних торгах і з віртуальними прибутками.


-
Чи викладають цей курс в інших ВНЗ?
-
центри працюють в Укрссоцбанку, при КПІ, навчання там безкоштовне. Здібних студентів працевлаштовують ще до отримання диплома, але це приблизно три випускники зі ста. На жаль, в нашій школі навчання платне, і без необхідної кількості людей ми закриваємо це відділення. Коли ж бажаючих достатньо, курс відновлюється. Валютний дилер, трейдер — професії перспективні. І я переконаний, що молоді слід спробувати реалізувати себе у цій цікавій спеціальності. А раптом серед українців знайдеться свій Сорос, який через валютний ринок збагатить і себе і всю Україну.


-
Хто викладає в школі?
-
Ми намагаємося залучати наших випускників, тому що вони інтуїтивно відчувають сучасні зміни і подають предмет краще за академічних викладачів. Загалом, в Українській фінансово-банківській школі працюють і практики, і теоретики. Мудрі люди кажуть, що знань не буває забагато, і, можливо, за три-п’ять років професія валютного дилера займатиме першу позицію серед спеціальностей фінансової сфери. Поживемо — побачимо...Біографічна довідка

Михайло САВЛУК

Закінчив у 1958 р. Київський фінансово-економічний інститут за спеціальністю «Фінанси і кредит». Доктора економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, нагороджений знаком «Відмінник освіти України». У 1986 році захистив докторську дисертацію на тему «Теоретичні основи та механізм забезпечення стабільності грошей». До найбільш значних наукових праць, опублікованих за останні п’ять років, належить підручник «Гроші та кредит», монографія «Доходи та заощадження в перехідній економіці» (у співавторстві), стаття «Довіра населення як чинник ефективної банківської діяльності» (журнал «Вісник Національного банку України», №8, 2003 р.), стаття «Електронні гроші: сутність та порівняльний аналіз якісних властивостей» (журнал «Вісник Національного банку України», №11, 2004 р.). Професор Савлук М.І. працює в штаті УФБШ на посаді директора з моменту її створення у 1994 році і здійснює координацію, контроль та консультування з усіх питань, по-в’язаних з підготовкою та перепідготовкою фахівців в УФБШ. Загальний стаж науково-педагогічної роботи — 40 років.
 
Марина Долинець
Фото Катерини ТолмачовоїЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту