pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Уряду потрібні держслужбовці

Від шукачів, що ризикнуть пройти співбесіди на вакантні місця держслужбовців вимагатимуть наявність ступені магістра 

• докладніше

Два місяці до мети?

 Робота стюардеси, у більш рідких випадках, стюардом, для багатьох молодих людей стає тим самим шляхом до бажаного життя

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Страховий консультант - професія престижна


СТРАХОВИЙ КОНСУЛЬТАНТ — ПРОФЕСІЯ ПРЕСТИЖНА


За кордоном професія страхового консультанта вважається перспективною — нарівні з працівниками банків. В європейських країнах люди народжуються зі страховкою, і кожний крок їхнього життя супроводжується страховим полісом. На жаль, Україна не настільки наблизилась до Європи, проте наші громадяни починають розуміти необхідність страхування: бажаючих застрахувати своє майно, здоров'я, або, навіть, життя, стає дедалі більше. Звідси випливає необхідність активного розвитку страхового бізнесу в Україні.
Страховий консультант - професія престижна
Людомир РОШИК — керівник проекту ЗАТ «Страхової групи ТАС» з розвитку агентської мережі в Києві та Київській області

Багато пошукачів, продивляючись газети щодо працевлаштування, залишають поза увагою вакансію страхового агента. Деякі цю роботу вважають непрестижною або несерйозною, інші не розуміють, чим взагалі займається страховий консультант, ще інших не влаштовує факт виплати заробітку відсотками від укладених договорів. А між іншим, професія консультанта має величезний потенціал, зокрема, для страхового ринку України, який ще не можна назвати насиченим.

Про особливості та переваги роботи в страховому бізнесі розповідає Людомир РОШИК — керівник проекту ЗАТ «Страхової групи ТАС» з розвитку агентської мережі в Києві та Київській області. Він 15 років працював у великих страхових компаніях Польщі і його як провідного спеціаліста запросили в Україну для розвитку агентської мережі відповідно до світових стандартів.
-
Пане Людомире, в чому полягає робота страхового посередника?
-
Ця професія є втіленням усіх сучасних тенденцій розвитку бізнесу. Фактично, страховий агент — це «експерт із керівництва ризиками», і його головне завдання — забезпечити безпеку та заощадити гроші клієнта. Він допомагає клієнтові визначитися, що потрібно застрахувати в першу чергу, а що може зачекати. До його обов'язків входить пошук клієнтів та укладання угод, і при цьому його постійна присутність в офісі не обов'язкова. По суті, робота страхового агента подібна до діяльності агентів з продажів, але торгівля йде специфічним, інтелектуальним товаром. Професії страхового агента не навчають у жодному ВНЗ України, тому ми безкоштовно вчимо співробітників. Адже страховий консультант є обличчям страхової компанії.


-
Чим може приваблювати страховий бізнес пошукачів?
-
Нині у світі працює понад 800 тис. страхових агентів. У Польщі — 30 тис. В Україні страховий бізнес у стані розвитку, як у Польщі 90-х. Отже, і перспектив і роботи багато: в Україні застрахованими є не менше ніж 10% населення. У страховій компанії ТАС працює більше 2000 агентів. Хороший страховий консультант має достойний рівень доходів. Специфіка страхового бізнесу полягає в тому, що якщо у людини немає бажання енергійно працювати, то клієнтський ринок просто виключає такого працівника із свого кола. Тому залучати та готувати нових працівників необхідно постійно: так золотодобувач промиває тони піску, аби знайти кілька грамів золота.

Але якщо людина активно працює, то її клієнтська база, отже, і фінансова, збільшуються за принципом снігової кулі: з кожним рухом вперед вона набуває ваги. Багато агентів приходить до страхового бізнесу з метою додаткового заробітку, але настільки заглиблюються у цей бізнес, що він стає для них основним. До того ж, існують і перспективи кар'єрного росту.


-
Які вимоги до кандидатів?
-
Одним із головних критеріїв добору є мотивація до роботи і заробітку, бажання працювати. Перевага надається інтелігентним, ерудованим та комунікабельним кандидатам, які несуть заряд оптимістичного настрою, адже важливо вміти приваблювати клієнтів. Для цього, крім тих знань з техніки продажів та психології, які надає компанія, людина сама повинна прагнути розвитку, більше читати, орієнтуватися в різних темах.


-
Які послуги страхування є популярними?
-
У Польщі працює 70 компаній: із них 33 страхують життя і 37 — майно. Із них 62% угод припадає на страхування автомобілів, 19% — майна, інші — фінансових ризиків. В Україні популярними видами страхування є страхування автомобілів, страхування від нещасних випадків; осіб, які від'їжджають за кордон. Угод зі страхування квартир небагато.


-
Чим повинен керуватися агент під час вибору страхової фірми як майбутнього місця роботи?
-
Безперечно, фінансовими результатами роботи фірми, причому оцінку бажано проводити не за останній, а за кілька останніх років. Чи виплачує фірма відшкодування, як оцінюють її роботу клієнти. Кількість показників можна збільшувати. Варто уважно подивитися, як фірма готує агентів до роботи: якщо три дні, то, на мою думку, такий підхід, принаймні, несерйозний. Важливим питанням є перспективна програма навчання, яку має фірма, тому що це є запорукою розвитку та професійного підходу до справи.


Професія страхового агента має ще одну надзвичайно важливу перевагу: ця робота, виконана із задоволенням, не дозволяє старіти ані фізично, ані морально. Чи це не мрія кожного з нас? ЗАТ «Страхова група ТАС» і пан Людомир РОШИК запрошують до співпраці.
 
Інтерв'ю провела Анна КРУПКОЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту