pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Управление своей карьерой?

 Большинство молодых специалистов мечтают о карьерном взлете в самом начале своей работы. Когда они сталкиваются с действительностью, то понимают, что профессионализм и карьерный рост приходит с опытом и личными стремлениями каждого человека отдельно. И тем не менее, все хотят знать, как управлять своей карьерой, чтобы она приносила плоды и результаты.

• докладніше

Коли робота дійсно "погана"

 Зараз, існує багато можливостей отримати гідне та ефективне працевлаштування

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Сектор продажу автозапчастин в Україні


СЕКТОР ПРОДАЖУ АВТОЗАПЧАСТИН В УКРАЇНІ


За останні 10 років кількість підприємств автосервісу збільшилася в 10 разів. За статистичними даними, щомісяця в Україні купують понад 10 тис. нових автомобілів; щодо вторинного ринку продажу, показники відсутні. Звичайно, що таку кількість продуктів авторинку має обслуговувати і більша мережа торгових точок.
Сектор продажу автозапчастин в Україні

Роботодавці при доборі персоналу до магазинів автозапчастин віддають перевагу молодим чоловікам, які знаються на машинах. Про специфіку своєї роботи розповідає Руслан Морус, продавець мережі автомагазинів ВАТ «Магнат-Авто»:
-
Пане Руслане, відкрийте секрет, чому роботодавці при доборі персоналу віддають перевагу молодим чоловікам?
-
Я працюю у цьому магазині вже понад п’ять років. Певне, за психологічними показниками ця сфера діяльності більше підходить чоловікам, хоча я знаю і жінок-продавців, які добре знаються на технічних питаннях сучасних авто і є професіоналами в своїй сфері. Отже, незалежно від статі цей сектор працевлаштування, передусім означає стабільний прибуток. По-друге, чоловік ви чи жінка — ця робота видається мені цікавою для всіх.


-
Ви маєте торгову освіту?
-
(Усміхається) Зовсім ні. Я дипломований спеціаліст, закінчив економічний факультет Університету, але працюю продавцем...


-
...? Невже фахівець з економічних питань не може сьогодні працевлаштуватися у Києві?
-
У певний час я вирішив заробляти кошти самостійно і перевівся на заочне відділення. Згодом брат запропонував мені роботу в магазині автозапчастин. Освіту я маю, але залишати своє місце або шукати долі бухгалтера бажання не виникало.


-
Який графік роботи і середні заробітна плата продавця?
-
Працюю три дні через три, з дев’ятої ранку до восьмої вечора. Середній прибуток — 200 у.о.


-
Чи існує конкуренція у цьому сегменті ринку, адже кількість автомагазинів постійно зростає?
-
Звичайно, це нормально в сучасному бізнесі, коли виграє у прибутках кращий підприємець. У нашому секторі важливо враховувати асортимент і потреби клієнтів, важливо дібрати колектив психологічно врівноважених людей, бо покупці з різними характерами.


-
Вважається, що саме водії емоційна і знервована категорія людей, як Ви вирішуєте конфліктні ситуації?
-
Часто-густо приходять водії, які вважають себе супер-знавцями, але, якщо спокійно і головне швидко пояснити такому клієнтові технічні переваги запропонованого товару — конфліктна ситуація не виникне. До речі, з жінками-водіями набагато легше спілкуватися, можливо тому, що вони мудріші. Утім, ті, хто претендує на вакансію продавця автозапчастин, має не тільки добре розумітися на всіх нюансах, а й володіти психологічними прийомами, знати систему продажу і бути тактовним при спілкуванні.


-
За п’ять років роботи Ви, напевне, вже володієте повними базовими знаннями та практикою роботи у цій сфері. Не плануєте відкрити власну справу?
-
Щоб відкривати власну справу в досить розвиненому бізнесі необхідно: зробити повний аналіз ринку, мати значне фінансове забезпечення і, звичайно, бажання піти з постійного місця роботи. Над цими питаннями я ще не замислювався, тому що вважаю себе хорошим виконавцем — професійним продавцем автозапчастин. Добра добувши, кращого не шукай...


-
Руслане, як Ви оцінюєте стан автосервісу по Україні в цілому?
-
Розвиток триває. Українці стають заможнішими, зростає можливість купувати автомобілі. Це означає одне: я та мої колеги без роботи не залишаться.


Відомо, що за всіма показниками торгова сфера є не тільки найприбутковішою, але й самою стабільною серед галузей бізнес-діяльності. Більше машин — більше СТО, більше автосервісних замовлень — більше постачальників автозапчастин. Залізна логіка сучасного бізнесу — вчасно встигнути. Отже, вивчайте ринки, а з інформації дізнаєтеся, де саме на вас чекають сьогодні.
 
Анна КРУПКОЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту