pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Витрати та результати фінансової допомоги на карантині

 Наприклад, станом на 31 грудня на такі програми було направлено 3,43 мільярдів гривень

• докладніше

Поради батькам – зверніть увагу на ці речі, якщо хочете віддати дитину на ІТ-спеціальність

  Дедалі більше батьків зацікавлені в тому, щоб віддати дітей на ІТ-спеціальність. Та й самі старшокласники теж не проти опанувати одну із ІТ-спеціальностей. Про це свідчать недавні опитування, згідно з якими більше половини старшокласників хочуть стати айтішниками. В цій статті розбираємося, які поради можна дати батькам, якщо вони хочуть віддати дитину на ІТ-спеціальність.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Армія чистоти


АРМІЯ ЧИСТОТИ


Спочатку доведи до ладу свою кімнату,
і тільки потім берися за решту світу.
Джефф Джордан

Армія чистоти

Прибирання — справа не надто весела, але життєво необхідна. При цьому не варто плутати просту підтримку зовнішньої чистоти з професійним доглядом за приміщеннями. Чистота приміщення — один із найважливіших чинників, що впливають на формування іміджу компанії. Саме це стало поштовхом для формування нової для України сфери діяльності. Клінінг — професійне прибирання з використанням сучасного високотехнологічного обладнання і професійних хімічних засобів. Про роботу холдінгової клінінгової компанії «CleanStar» розповідає директор з розвитку компанії Євген СОКОЛОВСЬКИЙ.
-
Пане Євгене, розкрийте, будь ласка, переваги послуг клінінгової компанії.
-
По-перше, замовник, який звертається до послуг клінінгової компанії, може не опікуватися проблемами, пов’язаними з техперсоналом та його мотивацією. По-друге, відсутні витрати на придбання миючих засобів та дорогої техніки для прибирання, і, відповідно, на її ремонт та заміну. Тобто, клінінгова компанія надає не тільки персонал, а й обладнання для якісної роботи (професійні пилососи, МОП, натирачі підлоги тощо). Навіть швабри застосовуються не звичайні, а з кількома насадками, яких не знайдеш у магазинах.

Втретє, гарантується професіоналізм та висока якість роботи. Це зумовлено спеціальним навчанням, досвідом роботи та використанням професійної техніки і правильним добором хімікатів. Вчетверте, прибирання приміщення може відбуватися в будь-який час (навіть вночі) і за найкоротший термін. Вп’яте, конкуренція між клінінговими фірмами стимулює їх до розвитку: доводиться пропонувати нові види послуг та вигідні умови для замовників.


-
Яке співвідношення вартості послуг клінінгової компанії і коштів на утримання власного штату прибиральників?
-
Деякі керівники вважають, що утримувати власний штат прибиральників дешевше. Можливо і так, якщо обмежитись іржавим відром, розчином хлорки та старою ганчіркою, і щороку перефарбовувати стіни, переклеювати шпалери та міняти лінолеум. Та не всі знають, як правильно доглядати за сучасними покриттями. Тому економія на прибиранні може призвести до передчасного зношення матеріалів. А щодо цін на послуги, то вони бувають класу «люкс», «бізнес» і «економ», залежно від замовленого обсягу, термінів і якості виконання.


-
Які вимоги висуваються до персоналу?
-
Вимоги прості: працелюбність, відсутність поганих звичок і бажання працювати. Ми приймаємо в компанію людей, які прагнуть працювати і отримувати достойну зарплатню. Вікова категорія — від 18 до 50-55 років, головне, аби людина могла якісно виконувати свої обов’язки. Навчання технологіям прибирання проводимо самостійно і безкоштовно. До нас приходять різні люди. На нічних змінах в основному працюють студенти. Багато приїжджих, яким важливо мати постійний заробіток. У нас гнучкі графіки роботи, тому багато людей працюють за сумісництвом.


-
Яка система оплати праці?
-
Співіснують ставка і змішана система оплати. Є також погодинна оплата, коли людина приходить на підробіток. Крім того, існують бонуси за якісне виконання роботи, за понаднормову роботу. Усі соціальні гарантії згідно трудового законодавства.


-
Які існують критерії якості виконання та контролю роботи ?
-
Компанія «CleanStar» існує як у Росії (Москва, Сан-Петербург, Казань) так і в Україні (Київ, Донецьк, у майбутньому — Одеса, Миколаїв та Іллічівськ). У Росії критерії якості зафіксовані в ДОСТах. В Україні це поки не передбачено, тому доводиться вдовольнятися результатами візуального огляду: відсутність бруду, розмивів на поверхні, неприємних запахів.

Контроль за якістю здійснюється і замовником, і нашими спеціалістами, які приїздять на об’єкти. Тут навіть постає питання, у кого критерії більш жорсткіші, бо замовник не завжди знає, де можуть бути недоліки в роботі, які непомітні при швидкому огляді.


-
Чи заважає стереотип цієї професії у пошуку персоналу?
-
На мою думку, престижність роботи у більшості людей визначається престижністю компанії. Велику роль відіграє психологічний настрій. Не можна забувати, що людина працює не прибиральником, а КЛІНІРОМ. Його задача — створювати чистоту. Робота клініра не така і брудна: він працює в приміщені з кондиціонерами, в чистій уніформі, у нього є почуття гідності і за свій труд він отримує достойну зарплатню, а не прожитковий мінімум. Працюючи в клінінговій компанії, людина може досягти більшого, ніж працюючи прибиральником на підприємстві. Клінір, який старанно працює, може стати бригадиром, начальником дільниці роботи, менеджером об’єкту. Менеджер, що приходить на цю посаду з інших організацій, не має уявлення про процес прибирання, не може досконало знати цю роботу. Тому ми зацікавлені в кар’єрному рості наших працівників.


Якщо ви в змозі оплатити своє «не хочу це робити сам», то довірте справу прибирання професіоналам. Вдалого старту на шляху до чистої України!
 
Інерв'ю провела Анна КРУПКОЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту