pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Приходь до вокзалу та заробляй?

 Автори проекту вважають, що начислення у їх фонд допоможуть проіснувати вакансії на протязі 120 років, як мінімум

• докладніше

Молоді художники і дизайнери, долучайтеся до хорошої справи!

 Навчаєтеся на художника чи дизайнера і хочете отримати свій перший справжній проєкт у портфоліо? Та ще й на додачу взяти участь в дуже благородній справі? Тоді для молодих обдарованих киян та жителів столиці є новина – на Київщині відбудують розбомблений притулок для тварин, а до участі в проєкті запросили долучитися молодих дизайнерів та художників.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Без маркетолога нема успішного бізнесу


Без маркетолога нема успішного бізнесу


Маркетинг дає змогу визначити місце об’єкта дослідження в певному сегменті ринку, спрогнозувати, спланувати і реалізувати подальший розвиток досліджуваного об’єкту. В основі маркетингу лежать елементи рекламної діяльності, соціологічного дослідження, аналітичної та планової роботи з обробки, зведення та узагальнення отриманої інформації. На початку 90-х років потреба в маркетологах та їхніх дослідженнях вже була значна, але спостерігався значний дефіцит кадрів (що існує і донині): у вищих навчальних закладах не готували таких спеціалістів.


Тому перші фахівці з основ рекламно-маркетингової діяльності були за освітою ким завгодно: фахівці суспільно-політичних наук, психологи, технологи, аналітики. Тоді ж в Україну ринулись фахівці із-за кордону (головним чином із Західної Європи, Америки, Росії), які і працювали і одночасно навчали наших спеціалістів премудростям нової для нас науки.

Без маркетолога нема успішного бізнесу


Якщо проаналізувати дані діаграми, зробленої на основі попиту на вищезазначені спеціальності (за матеріалами газети «Пропоную роботу» за 2004 рік), то можна зробити певний висновок. З діаграми видно, що дійсно існує попит на вакансії даного профілю. Скажімо, найбільший попит на досвідчених аналітиків-маркетологів. Чим глибше розвивається бізнес, тим стає очевиднішим, що успішне ведення справ тісно пов’язане зі співпрацею з маркетологами. До них ставляться надзвичайно високі вимоги (досвід роботи від 3-5 років, освіта базова, успішні результати), отже, і відповідна винагорода — $350-500.

Попит на вакансії фахівців другого (менеджери-маркетологи) і третього порядку (телемаркетологи) також значний (52%). Це «піднощики снарядів», люди, які збирають різнобічну інформацію, частково її обробляють. Вимоги до них нижчі, відповідно і матеріальна мотивація нижча ($150-350). На четвертому місці за попитом — фахівці-викладачі різного рангу.

Ось тут і розпочинається найцікавіше — саме в цих 11% — прихований ресурс попиту на спеціалістів цієї сфери бізнесу. Спробуємо підрахувати скільки кадрів може підготувати (перепідготувати) один такий фахівець (враховуючи, що 99% всіх його абітурієнтів мають вищу освіту і приблизно 67% із них уже мають досвід роботи в цій сфері — це ті ж самі менеджери-маркетологи і телемаркетологи, що бажають перейти на вищий рівень).

Це складає майже 120-160 чоловік на рік (два випуски по 60-80 осіб). Звідси висновок, що реальний попит на кваліфіковані кадри в цьому бізнесі високий. Тому варто звернути на це увагу всім зацікавленим. У цій сфері бізнесу вимальовуються прекрасні перспективи.
 
Микола МАЙСТРУКЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту