pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Когда тишина опасна

 И, хотя, немногословие и сдержанность считаются не смыми плохими качествами, если это происходит на собеседовании, то вполне может стать причиной провала.

• докладніше

У застосунку Київстар ТБ – безкоштовний освітній контент для всіх абонентів

 Всі ви, напевно, чули про платформу онлайн-телебачення від мобільного оператора «Київстар», навіть якщо не користуєтеся його послугами. З’явилася приємна новина: Київстар ТБ відкрив безкоштовний доступ до великої кількості освітнього та дитячого контенту. Причому цей контент доступний абонентам всіх мобільних операторів.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Агенції особливого призначення


АГЕНЦІЇ ОСОБЛИВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ


Кадрові агенції можна класифікувати за певними ознаками на дві групи: агенції з працевлаштування та рекрутингові. За інформацією щодо особливостей роботи в сфері рекрутинга ми звернулися до провідного спеціаліста кадрової агенції «Пропоную роботу» Наталії СОПІЛКОВОЇ.

Агенції особливого призначення
Наталія СОПІЛКОВА, провідний спеціаліст кадрової агенції «Пропоную роботу»

-
Скажіть, будь ласка, панно Наталіє, коли набули популярності послуги кадрових агенцій?
-
Поява та розвиток кадрової індустрії стали можливими на початку 90-х, разом із появою нового класу — приватних підприємців-роботодавців. Саме тоді виник новий вид українського бізнесу — рекрутмент.


-
Яка нині ситуація на ринку працевлаштування?
-
Наразі розвивається вітчизняний бізнес, відповідно ростуть вимоги до якості робіт та послуг, і зокрема, до кваліфікації персоналу. Роботодавці зацікавлені у висококваліфікованих фахівцях. Тому збільшився попит на зовнішній рекрутинг: не всі компанії можуть дозволити собі мати штатного рекрутера. Крім того, до рекрутингових агенцій звертаються у випадках, коли є потреба знайти унікального спеціаліста, або визначитись з рівнем зарплати та умовами праці робітників, яких компанія запрошує для забезпечення нового напрямку роботи чи проекту.


-
Розкрийте принципи оплати послуг рекрутингових агенцій.
-
Рівень оплати залежить від заданих параметрів пошуку спеціаліста. У деяких агенціях установлений мінімальний рівень оплати, з якого починають працювати з клієнтом. У залежності від складності завдання зростає і оплата. Часто встановлюють відсотки від річного доходу спеціаліста: верхня планка — не менше ніж 30%, середня — від 15 до 17%. Йдеться саме про дохід, а не про ставку — із урахуванням преміальних виплат, бонусів, медичних страховок тощо. Тому більшість агенцій віддає перевагу роботі із добору топ-спеціалістів та керівників: це цікавіше та прибутковіше. Найдорожчим методом пошуку є Headhunting, тобто «охота за головами», але, щоб його здійснювати, необхідно бути дійсно професіоналом своєї справи.


-
Чи є переваги для пошукачів, що звертаються до агенції?
-
Звичайно, коли пошукача супроводжує рекрутер з кадрової агенції, то він, впевнившись, що кандидат дійсно підходить для певної вакансії, допомагає йому позиціонувати себе в очах роботодавця, підтримує, консультує, дає рекомендації, як пройти співбесіду. Для пошукача бесіда з рекрутером агенції ніби репетиція і на «екзамен» — співбесіду з роботодавцем — він вирушає вже більш впевненим у своїх силах. Він йде до роботодавця не «з вулиці», а за рекомендацією спеціаліста. Навіть, якщо пошукач не отримав роботу у першого роботодавця, він знає, що агенція не покине його, порекомендує іншому роботодавцю, у якого з’явиться аналогічна вакансія. Якщо ж пошукач звертається напряму до роботодавця, йому часто буває складно одержати саме ту посаду, якої він прагне: трапляється, що суб’єктивне сприйняття стає вирішальним. Зокрема, людині важко правильно подати себе на співбесіді через хвилювання, або специфічні риси характеру, а внутрішньому рекрутеру можуть заважати об’єктивно оцінити кандидата на вакансію особисті сподівання, враження або стереотипи.


-
Як можна перевірити достовірність інформації, яку надають про себе кандидати?
-
Для того, щоб перевірити достовірність фактів перш за все потрібно мати досвід роботи рекрутером та вміти аналізувати інформацію, що викладена в резюме, під час співбесіди з кандидатом тощо. Звертати увагу на невідповідності, всі неточності, порушення послідовності викладення інформації, зокрема, це стосується досвіду роботи. Зрозуміло, що рекрутер повинен володіти знаннями з психології: перш за все візуальної та психології поведінки. Якщо йдеться про пошук висококваліфікованого спеціаліста, то обов’язково потрібно зателефонувати до тих осіб, які можуть дати рекомендації, поспілкуватися з колишніми колегами. Навіть, небажання керівника чи колеги дати відгук-рекомендацію про колишнього працівника підштовхує до роздумів та певних висновків.


-
Чи може рекрутер під час співбесіди визначити кваліфікаційний рівень кандидата?
-
Повертаючись до початку нашої розмови, хочу нагадати, що рекрутинг вже пройшов чималий шлях розвитку, тому звичайно, що сьогодні є не один спосіб перевірити фаховий рівень, зокрема, можуть допомогти в цьому інтерв’ю по компетенціях, перелік кваліфікаційних запитань, практичні завдання.


Рекрутинг — бізнес актуальний, прибутковий, але непростий. Він потребує глибоких знань у різних напрямках ринку праці, та передбачає добропорядність.
 
Анна КРУПКОЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту