pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Три питання до резюме

 Якщо, у вас «три так» - сміло поспішайте на співбесіду чи відправляйте резюме віддалено

• докладніше

Яким країнам українські заробітчани надають перевагу?

Попри те, що Польща активно потребує заробітчан, українці все більше обирають такі країни для трудової міграції, як Чехія і Німеччина. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Тимчасова робота чи стабільність?


ТИМЧАСОВА РОБОТА ЧИ СТАБІЛЬНІСТЬ?
Про перспективи посади охоронця


Знайти роботу важко? Аж ніяк, ринок праці України пропонує безліч вакантних місць, з різноманітною спеціалізацією. Але ми не хочемо мати просто роботу, у кожного існує особистий перелік вимог: стабільна, високооплачувана, за фахом і на все життя.

Тимчасова робота чи стабільність?
Зправа Андрій Коріневський

Молоде покоління обирає більш гнучкий підхід до критеріїв пошуку роботи: є кінцева мета, а скільки стежок до неї веде, немає значення. Звільняючись і знову працевлаштовуючись, молодь не надто вимоглива до роботодавців, як і останні не надто прискіпливі до професійних якостей претендентів — обидві сторони розуміють, що така співпраця — тимчасова.

Про власну стратегію працевлаштування та досвід роботи на вакансії охоронця розповідає Андрій КОРІНЄВСЬКИЙ.
— Я закінчив СПТУ за спеціальністю електрозварник. Навчання проходило спокійно, але під час виробничої практики я зрозумів, що ця робота надто важка для мене, тому тривалий час не працював. Маючи фах електрозварника, не уявляв, що зможу займатися чимось іншим і що хтось візьме мене на роботу.

Знайомий запропонував пройти співбесіду на вакансію охоронця фірми «Тамтал». Так я обрав новий вид діяльності. Специфіка охоронної фірми — забезпечення охорони майна та безпеки в дошкільних та шкільних закладах. Графік роботи двозмінний: денна зміна — з восьмої ранку до четвертої години дня, нічна — з сьомої вечора до сьомої ранку. До посадових обов’язків охоронця входить безпосередній обхід та огляд внутрішнього приміщення та прилеглої території. Черговий обхід проводиться щогодини, зв’язок з головним пунктом охорони — кожні дві години. Для безпеки особисто охоронця кожен співробітник отримує на зміну засоби оборони: гумову дубинку, пневматичний пістолет, газовий балончик. Також всіх охоронців забезпечують спеціальним одягом з нашивками відзнаки підрозділів охорони. Заробітна плата охоронців, які працюють на денній зміні, — 360 грн, на нічній зміні — 240 грн. В середньому щомісячний прибуток охоронця складає 100 у.о.

Головними якостями для охоронця були і залишаються: швидка реакція на ситуацію, аналітичне мислення, вміння координувати власні емоції та дії. Сьогодні вражаючий зовнішній вигляд охоронця з легкоатлетичною статурою відійшов на задній план, і перше, що оцінює роботодавець при співбесіді з пошукачами, — розумові здібності кандидата, його відповідальність та організованість. З моїм напарником за його особистої вини стався неприємний випадок — відбулося пограбування в той час, коли необхідно було обходити територію. Він просто заснув, а потім зателефонував на центральний пункт охорони з доповіддю, що все гаразд. Збитки фірмі він змушений був відшкодовувати тривалий час. Робота влаштовувала мене: об’єкт знаходився біля дому, але грошей не вистачало і я перейшов до охоронної фірми «Баядера». Там я працював за графіком доба через дві доби, з посадовим окладом 600 грн. Охороняв офісні приміщення, але згодом знайшов більш вигідне в фінансовому плані місце роботи — експедитором.

У тому, що мої однолітки часто-густо змінюють і спеціальності, і роботодавців я не вбачаю нічого поганого, як кажуть, «риба шукає де глибше, а людина — де краще». До моїх першочергових планів входить накопичення коштів, адже я хочу набути спеціальності, отримати освіту — вступити до платного ВНЗ та матеріально допомагати родині. У який спосіб я зможу цього досягти? Тільки працюючи, тож слід працювати і ще раз працювати...

Щодо специфіки роботи охоронцем, я переконаний, що вигідною і перспективною для молодих людей у цій сфері може бути лише робота у спеціалізованих підрозділах, з великим ризиком для життя і відповідною заробітною платою. А от охорона приміщень та територій — ідеальний варіант стабільного працевлаштування для людей зрілого віку. Стабільна в моєму розумінні та робота, де я планую працювати тривалий час, а от охорона — це тимчасовий заробіток на період, коли відбувається пошук гідної вакансії. Наразі головне — не залишитися «за бортом», а для цього варто не чекати, а працювати, йти до мети у будь-який спосіб.
 
Марина ДОЛИНЕЦЬЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту