pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Польза от сотрудника

В некоторых организациях есть сотрудники, которые бесполезны – от них и вреда никакого нет, но и пользы тоже. Таких людей сложно заметить среди всех сотрудников. Они: всегда изображают деятельность: делают лишние движения, суетятся или сидят с глубокомысленным взглядом около компьютера, открыв множество непонятных окошек в Интернете.
 

• докладніше

Что делать если конкуренты переманивают сотрудников?

 Любой работодатель может столкнуться с ситуацией, в которой конкуренты переманивают сотрудников. Конкуренты предлагают работу лучшим из лучших, мотивируя зарплатой выше, чем на данный момент. Что делать, если вы узнали, что ваших работников переманивают конкуренты? Как вести себя соискателю, которому сделали лучшее предложение конкуренты?

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Тимчасова робота чи стабільність?


ТИМЧАСОВА РОБОТА ЧИ СТАБІЛЬНІСТЬ?
Про перспективи посади охоронця


Знайти роботу важко? Аж ніяк, ринок праці України пропонує безліч вакантних місць, з різноманітною спеціалізацією. Але ми не хочемо мати просто роботу, у кожного існує особистий перелік вимог: стабільна, високооплачувана, за фахом і на все життя.

Тимчасова робота чи стабільність?
Зправа Андрій Коріневський

Молоде покоління обирає більш гнучкий підхід до критеріїв пошуку роботи: є кінцева мета, а скільки стежок до неї веде, немає значення. Звільняючись і знову працевлаштовуючись, молодь не надто вимоглива до роботодавців, як і останні не надто прискіпливі до професійних якостей претендентів — обидві сторони розуміють, що така співпраця — тимчасова.

Про власну стратегію працевлаштування та досвід роботи на вакансії охоронця розповідає Андрій КОРІНЄВСЬКИЙ.
— Я закінчив СПТУ за спеціальністю електрозварник. Навчання проходило спокійно, але під час виробничої практики я зрозумів, що ця робота надто важка для мене, тому тривалий час не працював. Маючи фах електрозварника, не уявляв, що зможу займатися чимось іншим і що хтось візьме мене на роботу.

Знайомий запропонував пройти співбесіду на вакансію охоронця фірми «Тамтал». Так я обрав новий вид діяльності. Специфіка охоронної фірми — забезпечення охорони майна та безпеки в дошкільних та шкільних закладах. Графік роботи двозмінний: денна зміна — з восьмої ранку до четвертої години дня, нічна — з сьомої вечора до сьомої ранку. До посадових обов’язків охоронця входить безпосередній обхід та огляд внутрішнього приміщення та прилеглої території. Черговий обхід проводиться щогодини, зв’язок з головним пунктом охорони — кожні дві години. Для безпеки особисто охоронця кожен співробітник отримує на зміну засоби оборони: гумову дубинку, пневматичний пістолет, газовий балончик. Також всіх охоронців забезпечують спеціальним одягом з нашивками відзнаки підрозділів охорони. Заробітна плата охоронців, які працюють на денній зміні, — 360 грн, на нічній зміні — 240 грн. В середньому щомісячний прибуток охоронця складає 100 у.о.

Головними якостями для охоронця були і залишаються: швидка реакція на ситуацію, аналітичне мислення, вміння координувати власні емоції та дії. Сьогодні вражаючий зовнішній вигляд охоронця з легкоатлетичною статурою відійшов на задній план, і перше, що оцінює роботодавець при співбесіді з пошукачами, — розумові здібності кандидата, його відповідальність та організованість. З моїм напарником за його особистої вини стався неприємний випадок — відбулося пограбування в той час, коли необхідно було обходити територію. Він просто заснув, а потім зателефонував на центральний пункт охорони з доповіддю, що все гаразд. Збитки фірмі він змушений був відшкодовувати тривалий час. Робота влаштовувала мене: об’єкт знаходився біля дому, але грошей не вистачало і я перейшов до охоронної фірми «Баядера». Там я працював за графіком доба через дві доби, з посадовим окладом 600 грн. Охороняв офісні приміщення, але згодом знайшов більш вигідне в фінансовому плані місце роботи — експедитором.

У тому, що мої однолітки часто-густо змінюють і спеціальності, і роботодавців я не вбачаю нічого поганого, як кажуть, «риба шукає де глибше, а людина — де краще». До моїх першочергових планів входить накопичення коштів, адже я хочу набути спеціальності, отримати освіту — вступити до платного ВНЗ та матеріально допомагати родині. У який спосіб я зможу цього досягти? Тільки працюючи, тож слід працювати і ще раз працювати...

Щодо специфіки роботи охоронцем, я переконаний, що вигідною і перспективною для молодих людей у цій сфері може бути лише робота у спеціалізованих підрозділах, з великим ризиком для життя і відповідною заробітною платою. А от охорона приміщень та територій — ідеальний варіант стабільного працевлаштування для людей зрілого віку. Стабільна в моєму розумінні та робота, де я планую працювати тривалий час, а от охорона — це тимчасовий заробіток на період, коли відбувається пошук гідної вакансії. Наразі головне — не залишитися «за бортом», а для цього варто не чекати, а працювати, йти до мети у будь-який спосіб.
 
Марина ДОЛИНЕЦЬЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2021 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту