pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Официальное трудоустройство в Украине "набирает обороты"

 Ну, а в то время, пока ситуация выравнивается, во временном отсутствии работы по найму, можно попытаться найти и определенные положительные стороны. 

• докладніше

Що шукають власники різних гаджетів

 Серед найбільш популярних запитів, які були надіслані за допомогою ПК, протягом поточної весни стали наступні пошуки

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Мистецтво продавати


МИСТЕЦТВО ПРОДАВАТИ
Менеджер: і швець, і жнець, і на трубі гравець…
Проаналізувавши кількість вакансій, що друкуються в газеті «Пропоную роботу», можна побачити, що значна частина від загальної кількості припадає на менеджерів різних напрямків, категорій і рангів. І це не є дивним. Тут чітко підтверджується один із основних законів ринку: товар мало виробити — головне його реалізувати. Погодьтеся, що менеджери потрібні не лише для реалізації певного продукту, а й для його створення. Стає зрозумілим важливість посади менеджера в розвитку бізнес-відносин будь-якої країни.


Показовим щодо перспективи, є досвід роботи менеджера Оксани БІЛИК, керівника оптового відділу нафтопродуктів та одного з заступників директора фірми «Таніта-Ойл».
-
Пані, Оксано, хотілося б розпочати з сьогодення. Нині Ви займаєте високу і відповідальну посаду. Розкажіть, що входить до обов’язків топ-менеджера?
-
Я займаю посаду заступника директора з оптового продажу нафтопродуктів і керую відділом. Робота непроста, відповідальна, але цікава, перспективна і приносить матеріальне заохочення, а це спонукає працювати інтенсивніше. Якщо раніше, на початковому етапі роботи, я була простим продавцем під привабливою назвою посади «менеджер із продажу», то тепер я дійсно менеджер, у звичному тлумаченні цього терміну.

У моєму відділі чотири менеджери з продажу (один із них старший менеджер напрямку). До моїх обов’язків входить узгодження роботи менеджерів свого відділу; контроль фінансових потоків відділу, раціональне їх використання; юридичний контроль (під час складання менеджерами угод купівлі-продажу); маркетингові дослідження ринку цих товарів, і відповідно, формування цінової політики; розширення бази даних із купівлі і продажу; контроль оборотності бухгалтерських документів свого відділу; узгодження діяльності відділу з діяльністю всієї фірми тощо.


-
Які риси характеру мають бути притаманні менеджеру, і які знання необхідно мати, щоб осягнути такий обсяг роботи?
-
Пропрацювавши менеджером лише в цій фірмі три роки, можу сказати, що такої спеціальності, як «менеджер із продажу» навчити не зможе жоден ВНЗ. Це має бути закладено генетично (настирність, працелюбність, віра в кінцевий позитивний результат, порядність і чесність у стосунках з партнерами, комунікабельність, творчий підхід) А ВНЗ можуть дати загальні знання та навички, без яких не можна зробити кар’єри і досягнути успіху. Це знання бухгалтерії (хоча б первісної) та загальних основ юриспруденції, іноземних мов; володіння комп’ютером та досконале знання того сегменту ринку, в якому працюєте.


-
Зрозуміло, потрібен високий фаховий рівень. Оксано, розкажіть про власну кар’єру.
-
Майже три роки тому я працювала менеджером з продажу металопластикових вікон. Робота і зарплатня були пристойні, але фірма розпалась і я лишилась без роботи. Відразу ж придбала свіжий номер «Пропоную роботу», виписала чотири найреальніші вакансії і відіслала резюме. Надійшло три виклики на співбесіду. З усіх перспективнішою визначила для себе нинішню фірму (хоч початкові умови в ній були дещо гірші, ніж у інших). Розпочала працювати вже через тиждень після співбесіди. Щоб витримати конкурентну боротьбу, потрібно було постійно вдосконалювати свою фахову підготовку, це позитивно впливало на результат — зростав обсяг продажів. І роки через два я вже була не в змозі обробляти потік інформації та обслуговувати клієнтів. У допомогу мені дали двох менеджерів і призначили керівником відділу. Потім обсяг роботи ще збільшився, у свій відділ запросила ще двох менеджерів, а півроку тому стала заступником директора з оптового продажу. Хоча не зовсім схоже на казку про «Попелюшку» (процес тривав і набагато довше і, мабуть, складніше), але результат подібний. Тож я, без перебільшення, вдячна долі, що купила саме Вашу, чи точніше, нашу «Пропоную роботу», яка допомогла мені знайти своє місце в житті!


-
Кілька слів про плани і перспективи на майбутнє.
-
Працювати, працювати старанно і творчо. І тоді через рік — два, мій відділ розшириться настільки, що можна буде виокремитись у самостійний дочірній підрозділ, в якому я буду директором. А це на порядок вища матеріальна винагорода — це вже європейський рівень. Тому, користуючись нагодою, хочу запевнити всіх менеджерів, що все в ваших руках. Самостійно перетворюйте власне життя на мрію. Хай щастить!


 
Микола МАЙСТРУКЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту