pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Ваша дитина хоче в ІТ – найкращі виші для навчання

  Якщо ви бачите, що ваша дитина в навчанні не пасе задніх – це означає тільки одне: можливо, настав час взяти її, образно кажучи, за руку та привести в ІТ? Так ви раз і назавжди забезпечите своїй дитині гідне майбутнє, адже всі ми добре з вами знаємо, наскільки перспективною та високооплачуваною є ІТ-сфера.

• докладніше

Робота і зарплата в наступному році – якими вони будуть?

  На жаль, війна триватиме і в наступному році. Від цього й відштовхуються прогнози експертів. Зрозуміло, що мобілізація і військові дії впливають на весь уклад життя в Україні. Тому неважко спрогнозувати, що в наступному році будуть надалі затребуваними професії критичної інфраструктури та виробничі посади. Детальніше про це та інше читайте далі в статті.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Вкласти гроші в «людський фактор» - зробити інвестиції в майбутн


ВКЛАСТИ ГРОШІ В «ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР» — ЗРОБИТИ ІНВЕСТИЦІЇ В МАЙБУТНЄ


Колись Роджера Сміта, голову правління «General Motors», один з директорів компанії запитав, що потрібно зробити щодо покращання опалення кабінетів (він розраховував на значні капіталовкладення в оновлення системи опалення та вентиляції). — Робіть те, що роблю я, — сказав Сміт і розстібнув піджак. — Носіть светр.

Вкласти гроші в «людський фактор» - зробити інвестиції в майбутнє
Жанна СЕРКІС, керівник Навчального Центру

СЕРЙОЗНІ ПИТАННЯ МАЮТЬ ПРОСТІ РІШЕННЯ

Як і всяка звичайна людина, час від часу я потрапляю до свого улюбленого супермаркету «Велика Кишеня»: так хочеться інколи поживитися чимось смачненьким, порадувати око широким асортиментом товарів і просто відпочити, прогулюючись рядами поличок, переповнених різноманітними продуктами. Там, до речі, можна зовсім несподівано знайти відповіді на життєво важливі питання. Наприклад, «як знайти роботу, не маючи спеціальної освіти?». В черзі, біля каси у «Великій Кишені» я несподівано стала свідком діалогу двох літніх жінок, які стояли переді мною:
     — Скоро випускний вечір, і ми з дочкою просто розгублені: куди піти далі? Вона хоче вчитися тільки на заочному відділенні, щоб самостійно заробляти. Але де ж її візьмуть на роботу без освіти? Фірми, які пропонують навчання персоналу, певно, теж роблять це не безкоштовно та чи будуть гарантії стовідсоткового працевлаштування?
     — Зовсім не обов’язково платити за навчання, — відповіла її співрозмовниця. — Моя сусідка працює касиром у «Великій Кишені», спеціальної освіти в неї не було і навчалась вона прямо в їхньому навчальному центрі. До речі, центр знаходиться зовсім поруч, в цьому ж супермаркеті на Оболоні і ми можемо все одразу узнати.

Жінки пішли, а мені закортіло дізнатися, чи насправді все може бути ТАК ПРОСТО? З цим запитанням я і прийшла до навчального центру мережі супермаркетів «Великої Кишені», що знаходиться на пл. Дружби народів, 6.

НЕХАЙ МЕНЕ НАВЧАТЬ

З того, що розповіла Жанна СЕРКІС, керівник відділу навчання та розвитку персоналу, кандидат психологічних наук, стало зрозумілим, що знайти собі роботу в мережі супермаркетів «Велика Кишеня» дійсно може кожна людина, яка має бажання працювати і проходить навчання в навчальному центрі. Відділок навчання та розвитку персоналу концентрує свою діяльність в напрямках розвитку персоналу (тренінгова робота, орієнтована на поглиблення знань і навичок персоналу за визначеними напрямками, а також адаптація та після навчальний супровід). Другий напрямок діяльності — навчання касирів та продавців-консультантів і продавців заприлавкової зони. Навчальний центр «Великої Кишені» нещодавно отримав ліцензію Міністерства освіти України, згідно з якою проводиться навчання за 4-ма спеціальностями: касир торгівельного залу, продавець-консультант, оператор та бухгалтер-касир. Після закінчення навчання слухачі отримують сертифікати та посвідчення про набуття первинної професійної освіти. Передусім ті, хто залишиться працювати в мережі магазинів, будуть навчатися безкоштовно. До того ж, всі бажаючі також зможуть отримати професію на рівні спеціальної середньої освіти. Бажаючі навчатися відбираються серед кадрового резерву відділку добору персоналу — їм гарантується працевлаштування в компанії.

Добір здійснюється рекрутерами компанії на основі анкетних даних та співбесіди з кандидатами. Потенційні працівники проходять первинне навчання протягом одного дня (продавці), або трьох (касири). Статус центру, що змінився у зв’язку з одержаною ліцензією, вплинув і на термін навчання — він подовжений. В програмі: ознайомлення з принципами роботи компанії, її корпоративною культурою, правилами, мораллю, вимогами до персоналу. В практичній частині — набуття первинних навичок роботи з обладнанням, відпрацювання техніки упаковки товарів. Якщо протягом цього терміну людина остаточно вирішує, що буде працювати в компанії, навчання продовжується вже всередині корпорації.

Форми навчання різноманітні — тренінги, семінари, лекції, практичні заняття, бесіди, рольові ігри. Кадрова політика «Великої Кишені» спрямована на створення умов кар’єрного росту для своїх співробітників, розпочинаючи з найнижчих ланок — так званий японський підхід до менеджменту. Люди, які виросли всередині компанії, більш лояльні в ставленні до компанії, відчувають її своєю родиною. Тому практично всі робітники, що працюють в компанії на високих посадах, починали працювати з продавців чи касирів.

Навчати свій персонал — це довгочасні інвестиції в майбутнє, адже самі люди є головним потенціалом компанії, і людський фактор найважливіший за комерцію. Знайти роботу в «Великій Кишені» дійсно просто — в кожному магазині мережі супермаркетів біля стійки адміністратора лежать анкети, які пропонують бажаючим стати співробітниками компанії. Потрібно лише, «не відходячи від каси», заповнити її, і зробити перший крок назустріч кар’єрі. Автор дозволив собі прихопити анкету кандидата — подарунок сусідові, який жаліється, що не може тривалий час знайти роботу.
 
Анна КРУПКО
Фото Катерини ТОЛМАЧОВОЇЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту