pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Працевлаштований машиною

 Цікаво, що багатьох коментаторів цієї новини у соціальних мережах, більше турбує сам факт того, що їх майбутнє буде вирішувати машина.

• докладніше

Скорочений робочий тиждень: український варіант

 Більшість вітчизняних роботодавців (а саме 52,5%) вважають цілком «реалістичною» можливість введення чотириденного робочого тижня в нашій країні

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Назустріч власній кар'єрі банківського службовця


НАЗУСТРІЧ ВЛАСНІЙ КАР’ЄРІ БАНКІВСЬКОГО СЛУЖБОВЦЯ
На сьогодні найважливішим для кожного студента після закінчення навчання у вищому навчальному закладі є питання працевлаштування, але не просто працевлаштування, а будування успішної кар’єри. Враховуючи ситуацію з безробіттям, яка склалася в нашій країні, не кожному вдається знайти місце роботи, однак кожен, хто дійсно хоче чогось досягти у цьому нелегкому житті, докладає якнайбільше зусиль. Розуміючи всю складність першого працевлаштування Правекс-Банк надає саме такий шанс випускникам ВНЗ.

Назустріч власній кар'єрі банківського     службовця
Старший бухгалтер-контролер Калиновська Олена Сергіївна

Наразі Правекс-Банк проводить широкий конкурсний набір кандидатів на посади касирів та бухгалтерів відділень, а це, в свою чергу, є одним із вдалих початків кар’єри банкіра для будь-якого студента-випускника. Ця сходинка є реальною можливістю стати справжнім професіоналом банківської справи, отримати від оточуючих повагу та шану, з якою ставиться суспільство до банківських службовців. Якщо ви хороший спеціаліст та заслуговуєте вищої посади, ніж посада касира чи бухгалтера відділення, ви маєте нагоду довести це та зайняти відповідну посаду службовця у Правекс-Банку. Як підтвердження до викладеного — розповідь одного із бухгалтерів-контролерів відділення Правекс-Банку Олени Калиновської (23 роки, стаж роботи у банку 1,5 року) та першого заступника Голови Правління Правекс-Банку Дениса Басса (27 років, стаж роботи у банку 5 років):
-
Пані Олено, розкажіть, будь-ласка, як Ви потрапили після студентської лави до одного з найбільших банків України — Правекс-Банку?
-
Для мене питання працевлаштування стало важливим уже з другого курсу мого навчання, оскільки я почала відчувати, що хочу бути шанованою людиною, досягти матеріального добробуту, а єдиним засобом, який мені допоміг би реалізувати мої мрії, були лише ті знання, які я здобула, та особисті якості. Моя родина малозабезпечена, тому розраховувати необхідно було лише на власні сили. Спочатку я працювала лаборанткою на одній з кафедр навчального закладу, але ця робота була для мене тимчасовою — заробітна плата невелика і жодних сподівань на кар’єрне зростання. Я не бачила свого майбутнього.
За час навчання у ВНЗ я не раз чула про шанс, який надає Правекс-Банк. Однак скористалася ним лише через деякий час, коли збагнула, що досягти успіху зможу лише у компанії, яка динамічно розвивається. А напис на оголошенні «досвід роботи не обов’язковий» прискорив моє бажання піти на співбесіду. Я зайшла до найближчого відділення Правекс-Банку та поспілкувалася з його директором.


-
Наскільки легко Вам далися перші кроки?
-
Першим кроком була співбесіда, і, що мене здивувало, — співбесіду проводив хлопчина, старший за мене не більше роки на три. За п’ять хвилин співбесіда завершилась. Мені залишалось лише чекати дзвінка вдома, аби дізнатися про результати співбесіди.
Наступний крок мого стажування — короткострокове навчання. Не минуло й місяця, як я почала вивчати різноманітні банківські документи та складати іспити. Тут знадобилися мої знання і навички, які отримала у навчальному закладі, завдяки їм швидко в теоретичному аспекті опанувала професію бухгалтера відділення і відчула впевненість у своїх силах. Все залежало від мене: вивчила — склала іспит, не вивчила — не склала. Іншого виходу не було, оскільки робота дуже відповідальна.


-
Що для Вас було найлегшим при влаштуванні на роботу до Правекс-Банку?
-
Легко відбулося моє знайомство з новим колективом. Тут працює лише молодь, яка прагне чогось досягти, тому мені було приємно, що працюватиму саме в такій команді.


-
Наскільки змінилось Ваше світосприйняття з моменту приходу на роботу до Правекс-Банку?
-
У навчальному закладі я здобула певні знання і вміння, але зовсім не мала практичних навичок. Сьогодні ж я відчуваю себе спеціалістом, який вносить вагомий вклад у діяльність банку. Щодня я обслуговую майже сотню юридичних осіб та вирішую десятки питань. Ще рік тому я навіть не уявляла, що зі мною будуть радитись головні бухгалтери та директори різних компаній, підприємств та організацій та будуть з повагою звертатись до мене як до банківського службовця.

Порівнюючи себе з моїми університетськими товаришами, я бачу, що жоден із них не досяг на сьогодні того, що маю я. Я отримую гідну заробітну плату, що дозволяє мені цілком розраховувати на власні сили. Наразі я отримала підвищення до старшого бухгалтера і планую підготуватися та скласти іспити на заступника директора відділення. Не так багато часу минуло від того, як я жила на кошти батьків, які збирали копійку до копійки, аби забезпечити моє навчання, сьогодні вони вже відчувають вагому допомогу з мого боку, чим, звісно, пишаються.


Назустріч власній кар'єрі банківського     службовця
Перший заступник Голови Правління Правекс-Банку переможець у номінації «Банкір року» Денис Басс ( За фінансовим рейтингом газети «Бізнес» за 2004 р.)
Познайомившись ближче з Першим заступником Голови Правління Правекс-Банку Денисом Бассом, переможцем у номінації «Банкір року»( За фінансовим рейтингом газети «Бізнес» за 2004 р.) ми переконались, що в Олени дійсно є можливість зробити кар’єру, бо Перший заступник Голови Правління теж починав свій шлях із найнижчої сходинки.
-
Денисе, розкажіть, будь ласка,що сприяло Вашій стрімкій кар’єрі в Правекс-Банку?
-
Буду з Вами відвертий! Я з незаможної сім’ї і думав, що по закінченні навчання в НТУУ «КПІ» влаштуюсь працювати на завод у м. Маріуполі. І, звичайно, я не думав, що буду жити і працювати в Києві. Навчаючись на останньому курсі НТУУ «КПІ», я на Інтернет-сайті випадково дізнався, що Правекс-Банк проводить конкурс на посаду економіста відділення банку. Я вирішив, що не маю права втрачати такий шанс, і взяв участь у конкурсі. Пройшовши конкурсний відбір, мене призначили економістом одного з відділень Правекс-Банку. Наполеглива праця та результати моєї роботи у відділенні відкрили мені можливість зайняти посаду директора зовсім нового відділення банку, в якому не було клієнтів. Але перед цим я пройшов співбесіду з Почесним Президентом Банку, народним депутатом України Леонідом Черновецьким. Не можу згадати, коли я ще так хвилювався, як тоді, коли прийшов у приймальню Президента Банку. Але пам’ятаю, сказав собі: «Або ти зараз покажеш, на що здатний, або завтра цього шансу може й не бути». Співбесіда минула швидко: головним було миттєво орієнтуватися в різноманітних ситуаціях і мати почуття власної гідності, тому що саме ці якості дозволяють належним чином представляти банк перед його клієнтами.

Прийнявши обов’язки директора відділення, у моєму підпорядкуванні перебували лише три співробітники: касир, бухгалтер та кур’єр. Все довелося опановувати з початку — нова посада, широке коло обов’язків та велика відповідальність. Але все це лише відмінний стартовий майданчик не тільки для мене, а й для моїх підлеглих. Результати моєї роботи піднімали мене кожного разу на нову посадову сходинку, оскільки банку потрібні службовці, які приносять результат. Після того, як моє відділення почало приносити значний дохід, керівництво банку запропонувало мені очолити департамент по роботі з пластиковими картками. Наполеглива праця моя і моєї команди дозволили Правекс-Банку ввійти до першої п’ятірки банків України, які пропонували найбільший спектр банківських послуг щодо використання платіжних карток. Тоді штат департаменту складався вже зі 100 співробітників.

Таке досягнення було оцінене керівництвом Банку — мене підвищили до віце-президента. Наступні півроку в моє підпорядкування було передано ще два структурні підрозділи банку. Після того, як і їх робота була поставлена на новий, вищий рівень, мене призначили заступником Голови Правління банку. У 26 років за загальні результати моєї роботи у банку та беручи до уваги коло питань, які доводилось мені розв’язувати, мене було підвищено до тієї посади, яку я зараз займаю, — перший заступник Голови Правління банку, фактично, посада другої людини за впливом у банку, у якому працює 4000 осіб.


-
А крім Вас ще хтось із співробітників банку зміг зробити таку блискучу кар’єру?
-
Нещодавно я був приємно здивований, бо дізнався, що дівчина-касир, яка перебувала у мене в підпорядкуванні, фактично зростала зі мною і зараз вже є директором відділення банку. Уявіть собі, дівчина, яка колись працювала касиром, сьогодні є директором одного з найбільших відділень банку з фінансовим результатом понад 200 000 доларів США! У її відділенні обслуговуються сотні юридичних осіб, і в її підпорядкуванні перебуває понад 70 банківських службовців. Такий шанс має кожен здібний студент-випускник, який має бажання та можливості досягати поставлених цілей. Якщо хтось із читачів цього видання мріє про кар’єру банківського службовця — ми чекаємо на нього у Правекс-Банку. Працездатність та цілеспрямованість будуть оцінені на високому рівні, скористайся ж безцінним шансом, який дарує доля, — побудуйте кар’єру банкіра! Із кожного здібного студента ми зробимо висококваліфікованого менеджера банківської справи!


Працювати в Правекс-Банку означає нерозривно зв’язувати себе з нашими цінностями і принципами та постійно їх дотримуватися. Нам потрібні співробітники, які вміють адаптуватися до мінливих умов, цілеспрямовані і спроможні знаходити розумний компроміс між роботою та особистим життям. Ми пропонуємо роботу, що потребує значної відповідальності і ясності цілей. Ось чому нам необхідні співробітники, які отримують задоволення від своєї праці, прагнуть до самовдосконалення і роблять для цього все необхідне. Чим кращим стає кожен із нас, тим краще стає банк у цілому!
Правекс-Банк пропонує на конкурсній основі зайняти вакантні посади співробітників відділень банку:
— бухгалтер (вік до 35 років, вища освіта);
— касир (вік до 35 років, освіта середня).

Відібрані претенденти проходитимуть стажування протягом одного місяця у Головному банку.

За детальною інформацією звертайтеся цілодобово за телефонами:(044) 201-16-61 (у м. Києві), 8-800-500-4-500 (безкоштовно і цілодобово в межах України). http://www.pravex.com ліцензія НБУ № 7 від 03.12.2001 р.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту