pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Ні ейджизму", але...

 Невгамовні вчені вирахували, що існує певний вік, який сміливо можна називати «золотим» віком будь-якого працівника

• докладніше

Конкурент АТБ – Lidl – може незабаром з’явитися в Україні

  Які виклики це принесе для найбільшої продуктової мережі України АТБ (і не тільки АТБ), і як німецька мережа супермаркетів позиціонуватиме себе в Україні – читайте нижче в статті.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Закони колективу


Закони колективу
Вам потрібна ця робота, отже, треба зробити все, щоб проявити себе як відмінного працівника. І щоб кожна година робочого дня з часом не стала випробуванням, слід дотримуватися цих неписаних законів.

Стримуйте емоції
У кожного бувають вдалі й невдалі дні. Інколи, прийшовши на роботу, ви не можете стриматися від бажання висловити свою радість, захоплення чи засмучення. Але ж вихована людини не стане примушувати колег вислуховувати інтимні подробиці свого приватного життя. Пам’ятайте про це, не зловживайте увагою інших.

Умійте відстоювати свою думку
Ви у чомусь не погоджуєтесь із колегою або навіть із шефом? Відстоюйте свою точку зору, але цивілізовано, — наводячи переконливі аргументи. Якщо ви відчуваєте, що під час напруженого спору у вас ось-ось мимоволі прозвучать слова, про які ви потім пошкодуєте, скажіть: «Мені треба це обдумати. Давайте перенесемо нашу розмову на завтра». Трапляється, що вам доручають завдання, яке ви не в змозі виконати. Не сподівайтеся, що все якось мимоволі вирішиться. Краще за все наберіться сміливості і чесно назвіть причини, за яких не справляєтеся із поставленим завданням. Навіть якщо ви нічого цим не досягнете, все одно, зробивши такий крок, у вас залишиться відчуття, що ви зробили все можливе.

Оминайте гострі кути
Звичайно, кожен може інколи зірватися: різко відповісти, неправильно відреагувати, дозволити собі підвищити тон. Якщо таке вже сталося, не варто робити вигляд, ніби нічого не трапилось, або навпаки, уникати спілкування з людиною, яку ви образили. Не підсилюйте напруження ситуації, а просто вибачтеся або поясніть свій вчинок.

Не зраджуйте своєму сумлінню
Всі ми хочемо, щоб нашу роботу гідно оцінювали, зокрема керівництво. Але не намагайтеся продемонструвати всі свої таланти, зашкодивши тим самим одному зі своїх колег. Інакше кажучи, не намагайтеся за рахунок інших потрапити до раю. Перш за все, ніколи не «продавайте» чужих ідей, видаючи їх за власні. Рано чи пізно все виявиться. Не хапайся за ті справи, які не в змозі виконати. І, звичайно ж, не давайте себе втягувати у сумнівні афери та плітки. Якщо раптом керівництво звернулося до вас з недвозначною пропозицією зібрати на когось «компромат», не роздумуючи, відмовтеся. Час все розставить на свої місця, а вашу свідомість постійно буде пекти ганебний вчинок. І ще. Якщо проти вас буде налаштований колектив, будьте певні, що і шефу ви станете не потрібні

Не заздріть
Якщо хтось із ваших колег вдало піднімається службовими сходинками, а ви знаєте, що працюєте не гірше за нього, намагайтеся не заздрити. Не мучте себе риторичними питаннями, чому саме мені не таланить. Краще знайдіть теплі слова для привітання. Прийде і ваш час!
 
Наталя БІЛОКУРЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту