pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Для цьогорічних абітурієнтів стартують вебінари з підготовки до тестування

  Від сьогодні, тобто з 12-го травня 2022-го року, ЮНІСЕФ разом із Громадською спілкою «Освіторія» запускають щоденні вебінари з підготовки до національного мультипредметного тесту. Вебінари – безкоштовні, вступники можуть переглядати їх на платформі iLearn.

• докладніше

Чи можна влаштуватися в Києві на роботу без досвіду?

 Якщо поцікавитися наявними вакансіями в столиці, ви знайдете тисячі пропозицій на сайтах з пошуку роботи. Серед них трапляється чимало оголошень, в яких зазначається, що візьмуть кандидата без досвіду. Якщо проаналізувати всі ці вакансії за сферами діяльності, то найбільша їхня кількість зберігається за сферами обслуговування, продажу та закупівель, а також роздрібної торгівлі. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Комп’ютерна Академія «ШАГ»: Від слів до справи


Комп’ютерна Академія «ШАГ»: Від слів до справиЯк вибрати професію – актуальну, затребувану і перспективну? Як не на словах, а на ділі досягти успіху в житті? Шляхів для цього багато, але мета цієї статті — показати один з них — робота в галузі комп’ютерних технологій.
Комп’ютерна Академія «ШАГ»: Від слів до справи

Чому саме галузь комп’ютерних технологій може зробити з Вас успішну та забезпечену людину? Поміркуйте самі, комп’ютерний ринок розвивається гігантськими темпами, тільки за останні два роки кількість комп’ютерів на підприємствах та організаціях України збільшилася в 2,5 рази. Компанії, що працюють в IT-індустрії, щороку збільшують обсяг наданих послуг на 30—40%, хоча середній показник по Україні 3—4%. Тільки прибуток від експорту програмних продуктів з України за кордон склав $157 млн., а в Росії планують цього року продати програм на $1 мільярд. Давайте розглянемо, як збільшилися середні зарплати в різних сферах економіки за останні чотири роки в Києві (за даними сайту www.rabota.com.ua):

Ріст комп’ютерного ринку привів до того, що потреба в комп’ютерних фахівцях зараз набагато перевищує кількість самих фахівців, що призводить до постійних «перегонів заробітних плат», що на сьогодні в деяких фірмах становить близько $1500 на місяць. До речі, багато навчальних закладів взялися за підготовку комп’ютерних фахівців, але на думку роботодавців, не завжди навчальна програма відповідає потребам ринку — більшість випускників, щоб знайти гарну роботу, мають проходити тривалу та дорогу перепідготовку.

Щоб задовольнити попит на IT-фахівців, шість років тому з’явилася Ком-п’ютерна Академія «ШАГ». Програма навчання розрахована на 2—2,5 роки. Її ретельно узгоджували з роботодавцями, щоб випускники Академії не мали проблем із працевлаштуванням. До навчальної програми входять тільки спеціальні дисципліни та підготовка з найсучасніших технологій. Навчання проводиться за трьома напрямками — розробка програмного забезпечення, мережні технології і системне адміністрування, комп’ютерна графіка і Інтернет-технології.

І найголовніше — «комп’ютерщиком» може стати кожен, не залежно від віку та базової освіти, — головне терпіння та наполегливість. Заняття можуть проходити як щодня, так і раз на тиждень — в залежності від форми навчання, що дає можливість поєднувати з роботою.

Отже, настав час переходити від слів до справи. Для того, щоб зайняти гідне місце на комп’ютерному ринку завтра, приймати рішення потрібно вже сьогодні.

Завітайте до Комп’ютерної Академії «ШАГ» і проголосуйте за своє забезпечене майбутнє.

м. Київ, вул. Андріївська, 15,
(р-н ст. м. «Поштова площа»),
Тел.: 537-22-60, 425-02-31
www.itstep.org


 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту