pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Пражский торг

Богемский хрусталь, Карловы Вары, «Стобашенная» Прага, две тысячи феодальных замков, всемирно известное пиво… Как минимум, «пять причин», чтобы посетить Чехию. Но не только осмотр местных достопримечательностей привлекает тысячи украинцев в этот «Рим Севера, сердце Европы и самый драгоценный камень в короне мира», — как живописал страну великий Гете. Многие наши соотечественники уезжают в Чехию, привлеченные возможностью трудоустройства и открытия малого бизнеса. И в этом ракурсе стоит присмотреться к сказочной стране повнимательнее.

• докладніше

HR-показатели в перспективе

Начиная какую-либо деятельность или бизнес-проект, нужно учитывать и контролировать три основных параметра: стоимость, время и качество. Метрики позволяют понять, измерить и оценить данные параметры, для того чтобы в будущем принимать эффективные решения, приносящие результаты.
 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Комп’ютерна Академія «ШАГ»: Від слів до справи


Комп’ютерна Академія «ШАГ»: Від слів до справиЯк вибрати професію – актуальну, затребувану і перспективну? Як не на словах, а на ділі досягти успіху в житті? Шляхів для цього багато, але мета цієї статті — показати один з них — робота в галузі комп’ютерних технологій.
Комп’ютерна Академія «ШАГ»: Від слів до справи

Чому саме галузь комп’ютерних технологій може зробити з Вас успішну та забезпечену людину? Поміркуйте самі, комп’ютерний ринок розвивається гігантськими темпами, тільки за останні два роки кількість комп’ютерів на підприємствах та організаціях України збільшилася в 2,5 рази. Компанії, що працюють в IT-індустрії, щороку збільшують обсяг наданих послуг на 30—40%, хоча середній показник по Україні 3—4%. Тільки прибуток від експорту програмних продуктів з України за кордон склав $157 млн., а в Росії планують цього року продати програм на $1 мільярд. Давайте розглянемо, як збільшилися середні зарплати в різних сферах економіки за останні чотири роки в Києві (за даними сайту www.rabota.com.ua):

Ріст комп’ютерного ринку привів до того, що потреба в комп’ютерних фахівцях зараз набагато перевищує кількість самих фахівців, що призводить до постійних «перегонів заробітних плат», що на сьогодні в деяких фірмах становить близько $1500 на місяць. До речі, багато навчальних закладів взялися за підготовку комп’ютерних фахівців, але на думку роботодавців, не завжди навчальна програма відповідає потребам ринку — більшість випускників, щоб знайти гарну роботу, мають проходити тривалу та дорогу перепідготовку.

Щоб задовольнити попит на IT-фахівців, шість років тому з’явилася Ком-п’ютерна Академія «ШАГ». Програма навчання розрахована на 2—2,5 роки. Її ретельно узгоджували з роботодавцями, щоб випускники Академії не мали проблем із працевлаштуванням. До навчальної програми входять тільки спеціальні дисципліни та підготовка з найсучасніших технологій. Навчання проводиться за трьома напрямками — розробка програмного забезпечення, мережні технології і системне адміністрування, комп’ютерна графіка і Інтернет-технології.

І найголовніше — «комп’ютерщиком» може стати кожен, не залежно від віку та базової освіти, — головне терпіння та наполегливість. Заняття можуть проходити як щодня, так і раз на тиждень — в залежності від форми навчання, що дає можливість поєднувати з роботою.

Отже, настав час переходити від слів до справи. Для того, щоб зайняти гідне місце на комп’ютерному ринку завтра, приймати рішення потрібно вже сьогодні.

Завітайте до Комп’ютерної Академії «ШАГ» і проголосуйте за своє забезпечене майбутнє.

м. Київ, вул. Андріївська, 15,
(р-н ст. м. «Поштова площа»),
Тел.: 537-22-60, 425-02-31
www.itstep.org


 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2020 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту