pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Три питання до резюме

 Якщо, у вас «три так» - сміло поспішайте на співбесіду чи відправляйте резюме віддалено

• докладніше

Банкірам на вихід?

 Певна «хвиля» звільнень банківських робітників спостерігалася протягом усього минулого "карантинного" року

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Своя кишеня ближче


СВОЯ КИШЕНЯ БЛИЖЧЕ


Кого сьогодні можуть здивувати супермаркети? Якщо 5-8 років назад країна відчувала велику потребу в торговельних закладах високого рівня обслуговування, то зараз вони стали звичним явищем. Протягом останніх п’яти років у структурі роздрібної торгівлі України з’явилася тенденція скорочення сегменту відкритих ринків (з 52% у 2000 р. до 40% на початку 2005 р.). Разом із цим зросла частка продовольчих мереж (з 17% до 45% відповідно). Зміни структури ринку сприяють появі супермаркетів та розважальних центрів під одним дахом.

Своя кишеня ближче
Один із магазинів мережі супермаркетів

Сьогодні в Києві працює 110 супермаркетів, але зважаючи на сучасні тенденції, маркетологи запевняють: столиці необхідно ще не менше 350-ти, адже, згідно зі статистикою, купівлі продуктів харчування в супермаркетах віддають перевагу понад 75% киян. Вибір споживачів зрозумілий — багатофункціональні магазини вражають величезним асортиментом, якістю обслуговування та максимальним комфортом.

«ВЕЛИКА КИШЕНЯ»: ПРО ВІДОМЕ ТА НЕ ДУЖЕ

Однією з найвідоміших мереж супермаркетів є «Велика Кишеня». Перший магазин цієї мережі з’явився у Києві п’ять років тому біля станції метро «Видубичі». Обираючи назву, засновники принципово відмовились від іноземних назв, аби створити суто український бренд: «Велика Кишеня» — це символ українського добробуту. До того ж, вдало дібрані кольори логотипу для магазину харчових продуктів: жовтогарячий збуджує апетит, а зелений сприяє кращому засвоюванню їжі.

Наразі мережа нараховує 16 супермаркетів, розташованих в Києві, Обухові, Харкові та Миколаєві. Крім торгівлі продуктами харчування розвиваються і додаткові напрямки: мережа аптек «Здоров’я в Кишені», книжкових магазинів «Моя книга», магазинів парфумерії та косметики «Мон Амі», а також магазини одягу «Day by day». У в компанії працює вже 3000 співробітників, робочі місця створюються практично безперервно. В наступному році в Україні планується ще розширити мережу магазинів, а, отже, з’являться нові робочі місця.

НЕ ВМІЄШ — НАВЧИМО

Своя кишеня ближче
Продавець вітає
«Велика Кишеня» прагне бути не тільки однією з кращих мереж супермаркетів, а й одним із найкращих роботодавців на ринку праці. Тут постійно поліпшуються умови праці, проводиться безкоштовне навчання персоналу. Крім підвищення рівня професійної підготовки, навчальні заходи спрямовані на розвиток соціальних навичок та підвищення ефективності командної роботи. Кадрова політика компанії сприяє підготовці керівників та спеціалістів серед своїх працівників. Людина, яка влаштовується на роботу і не має спеціальної підготовки, може набути навички в навчальному центрі компанії.

ПРО ХЛІБ ІЗ МАСЛОМ

Крім високої заробітної платні працівники постійно отримують премії, бонуси, 4% знижку на придбання продуктів мережі «Велика Кишеня» та подарунки на свята. У кожному магазині існують їдальні для співробітників. Працювати в компанії не лише вигідно і престижно, а й цікаво: для персоналу проводяться святкові заходи, які роблять життя яскравим та наповненим.

«НЕ ВІР ОЧАМ СВОЇМ»

Своя кишеня ближче
Обслуговує кассир
Звісно, хитрий та підступний журналіст мусив самостійно переконатися в перевагах системи роботи працівників «Великої Кишені». Для цього він під виглядом невдоволеного покупця пройшов торговим залом під пильним, але ненав’язливим поглядом охоронця. Прискіпливо запитував продавців-консультантів, де знаходиться той чи інший товар, у чому відмінність того чи іншого сорту продукту та чи є в продажу щось, солодше за цукор. До речі, на безліч своїх запитань отримав вичерпні та доброзичливі відповіді. Тоді з дозволу керівництва, журналіст відвідав навчальне приміщення, склад готової продукції, лише на кухню не пустили за можливе порушення стерильності приміщення. Всюди підступна журналістська натура штовхала його ставити працівникам запитання: «Чи подобається вам працювати у «Великій Кишені»?» і не отримав жодної негативної відповіді. Більше того, багато слів прозвучало про те, що колектив живе дружною родиною, кожен має тут друзів. Що ж, перефразуючи вислів: «Своя сорочка ближче до тіла», можна сказати, що ближче своя кишеня, і добре, коли вона велика. Можете переконатися самі, лише зайдіть у найближчу «Велику Кишеню», можливо, крім якісних продуктів ви знайдете собі роботу.
 
Анна КРУПКОЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту