pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как влияет дорога на работу на сотрудников

 Проведенный опрос о транспорте, на котором добираются украинские сотрудники на работу, показал: 41% из общего числа добираются на маршрутках, 35% на метро, 23% автобус, троллейбус, трамвай, 19% на личном автомобиле, 16% пешком по месту жительства, 3% используют велосипед, 3% на корпоративно автомобиле, 4% используют другие средства для передвижения.

• докладніше

Инновации, необходимые современному управлению человеческими ресурсами

 К этим умным изобретениям, необходимо прикладывать не менее умные человеческие головы, умеющие и понимающие, как работать с человеческими ресурсами в условиях современного, быстро изменяющегося мира.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

На кур'єра чекали?


НА КУР’ЄРА ЧЕКАЛИ?


Кожного дня ми зустрічаємось з великою кількістю людей. Зустрічі бувають тривалі і зовсім швидкоплинні, наприклад, із кур’єром. До його обов’язків входить не тільки доставити кореспонденцію, а й викликати позитивні емоції в адресата. Зустріч з кур’єром триває лічені хвилини, але в ділових взаєминах вона часто значить більше, ніж тривалі переговори на рівні керівництва компаній чи їх відділів. Як це не дивно, але саме кур’єр є показником стану справ у компанії, бо демонструє бездоганну роботу фірми. Погодьтеся, чи варто довіряти компанії, яка не змогла знайти надійного кур’єра?

На кур'єра чекали?
Олексій КРИВОШЕЙ, кур’єр однієї з провідних фірм

Наш співрозмовник — Олексій КРИВОШЕЙ, кур’єр однієї з провідних фірм. Олексію 21 рік і він має незакінчену вищу освіту. На посаді працює 5 місяців, але керівництво вважає його одним із найкращих працівників.

— Я почав працювати кур’єром ще до служби в армії, а коли повернувся, то продовжив роботу. Однією з важливих вимог при працевлаштуванні була київська прописка, адже доводиться працювати з бухгалтерськими документами і роботодавці хочуть мати певні гарантії.

      До обов’язків кур’єра входять доставка документів, проведення роз’яснювальної роботи, іноді консультування клієнтів та участь в укладанні угод.
      Мій робочий день проходить «на ногах». В останні місяці беру роботу звечора на наступний день і вранці прямо з дому їду за дорученнями. Це зручно, бо працюю в тому ж районі, де мешкаю. На фірмі всі кур’єри працюють у визначених районах міста: спочатку доручають район, який знаєш найкраще, потім додають інший. Маршрут пересування розробляю самостійно, намагаюсь скласти найоптимальніший варіант із мінімальними витратами сил та часу.
      Зарплатня. Якщо хочеш працювати і не боїшся фізичних навантажень — зароблятимеш добре.
      Ускладнює роботу. Незважаючи на несприятливі погодні умови, потрібно вчасно виконувати роботу і берегтися від хвороб. Часто не має часу на повноцінний обід, доводиться їсти «на ходу». Іноді, буває, приїздиш в установу в означений час, а тебе там не чекають, отже, необхідні документи не готові. Трапляється, що потрібна людина може поїхати, не попередивши та не залишивши необхідних документів, тому доводиться повертатися знов. Кур’єрам слід пам’ятати і про обідню перерву в тій чи інший установі, аби не рватися у зачинені двері. Непередбаченим є і транспорт: можна потрапити в «пробки» чи просто не встигти подолати великі відстані між адресами. Але вихід треба знаходити з будь-якої ситуації.
      Плюси професії. Я не люблю сидіти на одному місці, а тут постійно у русі на свіжому повітрі. Пересуватися швидко з вантажем — рівноцінно заняттю спортом. До того ж, можна самостійно планувати свій робочий день, що досить непогано. Робота дає змогу спілкуватися з людьми, бувати в різних організаціях від маленьких до великих і відомих, заводити знайомства. Не всі бачать менеджера, з яким розмовляють по телефону, проте кур’єра знають усі.
      Перспективи. Кур’єрів, які добре справляються зі своїми обов’язками, швидко помічають. Це хороший старт для кар’єри в організації. Особисто мені вже пропонують підвищення в іншому відділі компанії.
 
Інтерв'ю провела Анна КРУПКО
Фото Катерини ТОЛМАЧОВОЇЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту