pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Роботодавці-шахраї – як їх розпізнати?

 На ринку праці трапляється чимало недобросовісних роботодавців, які заманюють до себе захмарними перспективами. Проте в результаті ви відчуєте лиш розчарування, повіривши таким оголошенням про роботу на слово. Як розпізнати непорядних роботодавців?

• докладніше

Накопичувальна пенсійна система в Україні – наскільки це реально?

  Цікава і, безперечно, важлива інформація прозвучала з вуст міністерки соцполітики Оксани Жолнович. Так, в інтерв’ю виданню «Інтерфакс-Україна» вона повідомила, що накопичувальна пенсійна система в Україні може запуститися вже з 2024-го року.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Історія майстра


ІСТОРІЯ МАЙСТРА
меблеві секрети від виробника


Людина стає тим, ким вона є,тільки дякуючи справі, котрій служить.
Карл Ясперс,німецький філософ

Не кожному з нас випадає щастя працювати саме там, де мріялося, отримати саме ту освіту, до якої лежить душа. Але, виявляється, життя винагороджує і повертає втрачене сторицею людям, які у будь-якій справі керуються правилом «зробити якнайкраще». І потім, ніхто у світі не гарантуватиме, що ваша нинішня робота не стане покликанням всього життя. Підтвердженням цьому є реальні історії людей, що відчули на собі ласку долі і знайшли себе у роботі. Професійні секрети меблевого виробництва та історію своєї кар’єри відкриває Володимир ОЛІНІЙЧУК, бригадир оздоблювально-збірного цеху ЗАТ «Лагода».

Історія майстра, меблеві секрети від виробника
Володимир ОЛІНІЙЧУК, бригадир оздоблювально-збірного цеху

— Гуманітарій за внутрішнім складом, я шукав своє покликання на історичному факультеті університету, у КПІ. Перспектив у вищій освіті на той час не побачив і пішов працювати. Влаштувався на експериментальну меблеву фабрику учнем столяра-шліфувальника і за місяць уже отримав другий розряд і працював самостійно.

Минуло шість років і меблеве виробництво почало модернізуватися. Фабрика придбала в Італії сучасне електронне обладнання і я вчився на ньому працювати. Саме нові знання та досвід роботи зіграли у моїй кар’єрі вирішальну роль.
Сьогодні під моїм керівництвом працює 23 підлеглих. І при наборі нового співробітника я беру участь у співбесіді. Зазвичай, претенденти приймаються на роботу з випробувальним терміном у два місяці. Якщо це випускник училища, його закріпляють за майстром-наставником. І на час випробування він отримує 250 грн. Якщо претендент має розряд, — працює на загальних підставах. Трапляється, що до нас приходять працювати люди без спеціальної освіти, але, як кажуть, «із золотими руками». Вони демонструють свої навички та отримують робоче місце. Але, зазначу, що на сучасному меблевому обладнанні ефективно працюють лише люди зі спеціальною освітою. Робочий день працівників триває з 7.30 до 16.00 з урахуванням усіх технологічних перерв. Співробітники забезпечуються спецодягом та мають пільги при купівлі власної продукції — безвідсотковий кредит.

Історія майстра, меблеві секрети від виробника
Основний профіль нашого виробництва — державні замовлення — 60%, а на споживачів припадає лише 40%. На ринку виробництва меблів таких великих фабрик мало, адже майже 90% ринку — це дрібні виробники. Конкуренція у цьому бізнесі надзвичайно висока, саме тому тут виграють завдяки якості товару та вдалим дизайнерським рішенням. Згоден: конкуренти приваблюють покупця ціновою політикою, але споживач має сам вирішувати, що обирати і в якого виробника.

Утім, майбутнє українських меблів можна передбачати як впевнене. І людям, котрі шукають роботу і мають хист до роботи з деревом, варто поквапитися. Сьогодні у цій галузі бракує фахівців і вони зможуть зайняти гідну посаду, а з набуттям досвіду — зробити вдалу кар’єру. Рік тому я вступив до Київського економічного інституту менеджменту на спеціальність менеджмент організацій. Не маючи належної освіти, працював поки не відчув нагальної потреби у навчанні. Я не мрію відкривати власну фабрику — хочу просто бути майстром своєї справи і досконалим виконавцем.

У кожної людини власний життєвий шлях. Треба лише знайти його. Шукайте...
 
Інтерв'ю провела Марина ДОЛИНЕЦЬ
фото автораЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту