pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Короткий" червень "довгого" літа

 Тільки меньш, ніж половина працюючих українців збирається відпочити влітку, А, світ все активніше впроваджує тренд на чотириденний робочий тиждень

• докладніше

Зростання зарплат викладачів у закладах професійної освіти 2021

Збільшення виплат викладачам в закладах професійної освіти в наступному році пройде у два етапи й це вже закладено у річний бюджет

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Таксистам та репетиторам незабаром доведеться сплачувати податки: що відомо?


 Стало відомо, що готується проєкт податкової реформи, який має на меті стягнути податок з підробітків українців. Що це означатиме на практиці? Давайте з’ясуємо.

Приміром, у вільний час ви підпрацьовуєте таксистом, репетитором чи виконуєте ремонти. Усе це можна назвати «підробітками», які офіційно, як відомо, не оподатковуються. Проєкт податкової реформи передбачає зміну правил гри у цій важливій для мільйонів українців сфері: підробітків у вільний та, можливо, навіть у робочий час.
Кого торкнуться такі зміни в податковій політиці?
Сплаті податків підлягатимуть таксисти, репетитори, дресирувальники собак і ведучі весільних застіль, арендодавці житлової площі, фотографи, художники та няні; домашню прислугу, манікюр та перукарські послуги на дому – теж сюди; додамо також виконання ремонтних робіт в квартирах та будинках, послуги психоаналітика чи психотерапевта, і навіть – астрологічна та спіритична діяльність.
Згідно новим вимогам, усі операції з ведення описаних вище робіт повинні «проходити» через касовий апарат. Завдяки цьому податкова знатиме, яку суму в результаті було отримано виконавцем робіт, та скільки податків вираховувати в державний бюджет.
Зазначається, що звіти про фінансові операції податкова надсилатиме через застосунок «Дія». Про суму податків: якщо заробітки з підробітків не перевищуватимуть за рік суму більшу ніж сто п’ятдесят три мінімальних зарплати, ставка податку становитиме усього лиш 5,5%. Якщо ж річна сума доходу від підробітку перевищуватиме 153 мінімальних зарплат, ставка податку «підстрибне» до 18%. Нагадаємо, що 153 мін. ЗП в 2022-му році – це 994,5 тис. грн/рік або 82 тис. 875 грн./міс.
Звичайно, не зовсім зрозуміло, як держава контролюватиме усю цю справу. Навряд чи громадянам України сподобається така ініціатива уряду. Як відстежувати, приміром, скількох клієнтів завіз цього вечора таксист чи скільки сеансів манікюру-педикюру провела та чи інша майстриня в себе на дому? Або виконання ремонтних робіт чи дресирування собаки? Словом, питання залишаються, і як їх планує вирішувати влада – поки що невідомо.
Ще серед змін до Податкового кодексу – введення поняття «домогосподарство». Це передбачатиме подання однієї спільної декларації про доходи усіх членів родини, з можливістю отримати податкові знижки з таких сумарних доходів.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту