pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Глобальная "детенизация" украинского бизнеса?

 В сфере строительства таких работников оказалось в 2,6 раза больше по сравнению с указанным прошлым месяцем, в сфере торговли – в 3,6 раза, в ресторанном и гостиничном бизнесе – в 5 раз.

• докладніше

Сім тисяч мікроґрантів для малого бізнесу в 2023 році

  Важлива інформація для українців, які задумуються над відкриттям власного бізнесу – в цьому році урядом передбачено 1,8 млрд грн. на започаткування і розвиток малого бізнесу. Таку інформацію оприлюднила в ефірі Національного телемарафону Тетяна Бережна, заступниця міністра економіки.


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Людина настрою


Людина настрою


Вам напевно доводилось зустрічати у житті людей, з якими вам сонячно і тепло, які іскряться душевним спокоєм і рівновагою, до яких хочеться прийти і з радістю, і з болем, а вони не відштовхнуть, не маніжитимуться, а уважно вислухають і щиро порадять, а головне, не радітимуть вашим проблемам, не створюватимуть нові й не підставлятимуть дружню ногу...

Людина настрою

А чи доводилось вам спостерігати, коли хтось із колег не в доброму гуморі приходив на роботу? Таки так. А що робили інші, аби не потрапити під гарячу руку? Розбігалися хто куди, щоб перечекати бурю, що трапиться з першим ліпшим, який необачно потрапить на очі. А потім, коли всі негативні емоції вихлюпуються і на голови тих, хто в окопах сидів, кепський настрій змінюється на прекрасний — життя буяє, творчість клекотить.

А поклавши руку на серце, признайтеся собі, що такої вади і ви не позбавлені... А чи спадало вам на думку, чому люди довкола вас мають терпіти ваш поганий настрій? Для того, щоб навчитися гідно триматися в товаристві і справляти приємне враження, треба вміти володіти собою. Що це означає? Передусім те, що особа має навчитися володіти хоча б половиною своїх емоцій, а саме — негативними. Вона не повинна допускати, щоб нею оволодівали злість, гнів, заздрість, ненависть, а тим більше виставляти їх на громадські оглядини. Однак суть не в тому, аби вміти приховувати негативні емоції, а в тому, щоб зуміти позбутися їх, запобігти їх виникненню у внутрішньому «я». Уміння володіти собою не повинно перешкоджати людині певною мірою виявляти позитивні емоції — радість, симпатії, шанування.

Нелегко навчитися володіти своїми почуттями та настроями і «одягати маску» лише на ті емоції, які приховувати зовсім не хочеться. Проте вироблення у собі навичок «половинної самовлади» має стати одним із життєвих правил. Це означає, що у повсякденному житті, спілкуючись із людьми, треба вміти приборкати антипатію чи неприязність до оточуючих, не піддаватися негативним емоціям, поганому настрою тощо. Натомість обмежувати себе у виявленні радості, успіхів, симпатій, якщо дозволяють обставини, не варто. Тоді і ви самі відчуєте задоволення від щирого спілкування, взаєморозуміння і людського тепла.
 
Світлана ХАНЕНКОЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту